Jaka estetyka akademicka do Ciebie pasuje?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 24

night-time-sky

night-time-sky

"gdzie widzisz się po szkole podstawowej?"

uhh 💀💀 właśnie skończyłxm liceum-

Odpowiedz
1
Nightmare4444

Nightmare4444

Romantic Academia

Odpowiedz
1
viviente

viviente

Light Academia

Odpowiedz
1
iriss_shade

iriss_shade

Green Academy

Z Twoich odpowiedzi wynika, że pasującą do Ciebie estetyką akademicką jest Green Academy. W Green Academy szczególną uwagą obdarza się nauki przyrodnicze. Uprawa roślin, kolor zielony to rzeczy, które odróżniają Green Academy od innych estetyk akademickich. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej estetyce, wejdź w poniższy link: https://aesthetics.fandom.com/wiki/Green_Academia Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Art Academy

Z Twoich odpowiedzi wynika, że pasującą do Ciebie estetyką akademicką jest Art Academy najwięcej uwagi jest poświęcone sztuce, wokół której kręci się cała sztuka. Tutaj większy nacisk jest na czynność (malowanie, rzeźbienie) niż na outfit. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej estetyce, wejdź w poniższy link: https://aesthetics.fandom.com/wiki/Art_Academia Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadzam sie to pasuje do mnie

Odpowiedz
1
rovxiee

rovxiee

Dark Academia
Z Twoich odpowiedzi wynika, że pasującą do Ciebie estetyką akademicką jest Dark Academia. Dark Academia to popularna estetyka akademicka, która zwraca szczególną uwagę na ciemną stronę nauki. W takich też kolorach jest utrzymana. W Dark Academy ważne są rzeczy związane z starym kontynentem – europejskie uniwersytety jak Harvard, muzykę klasyczną i sztukę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej estetyce, wejdź w poniższy link: https://aesthetics.fandom.com/wiki/Dark_Academia Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
aleksiakitty

aleksiakitty

Romantic Academia 🩷

Odpowiedz
1
Radaero

Radaero

nienawidzę zdalnego

Odpowiedz
2
werkad7

werkad7

Internet Academy
Z Twoich odpowiedzi wynika, że pasującą do Ciebie estetyką akademicką jest Internet Academy. Internet Academy to estetyka akademicka oparta na nauczaniu zdalnym czy edukacji domowej. Brak nacisku na konkretną gamę kolorów.

Odpowiedz
1
Camilizer2

Camilizer2

Internet Academy

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej