Patryk

.Perify

Patryk

.Perify

imię: Możesz mi mówić Perify :3

miasto: 𐔌՞. .՞𐦯🌷🌱🌷🌱🌷

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1274

O mnie

⋆ ִֶָ˳˖𓂃 ִֶָ „You told me to shh, but you make me wanna love you loud” ִֶָ 𓂃˖˳ ִֶָ ⋆

˚˖𓍢ִ໋🍀˚Haju :3 ˚˖𓍢ִ໋🍀˚

~ Witam w moim "o mnie"! Zapewne jesteś tu, bo chcesz mnie trochę poznać, więc łap serniczek ~>🍰 i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.Perify

.Perify

🏫Nominka o szkole!📚 Autorka: @-ninja_cat- Nominował/a mnie: @sour_star 📚 Lubisz s... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

.Perify

.Perify

AUTOR•  

NOMINKA o Twojej klasie!🏫

Autorka: @Mglisty_Swit
Nominował mnie: ukradłam>:3

🗣 ~ Jak ma na imię Twoja wychowawczyni?
~ Iwona

🗣 ~ Jak ma na imię Twój przyjaciel/przyjaciółka?
~ erm..brak

🗣 ~ Jak ma na imię Twoja ulubiona osoba w klasie?
~ Gosia

🗣 ~ Na ile od 1 do 10 oceniasz swoją klasę? (Porównując do innych klas z tego samego rocznika)
~ poza 2 osobami -100/10

🗣 ~ W której jesteś klasie?
~ 7/8

Nominuj tyle osób, ile chcesz
@.Veralis.
@Slepe_oko
@-Lilac_Flower-
@ krasc :3

Autorka: @Mglisty_Swit (nie usuwać, bo Ciebie Saja Boys zjedzą!)

Odpowiedz
6
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Hejoo<33
wróciłam! (nareszcie) dzisiaj będzie ocenianie (ostatnia część) i 2 quizy🤍 chciałam wan troszke wynagrodzic ze ostatnio mało wstawiam

🤍Pytanka:🤍
~ Jak samopoczucie?🤍
~ Ile mieliście lekcji?🤍
~ Co robicie?🤍
~ Lubicie swoją klasę?🤍

Me:
spkk
7
rysuje :3
NIENAWIDZE

Miłego popołudnia💖

Odpowiedz
4
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Hejkaa<33
Pytanka:
~ Jak się czujecie?🤍
~ Wyspani?🤍

Dodatkowe pytanko:
~ Znienawidzony przedmiot szkolny?

Me:
git
trch
wf (nie bijcie pls) i matma

🤍Miłego dzionka!🤍

Odpowiedz
6

R...s

@JisooStan Hejo
Dobrze
Tak

Na wzajem🦔🍂🧡

Odpowiedz
1
rosiepark

rosiepark

@JisooStan hajoo
srednio
nie
matma i wf (ooo mamy podobniee hehe)
milegoo ❤️

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Dobranoc<33
~ Jak wam minął dzień?🤍
~ Co robicie?🤍
~ O której idziecie spać?🤍

Me:
fatalnie
ucze sie
1-2

~ Miłych snów🤍
~ Wyśpijcie się🤍

Papaa💖

Odpowiedz
4
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Hejkaa🤍

~ Co u was?🤍
~ Ile mieliście lekcji?🤍
~ Co robicie?🤍

Me:
słabo
8
jestem na EZ ale ludzie się drą i nie mam co robić :<

Pytanko: Wolicie przetrwanie o Ostrokrzewiastym Liściu czy o Gołębim Skrzydle?

Miłego popołudnia<33

Odpowiedz
5