
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




asteria.
AUTOR•Hej Lunki
Wiem, że już dzisiaj .cute. dodała wpis ale myślałam, że uda mi się jutro dodać wpis ale jakoś w to wątpię. Mam wam ważną rzecz do przekazania, więc nawet jeśli by mi się udało jutro dodać wolałam no jak to się mówi. Na wszelki wypadek.
~Ogłoszebia parafialne~
Chciałam na święta zorganizować dla was coś fajnego.
Nawet jeśli udało by mi się napisać tego one shota to jest on tak słaby. Fabuła słaba, nie wiadomo co się kiedy i po co dzieje.
Uznałam więc, że zrobię 24 mini maraton quizów.
Maraton w maratonie😅ahhh…moja logika.
~Świąteczna Zabawa~
Została tylko jedna litera której jeszcze nie „ukryłam” bo dodawanie komentarza z literą nie jest ukryciem bo to raczej dziwnie wygląda.
Wracając.
Ten kto rozszyfruje hasło dostanie polecenie i spam serc i obserwację z zapasowego konta (chyba że już to robię to wtedy życzenie ale no jak chodzi o dodanie do ulu czy coś w tym stylu to z zapasowego)
Osoba która oprócz tego napisze mi jakim szyfrem było to napisane ma dodatkowo 1 życzenie (spełnione z tego konta).
Czy tylko dla mnie to co napisałam dziwnie brzmi? Znaczy wiem, że mam coś z łbem, a dzisiaj to już porażka tak więc no.
🎄Już wam życzę Wesołych Świąt🎄
Oficjalne życzenia złożę wam 24
No to miłego wieczoru💙
~Luna
h...v
@Luna_lestrange hej
uuuu super! czekam na te quizy!
ja też ci już życzę wesołych świąt!
nawzajem!
Eeeeewwwwwaaa
Nawzajem Życzę wesołych świąt cieszę się bardzo pa
....a
🎄🎁🎅
asteria.
• AUTOR@.gedu. dziękuję i wzajemnie 💙🎄
asteria.
AUTOR•🎄Hejka Lunki!🎄
🧊2 dni do świąt!
❄️Dziś 2 quizy na SG! Dziękujemy!
❄️Jak się czujecie? Ja bardzo dobrze!
❄️Po świętach będzie Graphic Shop z tłami do oddania! A jeśli chcecie zamówić jakieś grafiki wpadajcie do mnie na @.cute. znajdziecie tam parę Graphic shop’ów
❄️Narazie tutaj nie przyjmuje zamówień.
❄️Kto jeszcze nie czytał to zapraszam https://samequizy.pl/hogwarts-sisters/
❄️Dziś taki krótki wpis bo chciałam wam powiedzieć o grafikach. Bayo!❄️
~.cute.
asteria.
• AUTOR@Osamu @meriii dziękuję💙🥰🤗
h_a_n_a
@Luna_lestrange
💞Cześć kochana!
💕Też się cieszę!
💕Gratuluję 🎇
💕Super, nie mogę się doczekać, aby je zobaczyć!
💕Oki
💕Musze nadrobić! Już biegnę sprawdzać!
💕I tak był super, bay!
~Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętasz…
asteria.
AUTOR•🎄Hej🎄
☃️3 dni do świąt!
✨Jak tam życie?
✨Przepraszam za moją małą aktywność ostatnio
✨Jakoś nie zbyt ostatnio mam czas. Nie wiem czy do 24 grudnia uda mi się napisać tego one shota. Mam połowę i nie wiem co dalej pisać.
🎄Dzisiaj tylko taki szybki wpis. Miłego dzionka!🎄
~Luna
asteria.
• AUTOR@Haniolek.ek dzięki za zrozumienie 💙
asteria.
• AUTOR@Luna_lestrange https://www.canva.com/design/DAERH5buZ0c/mzS_iTSc5Pv14zbAfWaVRA/view?utm_content=DAERH5buZ0c&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=homepage_design_menu
PotterLuna
Wow masz śliczne tło sama robiłaś? 💙
asteria.
• AUTOR@PotterLuna_ dziękuję, tak sama robiłam💙