
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









.Perify
AUTOR•>>>>>>>>Hejkaa!<<<<<<<<
ᕙノPytanka:ノᕗ
~> Jak się czujecie?🤍
~> Co robicie?🤍
~> Jak było w szkole?🤍
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
✿✧Me:✧✿
~> Spkk (bo już wróciłam)
~> Jem :3
~> MASAKRYCZNIE (klasa stworzyła jakiś kult hitlera i śmieją się z obozów koncentracyjnych HELP😭)
Miłego popołudnia🤍
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
L...a
Dobrze
Siedzę na sq
Oki
.Perify
AUTOR•Hejoo<33
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
~> Jak się czujecie?🤍
~> Wyspani?🤍
~> Co robicie?🤍
~> Jakieś plany na dziś?🤍
☆୨Me:୧☆
Nawet spk
Nope
jem śniadanko :3
Przetrwać i zdać z matmy
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
ᕙ✯Miłego dzionka<3!✯ᕗ
🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
._.Wiewiora._.
@JisooStan hejkaa
Git
Nie
Leżę
Szkoła i nauka 24/7 :<
Miłegoo
.Veralis.
@JisooStan hejj
Spoko
Nie
Szykuję się do szkoły 😒
Nauka.. 😒
Nawzajem!
.Perify
AUTOR•Dobranoc<33
~ Miłych snów🤍
~ Wyśpijcie się🤍
Pytanko:
~ Ile godzin zazwyczaj śpicie?🤍
Me:
5-6
Papaa💖
L...a
8-10
.Perify
AUTOR•🏳️🌈🅃🄴̨🄲🅉🄾🅆🄰 🄽🄾🄼🄸🄽🄺🄰🏳️🌈
(Na życzenie @the_frog)
☀️Autor: zdaje mi się że zacny człowiek pod nazwą Pochmura
🏳️🌈Tolerujesz osoby LGBT? 🏳️🌈
~> OFCCC (ale rodzice nie bardzo i muszę często udawać..)
🏳️🌈Jakiej jesteś orientacji? 🏳️🌈
~> hetero🦋
🏳️🌈Ilu znasz gejów? 🏳️🌈
~> mam 2 w klasie (i są razem)
🏳️🌈Jaka jest twoja ulu orientacja? 🏳️🌈
~> nie mam :<
🏳️🌈Jeśli masz pomysł na więcej pytań to dopisz bo ja już nie mam pomysłu🏳️🌈
🏳️🌈Jaką masz tożsamość płciową?
~> dziewczyna :3
🏳🌈Pytanie od @RUIKASANAZAWSZE :lubisz filmy/anime/mangi o lesbijkach?🏳🌈
~> yess
🏳️🌈Czy masz jakiś LGBT ship?🏳️🌈
~> takk 2 typów z klasy (i kilka więcej ale nie chce mi sie pisac)
Nominuj tyle osób ile chcesz
@.Veralis.
@-Lilac_Flower-
@Ivyy.
@Gizmo_123
Bayy<3
.Veralis.
@JisooStan dzk za nominkę <3
.Perify
• AUTOR@.Veralis. nmzc :3
.Perify
AUTOR•⋆୨୧🌍 Dopisz się do listy jeśli uważasz że nowa piosenka Przemka Kucyka "POLSKA GUROM" powinna iść na eurowizję 2026! 🌍୨୧⋆
╰┈➤@…Moonlxght…
╰┈➤@Totalna_Potterka
╰┈➤@JisooStan
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
╰┈➤@
Zabrakło @? Weź kilka z tąd! @@@@@
Autorka: @…Moonlxght…
✰🇵🇱 Polska gurom! 🇵🇱✰