Do jakiego złego zespołu w „Pokémon” mógłbyś należeć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

magic12unicorn

Wj bo mi nie wyskakuje obrzki

Odpowiedz

Lapolitka

Zespół R. CUUUUDNIE

Odpowiedz
TeakPanda

TeakPanda

Team Galactic

Zespół Galactic jest wrogim zespołem w regionie Sinnoh. W przeciwieństwie do poprzednich wrogich zespołów, ich cel nie ogranicza się do świata pokémonów, a jest nim rekreacja całego Wszechświata. Przywódcą tego zespołu był Cyrus, jednak po jego zniknięciu funkcję przejął Saturn. To właśnie do tego zespołu powinieneś dołączyć! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Kasia_Kielek

Team Magma
Zespół Magma jest jednym z dwóch wrogich zespołów działających w regionie Hoenn, wraz z zespołem Aqua. Głównym celem zespołu Magma jest zwiększenie ilości ziemi na świecie, poprzez przebudzenie legendarnego pokémona Groudona. Przywódcą zespołu jest Maxie. Haha drżyjcie przed groudonem XD mnie sie podoba

Odpowiedz
QueenOfElements

QueenOfElements

Team Plasma
Zespół Plasma jest wrogim zespołem działającym w Unovie. Celem zespołu Plazma było „wyzwolenie” wszystkich pokémonów od ich trenerów poprzez przekonanie trenera, by ten wypuścił swoje stworki lub poprzez kradzież. Ghetsis, jeden z przywódców zespołu Plazma, wykorzystał grupę w celu rządzenia Unovą jako jedyny człowiek z pokémonami. Dwa lata po porażce zespołu Plazma, grupa wróciła z pragnieniem rządzenia Unovą. Mała grupka z pierwotnego zespołu Plazma jest wciąż lojalna N’owi i zdecydowali się zająć osłabionymi pokémonami w środowisku naturalnym.

Odpowiedz
Ayano--Aishi

Ayano--Aishi

Team Skull
Zespoł Skull jest wrogim zespołem działającym na wyspach Alola. Jak ujawnili niektórzy z ich członków, zespół Skull składa się z nieudaczników, którzy ponieśli porażkę na podczas wyzwań na wyspach. Kradną oni pokémony od ludzi, ale w przeciwieństwie do innych zespołów, nie mają innego celu aniżeli sprawiać kłopoty i zdobywać wystarczającą ilość pieniędzy, aby się utrzymać.

To właśnie do tego zespołu powinieneś dołączyć! Podziel się wynikiem w komentarzu! Okej przynajmniej stylówke mają ładną XD

Odpowiedz
PokeTrenerkaNati

PokeTrenerkaNati

Team Aqua
Ok

Odpowiedz
Plac

Plac

Team Rocket
Zespół R jest organizacją przestępczą z siedzibą w Kanto, jednak ich działalność wychodzi daleko poza granice tego regionu. Głównym celem zespołu jest kradzież lub złapanie, a następnie sprzedanie rzadkich i silnych pokémonów, a także zdobywanie funduszy. Przywódcą zespołu jest były lider sali Wertanii – Giovanni. „Zespół R walczy w służbie zła, więc poddaj się lub do walki stań!”

To właśnie do tego zespołu powinieneś dołączyć! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
XxPandaMisiaxX

XxPandaMisiaxX

Team Flare
Zespół Flare jest wrogim zespołem działającym w regionie Kalos. Ich celem jest stworzenie świata „pięknego i lepszego” podczas zarabiania pieniędzy, eliminując każdego, kto nie przestrzega ich standardów. Liderem zespołu jest Lysandre.

To właśnie do tego zespołu powinieneś dołączyć! Podziel się wynikiem w komentarzu! TAK! Jak to jest zespół z Kalos, to ja się zgadzam :)

Odpowiedz
Roxy-Chan

Roxy-Chan

Team Galactic yy… nie znam

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej