Czy masz zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 51

lemondemonfan

lemondemonfan

a więc mój psycholog się myli i mając wyniszczające obsesje i kompulsje nie mam zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, dzięki panie quizie za olśnienie

Odpowiedz
2
ShibaPL

ShibaPL

To jest bardziej test dla perfekcjonistów, niż na nerwicę natręctw. Mimo, iż połowa z tych zdjęć mi nie przeszkadzała, to mogę podejrzewać u siebie te zaburzenie. Jedna z najczęściej występujących u mnie „obsesji” jest taka, że liczba kęsów przy jedzeniu zawsze musi być parzysta (w sensie nie ile razy wkładam jedzenie do buzi, tylko ile razy muszę je ugryźć), nie potrafię się jej pozbyć. Też tak jak kilku innych natręctw.

Odpowiedz
1

Tajnyifajny

Te obrazki to tylko obrazki, wydaje mi się że sam posiadam ten defekt psychiczny a żaden obrazek nic u mnie nie wywołał.

Odpowiedz
1
podgrzybekpines

podgrzybekpines

Prawdopodobnie nie masz nerwicy natręctw!
Okazuje się, że te „nieperfekcyjne” zdjęcia nie wywołały w Tobie uczucia dyskomfortu! Nie musisz się martwić – prawdopodobnie to Cię nie dotyczy!

Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne zwane dawniej nerwicą natręctw, należy do grupy zaburzeń lękowych i dotyka około 2–3% populacji. Charakteryzuje się występowaniem kompulsji (czynności przymusowych) oraz obsesji (natrętnych myśli). Objawy te uporczywie nawracają, stając się źródłem poważnego dyskomfortu i znacząco utrudniają codzienne funkcjonowanie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
pannalobuziara

pannalobuziara

Możesz mieć nerwicę natręctw 😝

Odpowiedz
Lost_in_Japan

Lost_in_Japan

Do konca miala nadzieje ze na samym koncu bedzie cos w stylu „nie da sie tego stwiwrdzic na podstawue tych obrazków, idz do lekarza' czy cos takiego meh

Odpowiedz
2
Ariadna1234

Ariadna1234

Ludzie, nerwicy nie da sie sprawdzić obrazkami 😒
Nerwica siedzi w naszej głowie, przeszkadza nam, stwarza nam mętlik w głowie, każe nam robić rzeczy których nie za bardzo chcemy robić. Nie polega na tym że jesteśmy maniakalnymi perfekcjonistami i jak widzimy coś niesymetrycznego to od razu wariujemy. Gdyby brać pod uwage tylko te obrazki to prawdopodobnie większość ludzi na ziemii miałaby OCD.

Odpowiedz
1
angel_alecbanjamin

angel_alecbanjamin

Możesz mieć nerwicę natręctw!

Ale mnie od tych obrazków głowa bolała XDD

Odpowiedz
1
A.n.a

A.n.a

Możesz mieć nerwicę natręctw!
Chyba mam, na prawdę utrudnia mi to życie! 😫😣

Odpowiedz
1
s.a.v.i.l.a

s.a.v.i.l.a

nie mam

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej