Patryk

.Perify

Patryk

.Perify

imię: Możesz mi mówić Perify :3

miasto: 𐔌՞. .՞𐦯🌷🌱🌷🌱🌷

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1274

O mnie

⋆ ִֶָ˳˖𓂃 ִֶָ „You told me to shh, but you make me wanna love you loud” ִֶָ 𓂃˖˳ ִֶָ ⋆

˚˖𓍢ִ໋🍀˚Haju :3 ˚˖𓍢ִ໋🍀˚

~ Witam w moim "o mnie"! Zapewne jesteś tu, bo chcesz mnie trochę poznać, więc łap serniczek ~>🍰 i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.Perify

.Perify

🏫Nominka o szkole!📚 Autorka: @-ninja_cat- Nominował/a mnie: @sour_star 📚 Lubisz s... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

.Perify

.Perify

AUTOR•  

Hejkaa<33
~ Jak się czujecie?🤍
~Wyspani?🤍

Me:
spk
nie

dzisiaj będzie 2 części oceniania profili :3

chciałam jeszcze przeprosić @Bluszczowa_Lapa bo naprawdę jest świetną osobą i nie chciałam jej urazić:< (naprawdę masz fajne wpisy)

Miłego dzionka<33

Odpowiedz
4
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Dobranoc<33

~ Miłych snów🤍
~ Wyśpijcie się🤍
~ Jak wam minął dzień?🤍

Nareszcie wstawiłam ocenke :3

Papaa<33

Odpowiedz
5
.Perify

.Perify

•  AUTOR

Mi okropnie dzieki że pytasz💖@Herytiera

Odpowiedz
1
Herytiera

Herytiera

@JisooStan chcezz o tym pogadać?

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Hejka..
Wstawie jednak nieco pozniej bo kiedy probuje to zapisac jako szkic to wyswietla sie komunikat "nie zapisano" juz 4 raz sie usunelo i idk czm..
Sprobuje jeszcze raz jak ktos ma pomysl czm tak sie dzieje to bardzo prosze<33

Odpowiedz
4
.Sparklyy.

.Sparklyy.

@JisooStan ja żeby zapowiedzi czegoś takiego to nie zapisuje już na samym końcu tylko co chwilkę dosłownie

Odpowiedz
1
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Hejooo<33
~ Co robicie?🤍
~ Jak się czujecie?🤍
~ Ile mieliście lekcji?🤍
~ Plany na dziś?🤍

Me:
pisze wpis i robie ocenianie profili (dzisiaj wleci obiecuje)
nie najlepiej..
8 :<
nauczyc sie na 2115 kartkowek

🌸Miłego dzionka🌸

Odpowiedz
4
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Wszystkiego najlepszego z okazji dla chłopaka💖
(nie umiem pisać życzeń XD)

Odpowiedz
3