Patryk

Avinashi_

Patryk

Avinashi_

imię: Kaś

miasto: Elvarion

www: wattpad.com

o mnie: przeczytaj

2206

O mnie

Dziewczyna lat pełnoletnich
Tragiczny poeta, lub poeta tragiczny
Miłośnik bajek, baśni i wszystkiego co ma związek z dzieciństwem. Do tego stopnia, że sam stworzył swój własny świat, gdzie może przelać wszystkie swoje dziecięce fantazje. Ten świat to Aestredaon i już... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Avinashi_

Avinashi_

Polecam bo ciekawe https://samequizy.pl/hejka-czesc-special-z-okazji-2k-serduszek/ Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
Wszystkie wpisy:
WeraHatake

WeraHatake

Spóźnione wszystkiego najlepszego! ♥

Odpowiedz
1
Avinashi_

Avinashi_

•  AUTOR

@WeraHatake ojeeej, dziękuję!

Odpowiedz
1
Avinashi_

Avinashi_

AUTOR•  

Nie wiem co to za dziki save się odpalił ale chyba przeżyłam swoje własne enemies to lovers

Odpowiedz
7
Avinashi_

Avinashi_

•  AUTOR

@auroraborealis sama jestem zaskoczona

Odpowiedz
2
WeraHatake

WeraHatake

@Avinashi_ Shish, nieźle XD

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Avinashi_

Avinashi_

AUTOR•  

A tu taki z marginesu zeszytu do matematyki:

***

Spotkanie

Chciałabym zatrzymać te oczy na dłużej
Chciałabym wśród wielu uchwycić to spojrzenie
Rozczulić się uśmiechem, co w jednym momencie,
Rozświetli jego twarz, wywoła serca drżenie

Spojrzeć prosto w duszę, zobaczyć co poranione
A co przed całym światem na zewnątrz ukryte
Na chwilę uciec w zupełnie inne miejsce
Gdzie słychać tylko bicie serc, jednolite

I trwać tam, aż ktoś, nie świadom, zawoła
Przerywając utkaną nić spotkania
Lecz rozpalone serce bić będzie dopóty,
dopóki nie braknie mu woli czekania

Odpowiedz
10
WeraHatake

WeraHatake

@Avinashi_ Jejku, jaki delikatny i sensualny wiersz – fajnie wyszedł :o ♥

Odpowiedz
1
Avinashi_

Avinashi_

AUTOR•  

Nie ukrywam, że pisząc ten wiersz myślami byłam przy Bogu, ale postanowiłam go wstawić i tak, bo i think da się go zinterpretować inaczej, jeżeli ktoś tak tylko czuje
Więc może być uniwersalny

A tak offtop: kto się zgadza, że spośród disneyowych parek oni są najwiekszym couple goals?

Odpowiedz
9
WeraHatake

WeraHatake

@Avinashi_ Ano, czuć, że wiersz jest związany z Bogiem, ale jak piszesz, to nie tak, że ma tylko ten jeden wymiar, bo w sumie nic nie jest napisane wprost ;)

A co do tej pary, to niestety się nie wypowiem, bo już mega dawno nie oglądałam Dalmatyńczyków ;w;

Odpowiedz
1
Avinashi_

Avinashi_

AUTOR•  

Dobra, to podzielę się paroma wierszamj we wpisach, moze i zasięgi mniejsze, ale mam swobode usuwania

Tutaj taki powstały na marginesie zeszytu od polskiego:
*zmiana nastroju*

Liturgia

Z potoku słów i strumieni uwielbienia
Wypływa ze skały suchy jęk zranienia
Co spośród ciągłych i licznych ucieczek
Zanosi przed ołtarz i obnaża prawdę
By pośród, koniecznie woskowych, świeczek
Kątów prostych i harmoni serc,
Została uniesiona ku górom i przybita
Jak najjaśniejsza z gwiazd
Piękna, jednolita

Wpatrują się w nią szukając uzdrowienia
I sami nie wiedzą czy to gong czy serce bije
A potok z serca i skały wciąż płynie między nimi
Zaczerpną z wybaczenia
By dostąpić zjednoczenia

Odpowiedz
10
litruwa

litruwa

@Avinashi_ nie no chodziło o słowo fajny wiesz dobry ale no mego życia nie odmienił
Proszę bardzo ^^

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

@Avinashi_ Ciekawy wiersz – ma taki mysterious vibe i trochę przypomina mi w brzmieniu coś na kształt przepowiedni :)

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (8)