
5054
O mnie
ִ ࣪ ˖ ࣪ ᨰꫀᥣᥴ᥆ꩇꫀ ! ᰔ ִ ׄ
Witaj na moim profilu :) --> jeśli mnie zaobserwowałeś, proszę bardzo, trzymaj ciasteczko -> 🍪 i od dzisiaj jesteś szronkiem :>
⚠️ ATTENTION
Konto... Czytaj dalej
Ostatni wpis
Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.
Wszyscy aktywni obserwatorzy.
Serdecznie dziękuję wam wszystkim za prawie trzy lata spędzone na tej stronie, których nie wspominam jakoś bardzo źle, nawet pod względem 'buntu', konta NocnaKoja i wielu innych dram. Byłam głupia i nie wiedziałam, jak się zachować, za co jeszcze raz bardzo, bardzo przepraszam.
Zastanawiacie się, skąd ten wpis? Nie mam sił prowadzić konta na umierającej stronie. Będę jeszcze aktywna na moim kanale na Whatsapp, planuję założyć konto na YT i wszystkich innych platformach społecznościowych wymienionych w moim opisie.
Chciałabym podziękować każdemu, który nie oszalał z moją spontanicznością i wysokim idiotyzmem, lol. Doceniam was ❤️
Dzięki tej stronie zapoznałam się z moją miłością do książek, do fanfików i do wielu innych rzeczy. Poznałam tu również wiele super osób, a kilka z nich usunęło konto, lecz nigdy, przenigdy o nich nie zapomnę :)
Obiecuję wszystkim tutaj, że przebrnę przez tą erę i hej, może kiedyś się odezwę?
Nie dodam już więcej wpisów. Dokończę niektóre quizy w moich szkicach, zrobię jakiś wystrój i to będzie pożegnanie na jakiś czas.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim! Co jakiś czas sprawdzajcie moje 'O mnie', bo będę dopisywać nazwy z nowych social mediów.
It's not a farewell… It's 'see you in the future' :)
Życzę wam wszystkim jak najlepiej, nie poddawajcie się ❤️🩹, proszę.
Thank you all, guys ❤️



xFroster_.
AUTOR•wn) przeczytałam regulamin i w sumie to nie ma nic napisane, czy mogę czy nie pisać o czymkolwiek
wiem tylko, że mogę mieć dwa konta, konta wspólne są na własną odpowiedzialność i nie wolno wyzywać innych użytkowników lub publikować 'nieodpowiednich' treści
czyli wsm chyba nie mogę
what a pity
xFroster_.
AUTOR•ejjjj bo nwm gdzie mogłabym pisać o moich oc 🥲 bo nie chcę dostać bloka na sq, hah-
ma ktoś jakieś sugestie?
xFroster_.
• AUTOR@TheHybridPrincess aha :p tho raz pytalam czy opowiadania z alkoxxlem i przekleństwami są dozwolone na sq i ludzie mówili, ze bloka bym dostala to nwm
regulamin przeczytam, moze sie dowiem
TheHybridPrincess
@xFroster_. Na sg są opowiadania o tego typu rzeczach więc nie powinno być problemu
xFroster_.
AUTOR•wn) wracamy
znajoma dala mi powerbanka, chwala jej 🙏🏻
btw widok z okna bo bff postanowila sie zlitowac
xFroster_.
AUTOR•wn) rest in piece prawa słuchawka
also lewa słuchawka ma 11% lol
mam nadzieję że etui jest wystarczająco naładowane żeby je doładować do 50%
xFroster_.
AUTOR•hiya jestem na wycieczce
w sensie jadę na nią
zaraz mi padną słuchawki waaaahhh
YEEEEAHHHH really dangerous