Kto z BTS i jak spędzi z Tobą jesienny wieczór?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Jiminshi13
Jiminshi13
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 22

Gumciaczek

Gumciaczek

Pls Taehyung mój loml

Odpowiedz
czarnykot

czarnykot

Z Yoongim <3
Swój długi, jesienny, chłodny wieczorek spędzisz z Yoongim! A w jaki sposób? Będziecie wykonywać jesienne dekoracje! Takie jesienne dekoracje czy to wewnątrz domu, czy na zewnątrz, będą się świetnie prezentować! Dodadzą Twojemu domu jesiennego klimatu! Zadowolona z wyniku? A może masz jakiś inny pomysł na spędzenie wieczorku z Yoongim? Jak masz jakąś propozycję, podziel się nią w komentarzu!

Mój bias, super quiz ^^

Odpowiedz
ARMYforever29

ARMYforever29

yoongi

Odpowiedz
1
Jichuu

Jichuu

Z Seokjinem!
Swój długi, jesienny, chłodny wieczorek spędzisz z Seokjinem! A w jaki sposób? Urządzicie sobie karaoke! Będziecie śpiewać przeróżne utwory ulubionych artystów bądź zespołów! To także świetna rozrywka! Zadowolona z wyniku? A może masz jakiś inny pomysł na spędzenie wieczorku z Seokjinem? Jak masz jakąś propozycję, podziel się nią w komentarzu!
Uwielbiam go! 💗
Świetny quiz! 👍

Odpowiedz
2
.Yeontan.

.Yeontan.

Z Jiminem!
Swój długi, jesienny, chłodny wieczorek spędzisz z Jiminem! A w jaki sposób? Zrobicie maratonik filmowy! Będziecie wspólnie pod ciepłym, mięciusim, dużym kocykiem oglądać k-dramy, filmy czy też seriale! Jesienne i zimowe wieczorki to najlepszy czas na nadrobienie zaległości filmowych i serialowych! Zadowolona z wyniku? A może masz jakiś inny pomysł na spędzenie wieczorku z Jiminem? Jak masz jakąś propozycję, podziel się nią w komentarzu!
iiiii super cute quiz! uwielbiam takie! właśnie zastanawiałam się czy trafię w Jimina, Jungkooka, czy w kogoś innego :)

Odpowiedz
1
dhkaja2

dhkaja2

Z Namjoonem! mnie tam pasuje :v

Odpowiedz
1
Oliwia2116

Oliwia2116

fajny quiz☺️

Odpowiedz
1
bello_arte

bello_arte

Z Taehyungiem!
Swój długi, jesienny, chłodny wieczorek spędzisz z Taehyungiem! A w jaki sposób? Pouczycie się czegoś nowego! Może to być na przykład jakiś język – nowy albo może być taki, z którym sobie nie dajesz rady! Zadowolona z wyniku? A może masz jakiś inny pomysł na spędzenie wieczorku z Taehyungiem? Jak masz jakąś propozycję, podziel się nią w komentarzu!
Fajny quiz! 💕

Odpowiedz
1
Angels.Skyy

Angels.Skyy

Z Yoongim!

Swój długi, jesienny, chłodny wieczorek spędzisz z Yoongim! A w jaki sposób? Będziecie wykonywać jesienne dekoracje! Takie jesienne dekoracje czy to wewnątrz domu, czy na zewnątrz, będą się świetnie prezentować! Dodadzą Twojemu domu jesiennego klimatu! Zadowolona z wyniku? A może masz jakiś inny pomysł na spędzenie wieczorku z Yoongim? super ❤️

Odpowiedz
1
nvtalcia

nvtalcia

Z Yoongim!

Swój długi, jesienny, chłodny wieczorek spędzisz z Yoongim! A w jaki sposób? Będziecie wykonywać jesienne dekoracje! Takie jesienne dekoracje czy to wewnątrz domu, czy na zewnątrz, będą się świetnie prezentować! Dodadzą Twojemu domu jesiennego klimatu! Zadowolona z wyniku? A może masz jakiś inny pomysł na spędzenie wieczorku z Yoongim?

Bardzo fajnie :D Tam "Meteor Garden" nie jest ogólnie k-dramą tylko chyba c-dramą, ale quiz jest super! ❤️

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej