Co myśli o Tobie Naruto Uzumaki?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 14

S...u

Lubię Cię
Kiedy dotarliście do Twojego domu zaprowadziłaś Naruto na górę do pokoju gościnnego. „Czuj się jak u siebie” – powiedziałaś. „Naprawdę bardzo Ci za wszystko dziękuję” – uśmiechał się do Ciebie serdecznie. „Nie ma sprawy” – odparłaś. Słońce zaczęło zachodzić, a Ty udałaś się do swojego pokoju, aby się wreszcie wyspać. Następnego ranka w pełni wypoczęta zeszłaś na dół. Zastałaś Naruto robiącego śniadanie. „Co robisz?” – zapytałaś zaciekawiona. Naruto dopiero wtedy Cię dostrzegł. „Śniadanie w ramach podziękowania dla Ciebie” – odpowiedział z szerokim uśmiechem. „Nie musiałeś, ale to bardzo miłe. Dziękuję”. Chłopak uparł się także, że pozmywa po jedzeniu. Niedługo potem miał wyjść do szpitala. „Muszę Ci coś jeszcze powiedzieć [Twoje imię]”. „Słucham” – powiedziałaś. „Jesteś przemiłą dziewczyną. Mam nadzieję, że niebawem się zobaczymy. Może to zabrzmi dziwnie, ale czuję jakbyś była mi naprawdę bliska. Wiem, że znamy się krótko, ale z pewnością mogę nazwać Cię swoją przyjaciółką” – uśmiechnął się do Ciebie serdecznie. „Także uważam cię za swojego przyjaciela” – odwzajemniłaś uśmiech i uściskałaś roześmianego chłopaka, który bardzo szybko odwzajemnił uścisk.

Odpowiedz
naneveri

naneveri

Zakochałem sie w tobie 😮🥰 Tego to sie nie spodziewałam lol
Uroczy quiz

Odpowiedz

CzlekAha

Chciałbym się z Tobą zmierzyć
Kiedy dotarliście do Twojego domu zaprowadziłaś Naruto na górę do pokoju gościnnego. „Czuj się jak u siebie” – powiedziałaś. „Naprawdę bardzo Ci za wszystko dziękuję” – uśmiechał się do Ciebie serdecznie. „Nie ma sprawy” – odparłaś. Słońce zaczęło zachodzić, a Ty udałaś się do swojego pokoju, aby się wreszcie wyspać. Następnego ranka w pełni wypoczęta zeszłaś na dół. Zastałaś Naruto robiącego śniadanie. „Co robisz?” – zapytałaś zaciekawiona. Naruto dopiero wtedy Cię dostrzegł. „Śniadanie w ramach podziękowania dla Ciebie” – odpowiedział z szerokim uśmiechem. „Nie musiałeś, ale to bardzo miłe. Dziękuję”. Chłopak uparł się także, że pozmywa po jedeniu. Niedługo potem miał wyjść do szpitala. „Muszę Ci coś jeszcze powiedzieć [Twoje imię]”. „Słucham” – powiedziałaś. „Jesteś najbardziej pewną siebie dziewczyną jaką kiedykolwiek poznałem. Nie widziałem Cię w akcji, ale podejrzewam, że jesteś niesamowitą wojowniczką. Ogromnie chciałbym się z Tobą spróbować” – uśmiechnął się szeroko. „Naruto, biedactwo, co ty wygadujesz?” – zapytałaś udając zaskoczenie. „Przecież Ty nie masz ze mną żadnych szans!” – dodałaś uśmiechając się. „To się jeszcze okaże” – puścił do Ciebie oczko i oboje zaczęliście się śmiać. A Tak propo super historyjka :D szanuje za czas jaki poświęciłaś/eś na robienie tego

Odpowiedz

CzlekAha

@CzlekAha zrobiłam jeszcze raz i wyszło miChciałbym się z Tobą zmierzyć
Kiedy dotarliście do Twojego domu zaprowadziłaś Naruto na górę do pokoju gościnnego. „Czuj się jak u siebie” – powiedziałaś. „Naprawdę bardzo Ci za wszystko dziękuję” – uśmiechał się do Ciebie serdecznie. „Nie ma sprawy” – odparłaś. Słońce zaczęło zachodzić, a Ty udałaś się do swojego pokoju, aby się wreszcie wyspać. Następnego ranka w pełni wypoczęta zeszłaś na dół. Zastałaś Naruto robiącego śniadanie. „Co robisz?” – zapytałaś zaciekawiona. Naruto dopiero wtedy Cię dostrzegł. „Śniadanie w ramach podziękowania dla Ciebie” – odpowiedział z szerokim uśmiechem. „Nie musiałeś, ale to bardzo miłe. Dziękuję”. Chłopak uparł się także, że pozmywa po jedeniu. Niedługo potem miał wyjść do szpitala. „Muszę Ci coś jeszcze powiedzieć [Twoje imię]”. „Słucham” – powiedziałaś. „Jesteś najbardziej pewną siebie dziewczyną jaką kiedykolwiek poznałem. Nie widziałem Cię w akcji, ale podejrzewam, że jesteś niesamowitą wojowniczką. Ogromnie chciałbym się z Tobą spróbować” – uśmiechnął się szeroko. „Naruto, biedactwo, co ty wygadujesz?” – zapytałaś udając zaskoczenie. „Przecież Ty nie masz ze mną żadnych szans!” – dodałaś uśmiechając się. „To się jeszcze okaże” – puścił do Ciebie oczko i oboje zaczęliście się śmiać. .,.

Odpowiedz
KanaKomaeda

KanaKomaeda

Nie wiem co o Tobie myśleć
Kiedy dotarliście do Twojego domu zaprowadziłaś Naruto na górę do pokoju gościnnego. „Czuj się jak u siebie” – powiedziałaś. „Naprawdę bardzo Ci za wszystko dziękuję” – uśmiechał się do Ciebie serdecznie. „Nie ma sprawy” – odparłaś. Słońce zaczęło zachodzić, a Ty udałaś się do swojego pokoju, aby się wreszcie wyspać. Następnego ranka w pełni wypoczęta zeszłaś na dół. Zastałaś Naruto siedzącego przy stole i wpatrującego się w okno. „Cześć” – powiedziałaś. „Hej” – uśmiechnął się lekko do Ciebie. „Napijesz się kawy?” – zapytałaś wstawiając wodę. „Nie. Muszę iść do szpitala. Czekałem tylko, aż się obudzisz, żeby się pożegnać”. „Aha” – odparłaś tylko. Chłopak westchnął, pokręcił głową i podszedł do Ciebie. „Wiesz, nie wiem co o Tobie myśleć. Momentami jesteś nieznośna, a później miła. Ciężko mi Cię rozgryźć. Może z czasem jak się lepiej poznamy dowiem się jaka jesteś naprawdę”. Uśmiechnęłaś się do niego. „Mam ciężki charakter, ale podobno zyskuję przy bliższym poznaniu”. „Wkrótce się przekonamy” – powiedział do Ciebie z lekkim uśmiechem, następnie wyszedł.

Odpowiedz
Sevciaa

Sevciaa

Chce sie ze mna zmierzyc

Odpowiedz
Sasek-kun

Sasek-kun

Zakochał sie w tobie

Odpowiedz
Patrycja_Uzumaki

Patrycja_Uzumaki

Nie potrafi mnie rozgryźć 😂

Odpowiedz
1
Arisis

Arisis

Jejciu….Kocha mnie<3

Odpowiedz
1

S...a

Hahaha Naruto chce się ze mną zmierzyć

Odpowiedz

S...a

Wik_Toria, robisz fajne Quizy

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej