Patryk

.Perify

Patryk

.Perify

imię: Możesz mi mówić Perify :3

miasto: 𐔌՞. .՞𐦯🌷🌱🌷🌱🌷

www: chumpick.com

o mnie: przeczytaj

1274

O mnie

⋆ ִֶָ˳˖𓂃 ִֶָ „You told me to shh, but you make me wanna love you loud” ִֶָ 𓂃˖˳ ִֶָ ⋆

˚˖𓍢ִ໋🍀˚Haju :3 ˚˖𓍢ִ໋🍀˚

~ Witam w moim "o mnie"! Zapewne jesteś tu, bo chcesz mnie trochę poznać, więc łap serniczek ~>🍰 i... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.Perify

.Perify

🏫Nominka o szkole!📚 Autorka: @-ninja_cat- Nominował/a mnie: @sour_star 📚 Lubisz s... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

.Perify

.Perify

AUTOR•  

>>>>>>>>Dobranoc<3<<<<<<<

ᕙノPytanka:ノᕗ
~> Jak się czujecie?🤍
~> O której idziecie spać?🤍
~> Ulu słodycz?🤍
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
✿✧Me:✧⁠✿
~> troszki zmęczona
~> 23-24
~> Oreo :3

Miłego wieczorku🤍!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odpowiedz
5
Ivyy.

Ivyy.

@JisooStan Dobranoc 🩵
Źle
Po 22 albo nawet po 23 >:3
Czekolada chyba :3
Miłego^^

Odpowiedz
2
Ragi.

Ragi.

@JisooStan dobranoc✨️🌜
Zajefajnie
Około 22
Chyba czekolada i mamba

Odpowiedz
1
Meayeonka

Meayeonka

Dzięki za obs!!!

Odpowiedz
2
.Perify

.Perify

•  AUTOR

Nmzc💖

Odpowiedz
1
.Perify

.Perify

AUTOR•  

~~~~~~~~Hejkaa :3 ~~~~~~~~~
Ogl ostatnio mam mało czasu żeby robic cokolwiek i trch o wszystkim zapominam..
i czy jestem u kogos zapisana na jakiś specjal? (w sensie że musze cos zrobic np pfp)
na pewno sie zapisalam u @Platkowy_Ciern i @frytasnaaa tylko idk czy gdzieś jeszcze

🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

Btw:
~> Jak się czujecie?
~> Co robicie?
~> Ulu pizza?

<<<<<<<<Bayyy🤍>>>>>>>>

Odpowiedz
4
.Perify

.Perify

AUTOR•  

Czesc!
@-Lilac_Flower- zależy na zdobyciu 10000 serc. Zostało jeszcze niecałe 2000, ale wierzę ze w tym roku dobijemy! Byłabym Wdzięczna za każdy spam serc! (W quizach!) Mały, duży.
Kopiować!
Autorka: @-Lilac_Flower-

Odpowiedz
4
.Perify

.Perify

AUTOR•  

<<<<<<<<< Hejka<3 >>>>>>>>>
Jakoś tak randomowo stwierdziłam że chcę podziękować:
@Totalna_Potterka
@rosieloml
@Olivyeonka
@.Veralis.
@…moonlxght…
Bo to takie osóbki które ZAWSZE polubiają, komentują, odczytują wszystko co wstawiam + są meeeeega miłe i chciałam im ogromnie podziękować💖
Wpadlam na pomysł żeby zrobić wam jakiś minispecjal czy coś za to ale idk jaki, więc możecie mi tutaj albo na pv napisać czy coś chcecie🤍

(ps: za chwilę wstawię ocenianie i wyniki konkursu)

Odpowiedz
6
Ragi.

Ragi.

@JisooStan dzięki🩷🩷🩷🩷

Odpowiedz
1
Ragi.

Ragi.

@JisooStan i nie ma za co🩷🩷🩷🩷🩷

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)