Czy mógłbyś być mastermindem w Danganronpie?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 5

AnnaQNaczanowskaQ

AnnaQNaczanowskaQ

Tak
Nadawałbyś się na masterminda idealnie! Jesteś na tyle sprytną, przebiegłą i inteligentną osobą, a także zimną, obojętną i oddaną rozpaczy, że byłbyś w stanie zająć jego miejsce! Niech żyje rozpacz! Gratuluję! Podziel się swoim wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
Scarameow

Scarameow

Tak
Nadawałbyś się na masterminda idealnie! Jesteś na tyle sprytną, przebiegłą i inteligentną osobą, a także zimną, obojętną i oddaną rozpaczy, że byłbyś w stanie zająć jego miejsce! Niech żyje rozpacz! Gratuluję!
Niech żyje rozpacz 😈

Odpowiedz
1

Z...p

Tak! qwp jej?

Odpowiedz
1

d...a

Tak. Nadawałbyś się na masterminda idealnie! Jesteś na tyle sprytną, przebiegłą i inteligentną osobą, a także zimną, obojętną i oddaną rozpaczy, że byłbyś w stanie zająć jego miejsce! Niech żyje rozpacz! Gratuluję!
Nie chciałabym brać w czymś takim udziału, ale myślę, że gdyby mnie ta ostateczność dopadła to podołałabym funkcji masterminda.

Odpowiedz
1
jakblko

jakblko

Możliwe

Wydajesz się być osobą jednocześnie skupioną na innych, jak i na sobie. Jesteś bardzo wytrwały i zdeterminowany, ale też i wrażliwy na cudzą krzywdę. Mógłbyś być zarówno po stronie nadziei, jak i rozpaczy, więc może i nadawałbyś się na masterminda…? Gratuluję! Podziel się swoim wynikiem w komentarzu.

… No nwm

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej