Co się stanie, kiedy Jeff The Killer wejdzie do Twojego domu?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 54

JefferyWoods

JefferyWoods

” -Chcesz mieć wieczny uśmiech?” – zapytał. Przytaknęłaś. Jeff wyciął Ci na twarzy uśmiech. ” -Fajny!” – powiedziałaś przeciągając palcem po swoich policzkach. ” -Naprawdę? To może spodoba Ci się… To!” – rzekł Jeff wyciągając z kieszeni zapasowy nóż. ” -Czy Ty… Mam z Tobą zabijać?” – krzyknęłaś nieco zaskoczona. ” -A co? We dwoje raźniej! Wreszcie znalazłem przyjaciółkę, z którą mogę spędzać ciekawie czas” – powiedział. Byłaś zaskoczona. Pokiwałaś tylko głową na znak swojego zadowolenia. Nagle Jeff zauważył, że słońce już wschodzi. ” -Na mnie już czas. Wrócę wieczorem i kogoś zabijemy. Co Ty na to?” – spytał. Przytaknęłaś, ale Jeff’a już nie było..

Odpowiedz
Stin858

Stin858

Kocha mnie 🥺😳

Odpowiedz
1
_Pika_

_Pika_

@Sheris_creepy i tutaj coś z Jeffem masz :3

Odpowiedz
2
Sheris_creepy

Sheris_creepy

@_Pika_ ale i tak przeczytam

Odpowiedz
1
_Pika_

_Pika_

@Sheris_creepy postalam ci siem cos fajnego znaleźć :DD

okjee ^^

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Akume

Akume

Jeff cię kocha!
Tylko na to czekałam♥️

Odpowiedz
1
Magikala

Magikala

Jeff Cię kocha!
Chciałam taki wynik uzyskać uzyskałam no i jestem zadowolona 😁

Odpowiedz
klucha_killer

klucha_killer

Jak zawsze w każdym Jeff cie kocha XD

Odpowiedz
H.A.P.P.Y

H.A.P.P.Y

Jeff cię kocha

>:(

Odpowiedz
Crazy_Adel

Crazy_Adel

Zawsze to samo xD

Jeff Cię kocha!
Chłopak rzucił nóż na podłogę.
” -Co Ty robisz?” – zapytałaś z nutą niepewności w głosie. ” -Ja…” – zaczął powoli. Uniosłaś brew. Jeff niespokojnie wodził wzrokiem po ścianach Twojego pokoju. ” -Obserwowałem Cię przez tydzień i…” – mówił Jeff patrząc Ci w oczy. ” -Wykrztuś to z siebie!” -powiedziałaś zniecierpliwiona, ale domyślałaś się, co powie morderca. ” -Kocham Cię!” – wykrzyknął po chwili.
Zadowolona uśmiechnęłaś się i przytuliłaś Jeff’a. ” -Ja Ciebie też…” – szepnęłaś. I wtedy właśnie zaczęło wschodzić słońce… Jeff spojrzał smutnym wzrokiem w stronę okna. ” -Wrócę tu wieczorem” – powiedział i już go nie było.

Jak nie Jeff, to Ben. Jak nie Ben to Toby. Jak nie Toby to Liu. A jak nie oni to k*rwa połowa rezydencji;-; (NAWET PRAWIE ASPOŁECZNY HELEN)
Co jest ze mną nie tak?;-;

Odpowiedz
1

soraSan

@Crazy_Adel mam tak samo ;-;

Odpowiedz
Crazy_Adel

Crazy_Adel

@soraSan Chyba każdy tak ma;-;

Odpowiedz
1
XWantedX

XWantedX

Jeff jest Twoim przyjacielem!

” -Chcesz mieć wieczny uśmiech?” – zapytał. Przytaknęłaś. Jeff wyciął Ci na twarzy uśmiech. ” -Fajny!” – powiedziałaś przeciągając palcem po swoich policzkach. ” -Naprawdę? To może spodoba Ci się… To!” – rzekł Jeff wyciągając z kieszeni zapasowy nóż. ” -Czy Ty… Mam z Tobą zabijać?” – krzyknęłaś nieco zaskoczona. ” -A co? We dwoje raźniej! Wreszcie znalazłem przyjaciółkę, z którą mogę spędzać ciekawie czas” – powiedział. Byłaś zaskoczona. Pokiwałaś tylko głową na znak swojego zadowolenia. Nagle Jeff zauważył, że słońce już wschodzi. ” -Na mnie już czas. Wrócę wieczorem i kogoś zabijemy. Co Ty na to?” – spytał. Przytaknęłaś, ale Jeff’a już nie było…

Odpowiedzi dla fanek Jeffa były najlepsze XD

Odpowiedz
1
I_LOVE_CREEPYPASTA

I_LOVE_CREEPYPASTA

Jeff kocha Cię

Też go kocham

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej