Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Czy warto żyć? #1

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
tumblrgirl69
tumblrgirl69
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 9

Nikiita.

Nikiita.

Denim Freiborn to angielskie nazwisko?

Odpowiedz
Nikiita.

Nikiita.

Otworzyłaś oczy, byłaś w szpitalu. W twojej żyły była przyczepiona rurka, która przetransportowywała krew do twojego organizmu. Byłaś zła. Po co cię ratowali. Chciałaś się zabić, nie po to, żeby żyć dalej, tylko po to by umrzeć. Ktoś rzymał twoją rękę. Był to twój brat. Cały we łzach. Zdałaś sobie sprawę co zrobiłaś.To było głupie. Mogłaś przemyśleć to dwa razy, a może nawet i trzy. Nie możesz znieść tego, że przez ciebie twój brat płacze. Mocniej zacisnęłaś dłoń. Spojrzeliście na siebie. Oboje zaczęliście płakać rzewnymi łzami. Samuel powiedział tylko "Będzie dobrze". To wystarczyło, żeby żyć dalej.

Odpowiedz
mooniska

mooniska

Aha

Odpowiedz
Marti999

Marti999

***

Otworzyłaś oczy, byłaś w szpitalu. W twojej żyły była przyczepiona rurka, która przetransportowywała krew do twojego organizmu. Byłaś zła. Po co cię ratowali. Chciałaś się zabić, nie po to, żeby żyć dalej, tylko po to by umrzeć. Ktoś rzymał twoją rękę. Był to twój brat. Cały we łzach. Zdałaś sobie sprawę co zrobiłaś.To było głupie. Mogłaś przemyśleć to dwa razy, a może nawet i trzy. Nie możesz znieść tego, że przez ciebie twój brat płacze. Mocniej zacisnęłaś dłoń. Spojrzeliście na siebie. Oboje zaczęliście płakać rzewnymi łzami. Samuel powiedział tylko „Będzie dobrze”. To wystarczyło, żeby żyć dalej.

Odpowiedz
Slenderman-Proxy

Slenderman-Proxy

Jej ojciec to moja ulubiona postać. Dobrze jej gada. A ona jak się przejęło słowem ,,anorektyczka”, to niech coś zje. W końcu ona to robiła, by być ładną lol

Odpowiedz
Slenderman-Proxy

Slenderman-Proxy

A do końcówki już nie nie przyczepie, bo jest beznadziejna. Poza tym skąd oni wiedzieli gdzie mieszka i że jest anorektyczką?

Odpowiedz
lawendowe_futro.

lawendowe_futro.

@Slenderman-Proxy 💀Jap*******

Odpowiedz
Nazir

Nazir

♥🏆♥

Odpowiedz
Yunie

Yunie

„Ja jestem…. a to… Debbie…” Debbie skojarzyła mi się z „Ouija: Diabelska plansza” Haah

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej