Patryk
49

asteria.

Patryk
49

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30185

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

lalkaklarka

Jak coś to nie zgadłaś mojego wieku w quizie gdzie po tym na ile oceniam świąteczne piosenki a ty napisałaś 15-20 chyba A ja mam 9-14
Jak dobrze pisze

Odpowiedz
1

lalkaklarka

@lalkaklarka jak dobrze pisze

Odpowiedz
asteria.

asteria.

AUTOR•  

🎄Hejka Lunki🎄
✨Najpierw chciałam napisać jakiegoś długiego one shota ale wg mi to nie wychodziło.
Wczoraj coś mnie wzięło na napisanie 5 historii hogwartczyków którzy nienawidzili świąt aż do pewnego momentu….
Pierwsza część wleciała https://samequizy.pl/let-it-snow/
✨Nie wiem jak ale quiz o potrawach Wigilijnych jest na SG i nie zmienili mini.
✨Co do świątecznej zabawy. Przy one shocie jest ostatnia litera. Można na priv wysyłać utworzone hasło. W którymś wpisie pisałam o nagrodach. To potem jeszcze sprawdzę i dodam wpis dotyczący tylko świątecznej zabawy.
🎄To do potem. Miłego pierwszego dnia świąt!🎄

Odpowiedz
17
asteria.

asteria.

AUTOR•  

🎄Hejka Luneczki🎄
☃️Już dzisiaj Wigilia!

Życzę wam dużo zdrówka, szczęścia, wielu quizów na SG, ogólnie wszystkiego naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj lepszego!
Taki prezencik ode mnie dla was. Mam nadzieję, że link działa. https://www.canva.com/design/DAERH5buZ0c/mzS_iTSc5Pv14zbAfWaVRA/view?utm_content=DAERH5buZ0c&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=homepage_design_menu
Miłego dzionka, i Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie💙

Odpowiedz
24
nathalie_lorenc

nathalie_lorenc

@Luna_lestrange dzięki bardzo! Nawzajem 🥰

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
infatuation

infatuation

Wesołych Świąt, kochana ✨🎄

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Madeline_Smith dziękuję i wzajemnie 💙🎄

Odpowiedz
2
infatuation

infatuation

@Luna_lestrange dzięki! ❄️💙

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

AUTOR•  

🎄Hejka Lunki🎄
☃️Już tylko 1 dzień do Wigilii!
✨Jak tam samopoczucie?
✨Nie wiem jak ale m wielkie szczęście. Źle sobie wyliczyłam i dzisiaj będę miała chwilę czasu. Jutro będę musiała popakować wszystkie prezenty i tak dalej, no wiecie.
✨Dzisiaj wleci ten mini maraton w maratonie, jako świąteczny prezent.
✨One shot jutro i życzenia też wam jutro złożę.
❄️Poleconka dzisiaj lecą do
@Horcruxova
@Zetka22
@Sunflower_life
🎄To ja już nie przeszkadzam. Miłego!🎄

Odpowiedz
27

A...i

Hejka Luncia!
Taaak, wiem
Tak sobie, zmęczona jestem
Ja już popakowałam więc jutro i dziś mam chwilę odpoczynku
Ja nie mam głowy do maratonu na pewno one shot extra
Dzięki

Papatki!

Odpowiedz
2
Eeeeewwwwwaaa

Eeeeewwwwwaaa

Jeej!!

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)