Patryk
49

asteria.

Patryk
49

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30185

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Haniakoniarka

Haniakoniarka

Super quizy @Luna_lestrange

Odpowiedz
4
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Haniakoniarka dziękuję

Odpowiedz
1
Haniakoniarka

Haniakoniarka

Hej super quizy @Luna_lestrange czy mogłabyś mnie polecić ?

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

AUTOR•  

🎄Hejka🎄
✨Już .cute. dodała wpis, więc ja tylko na chwilę
✨Bardzo mi zależy aby ten quiz https://samequizy.pl/zgadniemy-czy-odliczasz-juz-dni-do-sylwestra/ był na pod stronie popularne. Tak wiem to nie wyjdzie😅
❄️Polecam @Star_Wars_Love
🎄No i miłego🎄
Ps. Przepraszam, że zamęczam was tymi wpisami
~Luna
Zrobiłam taka mini, ktoś chce?

Odpowiedz
16
Star_Wars_Love

Star_Wars_Love

@Luna_lestrange dzięki za polecenie❤️

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Star_Wars_Love nmzc❤️

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (6)
Peachyo

Peachyo

Ciesze się że twój quiz jest na Stronie Główniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!1😀🙂😝😄

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@kamiQ555 🤗😘😃

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

AUTOR•  

🎄Hej Lunki!🎄
✨jak tam u was?
⭐️9 dni do Wigili! Cieszycie się? Ja bardzo!
✨Quiz na SG! Gratulacje dla Luny od @.cute. !
❄️OGŁOSZENIE❄️
❄️Przed świętami jest luz (w piątek i jutro mam kartkówki ale wytrzymam) więc robię grafiki na zamówienie! Świąteczne czy nie to robię. Tylko narazie daje sobie spokój z tłami.
❄️Najwygodniej było by mi gdybyście składali zamówienia na priv.
❄️A co do wysyłek to wyślę napewno w przeciągu 7 dni (od 20.12.2020 roku zawieszam działalność grafik i zaczynam robić je dopiero 30 grudnia! Zamawiajcie szybko jeśli chcecie!
❄️Tylko zawsze pamiętajcie o zasadach! Nie będę ich tu podawać, ale prosiłabym o nie zamazywanie podpisów autora i płatności czyli poleconko lub obserwacja.
🎄To na tyle! Chciałam poinformować was tylko o grafikach. To pa!🎄

Odpowiedz
23

A...i

Hej Luncia!
U mnie nie dobrze, bo jestem chora i mam test na koronawirusa
Ja się też cieszę
Gratki!
Faaaajnie!
Papryki!

Odpowiedz
1
Peachyo

Peachyo

Chcę już wigilię bo wtedy dostanę Tomb raider 2015 i The sims 4!!!!!!!
😆

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)