Czy spotkałeś się z tą hipokryzją u nauczycieli?

Czy miałeś sytuację, w której Twój nauczyciel wściekał się, że raz nie masz zadania domowego, a sam sprawdzał sprawdziany przez dwa miesiące?
Tak
Nie

Czy miałeś sytuację w której Twój nauczyciel zawsze się spóźniał, ale gdy Ty nie byłeś na czas, uznawał to za brak szacunku?
Tak
Nie

Czy spotkałeś się z sytuacją, w której nauczyciel uznał Twój wygląd za prowokujący lub niewłaściwy, mimo że sam również miał według niego nieodpowiedni strój?
Tak
Nie

Czy spotkałeś się z sytuacją, w której nauczyciel kategorycznie zabronił Ci używać telefonu, chociaż sam często coś sprawdzał?
Tak
Nie
Reklama

Czy spotkałeś się na lekcjach zdalnych z sytuacją, w której nauczyciel wymagał od Ciebie sprzętu, którego sam nie posiadał?
Tak
Nie

Czy spotkałeś się z sytuacją, w której nauczyciel nie wierzył w Twoje problemy z internetem, nawet jeśli sam je posiadał?
Tak
Nie
Reklama

Czy spotkałeś się z sytuacją, w której nauczyciel przetrzymywał klasę na przerwie, jednocześnie mówiąc, że to na niej trzeba było załatwić swoje potrzeby?
Tak
Nie

Czy spotkałeś się z sytuacją, w której nauczyciel nie nosił swojego podręcznika, ale wymagał, że Ty go będziesz mieć?
Tak
Nie

Czy spotkałeś się z sytuacją, w której w łazience dla nauczycieli było wszystko, a w łazience dla uczniów brakowało papieru?
Tak
Nie

Czy spotkałeś się z innymi przykładami hipokryzji? Jeśli tak, to daj znać w komentarzu.
Tak
Nie

Reklama
214 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 116

Nocna_roza

Nocna_roza

A u mnie pani jak ktoś wszedł z klasy to go obgadywała że to nie miły jest i coś wszyscy się w tym zgadzali nawet ja ale boje się co jest jak ja do toalety wychodzę napiszcie co sondziće chyba że nie chceće to spok 🥴

Odpowiedz
Fluffy_bumblebee

Fluffy_bumblebee

U mnie trzeba mieć włączone kamery nawet jeśli nauczycieli w ogóle nigdy nie włączył😒

Odpowiedz
2
Kulpak

Kulpak

Niestety musiałem wszędzie zaznaczyć „tak” ,takie życie

Odpowiedz
1

bombarklisza

j**** PIS

Odpowiedz
kasza_w_sprayu

kasza_w_sprayu

Ja prawie wszystko miałam z tego głosowania (눈‸눈)

Odpowiedz
4
_Ariana_Lestrange_

_Ariana_Lestrange_

Ja się spotkałam z taką sytuacją, że mój nauczyciel religii wypominał mojej klasie przez miesiąc żeby się nauczyć coś tam na pamięć. Oczywiście jedna kujonka chciała zdawać przed terminem, on się zgodził i ona dostała za to ocenę. A w dzień zdawania, kiedy wszyscy to już umieli on powiedział, że może jednak nie będziemy tego zaliczać na zdalnych, bo możemy ściągać. Jeszcze innym razem ten sam nauczyciel pozwolił jednej dziewczynie napisać modlitwę na kartce, bo się popłakała ze stresu, a mojej przyjaciółce, która się stresowała tak samo, ale się nie poryczała nie pozwolił. Gdzie tu sprawiedliwość?

Odpowiedz
5
ciastkadlawszyskich

ciastkadlawszyskich

fajny quiz

Odpowiedz
Borisia

Borisia

Spotkałam się w młodszych klasa z sytuacją, gdzie nauczycielka zabraniała jeść na lekcji, a sama miała na wierzchu wyciągnięte pudełku z kanapką. I oczywiście otwarte. I jak skupialiśmy się na działaniach to ją jadła
Nie ma to jak szkolna sprawiedliwość

Odpowiedz
5
Odio

Odio

Ten momęt kiedy macie kartkówke słowną i cie tak ścina że nic nie słychać że dostajesz 1 że „specjalnie” coś zepsułeś i ściągasz. A nauczyciel kiedy mał to samo

Odpowiedz
4
ntalllia09

ntalllia09

tak razy 1000000

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej