
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




Klonowa.
AUTOR•Eja my Maples.
TRZYMAJCIE SIĘ, STARY WRÓCIŁ Z MLEKIEM XDDD.
Nie a tak naprawdę to przepraszam za tak długą nieobecność (a raczej nie dodawanie wpisów, bo jestem tu prawie codziennie).
No i na ubłaganie Was i przeproszenie za tak długą nieobecność wrzuciłam coś -> https://samequizy.pl/between-scarlet-and-gold/ co o tym myślicie? Chcielibyście zobaczyć więcej takich prac?
(No i wreszcie udało mi się ten konkurs ogarnąć xD, be proud of me.)
A i wgl do ludzi z klas ósmych: idziecie do liceum, technikum czy branżowej? Na jaki profil?
Eee no i chyba tyle, czas zniknąć na następny miesiąc lub więcej.
Bajo,
Miłego wieczoru. :33
(Jakiś art z fandomu)
Nightt
@Klonowa. cześć, cieszę się, że wróciłaś <33
Czytałam, cudne
Tak
Oby nie :>
Miłego :3
Moonshadow.
@Klonowa. Hejo,
Ofc, chcemy
Liceum
Papa
Fajny art
Heavvenly.
Życzę dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności i wszystkiego co najlepsze 🪽 <3
Od samego początku twój profil mnie przyciągnął. Masz świetne opo i quizy.
Życzę więcej sukcesów 💗🙌
~ @Heavvenly.
Klonowa.
• AUTOR@Heavvenly. Aww dziękuję<333
.elisia.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zdrowia, radości, pomyślności, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń <3 życzę ci wspaniałego dnia 🪽
~ @.elisia.
Klonowa.
• AUTOR@.elisia. dziękuję <3333
-Porzeczka-
Heya Klonka! ⭐️
Mimo, że nie znam Cię tak długo, to w tym krótkim czasie uraczył mnie Twój profil! Uwielbiam Twój charakter pisania opo i zorganizowanie. Dobra, koniec pisania głupotek ——-> Czas napisać życzenia!
Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego co najlepsze! Dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń, sukcesów na Samequizy i w życiu prywatnym, fajnych prezentów oraz kolegów i koleżanek. Niech nad Tobą zawsze świeci słońce a świat stoi otworem na Twoją radosną osobę.
Wszystkiego najlepszego i sto lat!
P.S. Powodzenia na E8!
Bayo! ⭐️
Klonowa.
• AUTOR@-Porzeczka- OMG to jest takie AWWWWW🥹😭
Dziękuję, naprawdę <33333
-Porzeczka-
@Klonowa.
Nmzc kochana. <3
_Moonie_
Hii!
Wszystkiego naj naj!
Szczęścia, zdrowia, pomysłowości i oryginalnej wesołości xd :33
Oby spełniły się wszystkie twe marzenia a jeśli trzeba kogoś zabić to to marzenie jest bliskie spełnienia >:3
<3
Klonowa.
• AUTOR@_Moonie_ dziękuję <333