Co Twój styl pisania SMS-ów mówi odbiorcom o Tobie?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 101

aceatmacid

aceatmacid

Twój styl pisania mówi odbiorcom o tym, że jesteś tajemniczą i zamkniętą w sobie osobą!
Dość zamknięte, krótkie, zwięzłe i na temat wiadomości oraz częste "tak" lub "nie" sprawiają, że jesteś dla ludzi tajemniczą i ciężką do nawiązania kontaktów osobą. Nie mówisz zbyt wiele o sobie, zwłaszcza jeśli chodzi o pisanie życiorysu, przygód, wydarzeń i wszelkich problemów. Wolisz zostawiać je dla siebie lub dzielić się nimi w cztery oczy. Czujesz też, że lepiej nie spowiadać się w sieci lub w SMS-ach. Nigdy nie wiesz, czy za telefonem nie siedzi ten właściwy odbiorca. Inni biorą to za wyjątkową nieśmiałość, a jeszcze inni za zarozumiałość i zamknięcie w sobie. Tajemniczość sprawia, że przyciągasz do siebie płeć przeciwną, chociaż nie każdy pisze w tej sprawie do Ciebie. Boją się, że odrzucisz lub nic nie odpiszesz. Co jest normalne u Ciebie i w Twoim charakterze pisania, nie przykładasz uwagi do długości tekstu – im krótszy, tym lepszy i byleby nie pisać za dużo. Czy według siebie też jesteś taki zamknięty? A może w realu zgrywasz zupełnie inną osobę, otwartą i przyjazną? Nie wahaj pytać się innych, odwagi! Nom, według siebie pozostaję podobnie osobą zamkniętą w sobie i w realu pozostaję inną osobą czyli otwartą oraz przyjazną.

Odpowiedz
olaolaolaxd123

olaolaolaxd123

Smutna osoba nie ja po prostu mam ZEPSUTY HUMOR i niską samoocenę i się często sama wyzywam dla beki

Odpowiedz
yenjunisiaaa

yenjunisiaaa

Twój styl pisania mówi odbiorcom o tym, że jesteś wiecznie smutną, rozżaloną nad własnym życiem osobą… Oj prawda…😫

Odpowiedz
Jikazushifuarikika

Jikazushifuarikika

Twój styl pisania mówi odbiorcom o tym, że jesteś idealistą, pedantem i inteligentną osobą.
Długie, złożone i dokładne pod względem stylistycznym, ortograficznym i interpunkcyjnym wiadomości sprawiają, że ludzie biorą Cię za kogoś idealnego. Wszystko piszesz przemyślanie i ciekawie. W swoich zdaniach zazwyczaj rozpisujesz się i dbasz o szczegółowość. Wszystko musi być wyjaśnione, napisane dokładnie, aby odbiorca mógł Cię zrozumieć. Ludzie uważają Cię z tego powodu za osobę perfekcyjną, inteligentną i dobrą z języka polskiego. Jak już piszesz, to tak, jakbyś pisał opowiadania. Jedni to cenią, a niestety drudzy uważają to za sztywniactwo i zbytnie przykładanie uwagi do tekstu. W końcu to tylko SMS-y. Może i w rzeczywistości wynik nie zgadza się z idealnymi cechami, ale po Twoim słownictwie można to tak wywnioskować. A Ty, jak uważasz? Czy faktycznie znajomi postrzegają Cię tak naprawdę po tym, co im piszesz? Nie wstydź się o to zapytać!

No, ale często też używam skrótów, jak np. jestem zmęczona. I czasem mi odbija, jak piszę z jedną z moich przyjaciółek. Przy niej nie da się smucić 😂

Odpowiedz
1

W...z

Leniwa osoba. No używam skrótów i co ztego

Odpowiedz
1

W...z

Odpowiedz
1
Nastka9

Nastka9

wszystko się zgadza

Odpowiedz
1

Dokladniektos

Idealista pedant i osoba inteligentna.
Fajnie

Odpowiedz
2

maciejk32

Jak ja mogę być mega zabawną osobą skoro ja piszę krótko, zwięźle i na temat?🙄

Odpowiedz
2
Kkdora

Kkdora

Twój styl pisania mówi odbiorcom o tym, że jesteś miłą, charyzmatyczną i fajną osobą!

Odpowiedz
2
PrawieFilozof

PrawieFilozof

Zgadza się wszystko hehe.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej