Do jakiego Czempiona Pokémon jesteś podobny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 36

kiwi1

kiwi1

Blue

Odpowiedz
maja2688

maja2688

Trace

Odpowiedz
Glaceon532

Glaceon532

Leon

Leon jest Czempionem w regionie Galar, w grach z ósmej generacji: Pokémon Sword i Shield. Leon początkowo zaczął jako trener w wieku 10 lat ze swoim partnerem Charizardem, kiedy przystąpił do wyzwania liderów sal po tym, jak został poparty przez Rose, która dostrzegła w nim potencjał. Został mistrzem Galar, nie przegrywając przy tym ani jednej bitwy. Od tego czasu on i jego partner pozostają niepokonani. Leon jest nazywany „niepokonanym mistrzem” i „największym trenerem w całym Galar”. Jest uważany za bohatera przez wielu trenerów w Galar. Również jego młodszy brat Hop uważa go za bohatera i potężnego trenera. Hop marzy, by w przyszłości wyruszyć w podróż po regionie Galar i pokonać swojego starszego brata w walce o tytuł mistrza. Jego slogan brzmi: „Czas na mistrza!”. Leon jest osobą bardzo pewną siebie, nawet do tego stopnia, że ​​czasami może wydawać się egocentryczny. Podczas walki o tytuł mistrza z innym trenerem Leon jest bardzo skoncentrowany na sobie i swojej passie wygranych, nawet nie biorąc pod uwagę możliwości przegranej. W swoim domu ma też tylko swoje zdjęcia i, co dziwne, żadnego ze swoich braci Hopa. Jednak nadal jest miłym i współczującym człowiekiem.

Odpowiedz
1
Glaceon532

Glaceon532

Świeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetnie

Odpowiedz
1
Glaceon532

Glaceon532

Mój kot ma na imię Leon🐈‍⬛

Odpowiedz
gabi10

gabi10

Lance

Odpowiedz
plastere11g

plastere11g

Cynthia
Jerzeli morze mi ktoś powiedzieć która to seria pokemon (Anime)?

Odpowiedz
-Filizanka-San_-

-Filizanka-San_-

Cynthia
Cynthia jest Czempionem w regionie Sinnoh, w grach z czwartej generacji: Pokémon Diamond/Pearl/Platinum. Cynthia jest potężną trenerką, która kocha i dba o swoje Pokémony. Wielu trenerów widzi ją jako inspiracje. Cyntia dla każdego z takich trenerów jest miła i zawsze służy radą. Zawsze wie, kiedy ona i jej drużyna potrzebują przerwy i chwili relaksu. Lubi lody i prawie zawsze je je. Poza bitwą Cynthia potrafi być bardzo porywcza i niezdecydowana; wykazano nawet, że ma kłopoty z podjęciem decyzji, jaki rodzaj lodów zamówić. Nie zmienia to faktu, że jest również świetną trenerką. Wcześniej była trenerem, który po prostu chciał wygrywać i posiadać najsilniejsze Pokémony, ale widząc to, co zostało napisane na posągach Dialgi i Palkii, całkowicie zmieniła swój sposób myślenia. Jest bardzo przyjazna i dobra dla wszystkich Pokémonów. Cynthia interesuje się mitologią i historią, a wolny czas spędza przy badaniu i eksploracji różnych miejsc powiązanych z legendarnymi Pokémonami regionu Sinnoh. Mówi, że kiedyś pomagała Profesorowi Rowanowi przy jego Pokédexie, gdy zaczęła przygodę jako dziecko.

To właśnie do tego Czempiona jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
BonnieOfficial

BonnieOfficial

Iris
Iris jest Czempionem w regionie Unova, w grach z piątej generacji: Pokémon Black 2 i Pokémon White 2. Iris była Liderką w Opelucid City, zanim została Czempionem Unova. Iris jest beztroską i energiczną dziewczyną, która kocha spędzać czas na świeżym powietrzu wraz z dzikimi Pokémonami. W stosunku do innych osób bywa czasami nieśmiała i zdenerwowana. Trudno zdobyć jej zaufanie. Jest wyjątkowo utalentowaną trenerką, nawet w tak młodym wieku. Z tego powodu jest pewną siebie osobą, przekonaną o swojej wielkości i sile. Iris kocha większość Pokémonów, zwłaszcza Pokémony smoki, jednak boi się lodowych stworków. Drayden, który razem z nią prowadził salę, jest dla niej jak dziadek, choć nie są jakkolwiek spokrewnieni. Mistrz smoków trenował razem z nią i często chwalił za technikę walki oraz determinacje. Dzięki ich treningom Iris udało się wygrać z Alderem i zdobyć tytuł Czempiona regionu Unova.

To właśnie do tego Czempiona jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajnie.

Odpowiedz
Alterrok_99

Alterrok_99

trace

Odpowiedz
NAMELESSPERSON

NAMELESSPERSON

Trace

Odpowiedz
Luzeek

Luzeek

Trace
Spoko quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej