Do jakiego lidera z regionu Hoenn jesteś podobny?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #gamefreak #gry #hoenn #lider #nintendo #osobowosc #pokemon

Komentarze sameQuizy: 33

Foxie_

Foxie_

Winona
Winona jest szóstą Liderką w Hoenn. Jej sala znajduje się w Fortree City. Jej specjalnością są Pokémony typu latającego. Winona jest bardzo pasjonującym trenerem Pokémon. Uwielbia latające typy i rozwinęła z nimi więź tak bliską, że twierdzi, że „stała się jednością z Ptasimi Pokémonami”. Uczy walki młodych trenerów. Winona uwielbia czuć wiatr we włosach. Czasem można ją spotkać na wysokich wieżach transmisyjnych w Mauville City, gdzie może poczuć moc wiatru, choć wszyscy wokół niej uważają, że takie wybryki są lekkomyślne i niebezpieczne i nie rozumieją, co wstąpiło w Winonę. Za pokonanie jej w walce otrzymuje się Odznakę Pióra. To właśnie do tego Lidera jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_Yumeko_

_Yumeko_

Wallace jest ósmym Liderem w regionie Hoenn. Jego sala znajduje się w Sootopolis City. Jego specjalnością są Pokémony typu wodnego. Wallace jest bardzo utalentowanym trenerem i koordynatorem. Docenia piękno w Pokémonach i uwielbia dzielić się tym pięknem z innymi. Był niesamowicie popularny jako gwiazda pokazów! Wallace stał się również mentorem dla swojej siostrzenicy i przekazał jej wszystko, co wie o pokazach. On i Steven Stone mają między sobą dobrą relację, do tego stopnia, że Steven prosił Wallace'a, aby ten zajął jego miejsce jako mistrz Ligi Hoenn, kiedy pewnego dnia postanowi podróżować po świecie, co Wallace akceptuje. Wallace staje się mistrzem Ligi Pokémon, a swoje miejsce w sali oddaje Juanowi, który w przeszłości był jego nauczycielem. Za pokonanie go w walce w sali otrzymuje się Odznakę Deszczu.

Spoko typ (pewnie go mam bo wybrałam Milotica) pasuje do niego bo mówiąc szczerze w basenie u kuzyna lub w jeziorze/morzu czuje się jak ryba w wodzie czyli świetnie

Odpowiedz
Kacper2002.

Kacper2002.

Brawly :)

Odpowiedz
Otaku-chan_uwu

Otaku-chan_uwu

Winona

Odpowiedz
PoProstuNettil

PoProstuNettil

Roxanne
ale ja jestem chłopakiem!

Odpowiedz
Kayotic_KP

Kayotic_KP

•  AUTOR

@PoProstuNettil Chodzi bardziej o charakter niż o płeć

Odpowiedz
glace

glace

brawly jak jestem dziewczyną

Odpowiedz
JELLYyt

JELLYyt

Norman

Odpowiedz
Whitte

Whitte

Mam jedną uwagę do quizu. W pytaniu o typ pokemona napisałeś/aś „wróżkowy” zamiast baśniowego. Wiem, że ten typ po angielsku nazywa się „fairy” ale tak brzmi poprawna polska nazwa. Mam nadzieję że w kolejnym quizie nie będzie już tego błędu.

Odpowiedz
Whitte

Whitte

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
glace

glace

@Chihuahua_z_Kalos i wróżkowy i baśnowy są poprawne

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
SimonXD

SimonXD

Roxanne . Kurde , a w realu jestem chłopakiem

Odpowiedz
MailoWilkFnaf

MailoWilkFnaf

Wallace

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej