
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









.Perify
AUTOR•>>>>>>>>Dobranoc<3<<<<<<<
ᕙノPytanka:ノᕗ
~> Jak się czujecie?🤍
~> O której idziecie spać?🤍
~> Ulu słodycz?🤍
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
✿✧Me:✧✿
~> troszki zmęczona
~> 23-24
~> Oreo :3
Miłego wieczorku🤍!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ivyy.
@JisooStan Dobranoc 🩵
Źle
Po 22 albo nawet po 23 >:3
Czekolada chyba :3
Miłego^^
Ragi.
@JisooStan dobranoc✨️🌜
Zajefajnie
Około 22
Chyba czekolada i mamba
Meayeonka
Dzięki za obs!!!
.Perify
• AUTORNmzc💖
.Perify
AUTOR•~~~~~~~~Hejkaa :3 ~~~~~~~~~
Ogl ostatnio mam mało czasu żeby robic cokolwiek i trch o wszystkim zapominam..
i czy jestem u kogos zapisana na jakiś specjal? (w sensie że musze cos zrobic np pfp)
na pewno sie zapisalam u @Platkowy_Ciern i @frytasnaaa tylko idk czy gdzieś jeszcze
🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Btw:
~> Jak się czujecie?
~> Co robicie?
~> Ulu pizza?
<<<<<<<<Bayyy🤍>>>>>>>>
.Perify
AUTOR•Czesc!
@-Lilac_Flower- zależy na zdobyciu 10000 serc. Zostało jeszcze niecałe 2000, ale wierzę ze w tym roku dobijemy! Byłabym Wdzięczna za każdy spam serc! (W quizach!) Mały, duży.
Kopiować!
Autorka: @-Lilac_Flower-
.Perify
AUTOR•<<<<<<<<< Hejka<3 >>>>>>>>>
Jakoś tak randomowo stwierdziłam że chcę podziękować:
@Totalna_Potterka
@rosieloml
@Olivyeonka
@.Veralis.
@…moonlxght…
Bo to takie osóbki które ZAWSZE polubiają, komentują, odczytują wszystko co wstawiam + są meeeeega miłe i chciałam im ogromnie podziękować💖
Wpadlam na pomysł żeby zrobić wam jakiś minispecjal czy coś za to ale idk jaki, więc możecie mi tutaj albo na pv napisać czy coś chcecie🤍
(ps: za chwilę wstawię ocenianie i wyniki konkursu)
Ragi.
@JisooStan dzięki🩷🩷🩷🩷
Ragi.
@JisooStan i nie ma za co🩷🩷🩷🩷🩷