Horoskopquiz: Co czeka Cię tegorocznego lata?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 23

Killia

Killia

Wodnik!

Sporo zmian na horyzoncie! Pora wziąć się za bary z tym, co już od dawna ciąży w życiu – Wodniki mogą liczyć na łaskawość losu i powinny to wykorzystać. To dobry czas na zmianę nielubianej pracy na inną, albo zakończenie związku, który od dawna nie daje radości i satysfakcji. Jak zawsze przy tak wielkich zmianach, nie będzie łatwo, ale gwiazdy zwiastują, że obejdzie się bez większych problemów. Podziel się wynikiem w komentarzu!

≿━━━━ ༺ ❀ ༻ ━━━━≾

Jeśli to oznacza, że się dostanę na studia, to podpisuję się pod tym. 😭

Odpowiedz
FiloSophie

FiloSophie

Ona powiedziała:. lubisz mnie?”
| On powiedział „nie”.
| Myślisz ze jestem ładna? – zapytała
| Znowu powiedział „nie”.
| Zapytała więc jeszcze raz:
| „Jestem w Twoim sercu?”
| Powiedział ” nie”.
| Na koniec się zapytała: Jakbym odeszła, to
byś
| płakał za mną?” Powiedział, ze ” nie”
| Smutne – pomyślała i odeszła.
| Złapał ją za rękę i powiedział: Nie lubię Cię,
| Kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna
| tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu,
| Jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą
| Tylko umarłym z tęsknoty.”
| Dziś o północy twoja prawdziwa miłość
zauważy że
| Cię kocha.
| Coś ładnego jutro między 13-16 się zdarzy w
Twoim
| życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy
telefonie albo w szkole.
| Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek nie podzielisz
się
| tą piękną historią – to nie znajdziesz
szczęścia w
| 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat.
| Jutro rano ktoś Cię pokocha.
| Stanie się to równo o 12.00.
| Będzie to ktoś
znajomy.
| Wyzna Ci miłość o 16.00.
| Jeśli ci nie uda wysłać tego do 20
komentarzy zostaniesz na zawsze sam

Odpowiedz
CelCraft.pl

CelCraft.pl

@FiloSophie Cicho bądź. Myślisz że to działa?! XD

Odpowiedz
FiloSophie

FiloSophie

Nie, ale warto pomarzyć @CelCraft.pl

Odpowiedz
LikaSmok

LikaSmok

jestem bliźniętami i… dla mn w sumie to prawda bo kocham rysować

Odpowiedz
xCrystal_Wolf

xCrystal_Wolf

Rak!

Twoje życie miłosne będzie dokładną ilustracją powiedzenia: „Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”. Raki często lubią samotniczy tryb życia. O innych przypominają sobie dopiero wtedy, gdy samotność zaczyna im zbyt mocno doskwierać. Jeśli unikałeś innych, odmawiałeś zaproszeń, skupiałeś się wyłącznie na pracy – teraz zbierzesz tego żniwo. Lato przyniesie Rakom dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, a także przypływ gotówki. Mogą się one czuć nieco zapomniane. Trochę tak, jakby świat pomijał je w swoich rozgrywkach. To nieprzyjemne lekceważenie może wynikać z tego, że kiedyś Raki podjęły decyzje, które nie były szczere i piękne, a wstydliwe i nadające się do schowania.

Aww♡

Odpowiedz
.Delphi.

.Delphi.

Skorpion!

W najbliższym czasie Skorpiony powinny poświęcić sobie dużo czasu i czułości, traktować siebie tak, jak traktuje się swoich najbliższych, na których każdego dnia przelewają sporo miłości, ciepła i uwagi. Skorpiony nie boją się mówić głośno o swoich potrzebach, pragnieniach czy marzeniach. Bliscy z pewnością czekają na szansę, aby móc się odwdzięczyć. Warto im to ułatwić – zamiast ciągłego zarzekania się, że Skorpiony niczego nie potrzebują i poradzą sobie sami lub same, dajcie się rozpieszczać i nosić na rękach. Takie duchowe spa będzie miało bardzo dobry wpływ nie tylko na samopoczucie, ale także na relacje ze znajomymi czy współpracownikami. Podziel się wynikiem w komentarzu! (Źródło: https://telemagazyn.pl/horoskop-na-lato-dla-skorpionow-co-czeka-twoj-znak-zodiaku-latem/ar/c11p1-20444357)

Odpowiedz

lemonlimen

Barany będą wystawione na pokuszenie, a także mogą popełnić głupie błędy wynikające z frustracji. Na ich drodze pojawi się kilka wyzwań – konieczność poradzenia sobie z kłopotami w relacjach z najbliższymi, nienajlepszy okres w pracy, problemy w życiu najbliższych przyjaciół. Nie powinny skupiać się na nowych planach. Lepiej, aby skupiły się na regularnych błędach, które popełniają mimo ciągłych kar, które za to dostają.
nie

Odpowiedz

Quizer2

W najbliższym czasie Skorpiony powinny poświęcić sobie dużo czasu i czułości, traktować siebie tak, jak traktuje się swoich najbliższych, na których każdego dnia przelewają sporo miłości, ciepła i uwagi. Skorpiony nie boją się mówić głośno o swoich potrzebach, pragnieniach czy marzeniach. Bliscy z pewnością czekają na szansę, aby móc się odwdzięczyć. Warto im to ułatwić – zamiast ciągłego zarzekania się, że Skorpiony niczego nie potrzebują i poradzą sobie sami lub same, dajcie się rozpieszczać i nosić na rękach. Takie duchowe spa będzie miało bardzo dobry wpływ nie tylko na samopoczucie, ale także na relacje ze znajomymi czy współpracownikami.

Odpowiedz
-Sasunaru-

-Sasunaru-

Rak . Twoje życie miłosne będzie dokładną ilustracją powiedzenia: „Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”. Raki często lubią samotniczy tryb życia. O innych przypominają sobie dopiero wtedy, gdy samotność zaczyna im zbyt mocno doskwierać. Jeśli unikałeś innych, odmawiałeś zaproszeń, skupiałeś się wyłącznie na pracy – teraz zbierzesz tego żniwo. Lato przyniesie Rakom dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, a także przypływ gotówki. Mogą się one czuć nieco zapomniane. Trochę tak, jakby świat pomijał je w swoich rozgrywkach. To nieprzyjemne lekceważenie może wynikać z tego, że kiedyś Raki podjęły decyzje, które nie były szczere i piękne, a wstydliwe i nadające się do schowania

Odpowiedz
Pan_Browarek

Pan_Browarek

Wodnik!
Sporo zmian na horyzoncie! Pora wziąć się za bary z tym, co już od dawna ciąży w życiu – Wodniki mogą liczyć na łaskawość losu i powinny to wykorzystać. To dobry czas na zmianę nielubianej pracy na inną, albo zakończenie związku, który od dawna nie daje radości i satysfakcji. Jak zawsze przy tak wielkich zmianach, nie będzie łatwo, ale gwiazdy zwiastują, że obejdzie się bez większych problemów. Podziel się wynikiem w komentarzu! (Źródło: https://telemagazyn.pl/horoskop-dla-wodnikow-na-lato-sprawdz-co-przygotowaly-dla-ciebie-gwiazdy/ar/c11p1-20444333)

Akurat właśnie kilka dni temu zakończyłem z kimś związek

Odpowiedz
.unicorns_love.

.unicorns_love.

Panny będą tak zapracowane, że mogą zapomnieć o rozrywkach. Będzie dużo zmian, do których będą musiały się dostosować. Ale przecież lubią sytuacje, w których mogą się wykazać animuszem i oryginalnym myśleniem. Horoskop dla Panien ostrzega przed ukrywaniem swoich przewin. Pamiętaj, że należy brać odpowiedzialność za swoje czyny. Jeśli próbujesz oszukiwać innych i wybielać się w cudzych oczach, przede wszystkim krzywdzisz siebie.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej