Hit czy kit? – Dary postaci z „Boku no Hero Academia”!


Dar Taśma - Używanym przez Hanta Sero. Potrafi wystrzelić z łokci materiał podobny do taśmy. Może ją magazynować, używać do poruszania się, albo odciąć i kogoś skrępować. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Kremacja - Używany przez Dabiego. Jest to zdolność generowania niebieskich płomieni ze swojego ciała. Może je dowolnie tworzyć z każdego miejsca przy minimalnym wysiłku lub ruchu. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Rozkład - Używany przez Tomurę Shigarakiego. Pozwala niszczyć wszystko przez kontakt ze swoimi dłońmi, który sprawia, że dotykany przedmiot ​​rozpada się na kawałki. Szybkość rozkładu może wahać się od powolnego do prawie, że natychmiastowego. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Pop Off - Używany przez Minoru Minetę. Wyrywa on ze swojej głowy kulki podobne do winogron. Przylepiają się one do przedmiotów oraz ludzi. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit
Reklama

Dar Czarna Dziura - Używany przez Trzynastkę. Pozwala on tworzyć małe czarne dziury za pomocą jej palców. Wsysają i rozkładają one dowolną materię na poziomie atomowym, a także pewne formy energii, takie jak światło. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Cukrowa Szarża - Używany przez Rikido Sato. Pozwala Rikio zwiększyć pięciokrotnie swoją siłę przez trzy minuty za każdym razem, kiedy spożyje 10 gramów cukru. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit
Reklama

Dar One For All - Obecnie używany przez Izuku Midoriyę. W przeciwieństwie do innych darów One For All jest przekazywany z jednego posiadacza na drugiego. Pozwala użytkownikowi uzyskać dostęp do zgromadzonej mocy, która zapewnia chwilową nadludzką siłę na niszczycielskich poziomach, zwiększoną zwinności, zwiększenie słuchu i nadludzką prędkość. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Eksplozja - Używany przez Katsukiego Bakugo. Pozwala on wydzielać na dłoniach pot o składzie podobnym do nitrogliceryny i podpalać go, aby wywoływać różne eksplozje. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Żaba - Używany przez Tsuyu Asui. Pozwala on korzystać z różnych zdolności związanych z żabami, m.in. przyczepność do ściany, mocny język, kamuflaż, itd. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Śmiechawka - Używany przez Ms. Joke. Pozwala zmusić innych wokół do wybuchu śmiechu, tak intensywnego, że osłabia ich zdolności motoryczne i poznawcze. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Pranie Mózgu - Używany przez Hitoshiego Shinso. Pozwala kontrolować umysł osoby, która odpowiedziała na jego pytanie i zmusić ją do zrobienia czegokolwiek. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Half-Cold Half-Hot - Używany przez Shoto Todorokiego. Pozwala on wytwarzać lód z prawej strony ciała i płomienie z lewej. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Usuwanie - Używany przez Shotę Aizawę. Pozwala on na wymazanie indywidualności innej osoby. Efekt działa do czasu mrugnięcia, po nim wszystkie osoby z wymazanym darem odzyskują go i mogą z niego dalej swobodnie korzystać. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Podwojenie - Używany przez Jin Bubaigawara. Jest to w praktyce moc klonowania. Jin często używał ich do pomocy, klony mają własny charakter, jednak przez to potrafią się buntować. Potrafią one wywołać u użytkowników podobne objawy do schizofrenii, np. słyszenie głosów w głowie. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Dar Potężne Skrzydła - Używany przez Keigo Takami. W pełni upierzona para skrzydeł daje Hawksowi możliwość latania z niesamowitą prędkością. Może odrywać pióra, aby wykonać poszczególne czynności, a także łączyć się z nimi telepatycznie. Czy Twoim zdaniem ta indywidualność to kit, czy hit?
Hit
Kit

Reklama
183 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

Gordena

Gordena

super quizik 🥰

Odpowiedz
Krysia.umieram

Krysia.umieram

Wszytko hit oprócz minety )

Odpowiedz
mikantsumiki1452

mikantsumiki1452

super quiz

Odpowiedz
Samuelllll

Samuelllll

Super quiz!

Odpowiedz

J...a

Wszystko hit oprócz tego zboka

Odpowiedz
1
alette.

alette.

Jacie jaki super quizik <3
Leci do ulu ♥

Odpowiedz
1
martwyogon

martwyogon

wszysjo hit

Odpowiedz
1
BrakPomysluNaLogin

BrakPomysluNaLogin

Wszystko hit, oprócz Sero, Tsuyu i Minety. Chociaż znalazłabym jeszcze jakieś całkiem przydatne zastosowania dla taśmy i gron, ale żaba, to dla mnie jakiś żart, a nie materiał na bohatera XDDD

Odpowiedz
1
Deleteaaa

Deleteaaa

@BrakPomysluNaLogin dla mnie żaba jest dość przydatna

Odpowiedz
1
BrakPomysluNaLogin

BrakPomysluNaLogin

@Loading_Username Ofc, masz prawo tak sądzić ¯\_(ツ)_/¯

Odpowiedz
1
.Shadeez.Nuts.

.Shadeez.Nuts.

wszystkim dałam hit, może jestem dziwna, ale Minoru to moja ulubiona postać :3

Odpowiedz
2
Completely

Completely

Genialne i cudowne głosowanie 😍

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej