
Anishia
Anishia
imię: Gdzieś się zapodziało
miasto: Dawno zapomniane
o mnie: przeczytaj
412
O mnie
♦𝙾 𝙼𝙽𝙸𝙴:
– Jestem dziewczyną.
– Kocham czytać książki.
– Jeżdżę konno od kilku lat.
– Jestem introwertykiem.
– Wręcz nałogowo słucham muzyki.
–... Czytaj dalej
Ostatni wpis
Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.
Hejoo
Wiecie co? Myślałam, że nie będę tęsknić za moją klasą. Ale chyba się myliłam. Dziś dotarło do mnie, że zostało już tylko jutro. Potem w piątek zakończenie i cóż… koniec. Nie zobaczę już większości z tych ludzi. I jak mam być szczera, to jest cholernie przykre. No bo do tej pory jakoś to do mnie zbytnio nie docierało. Odliczałam dni do wakacji z radością, ale gdy przyszło co do czego, to jednak chyba wcale nie chcę się żegnać. Będzie mi brakowało tych ludzi, nawet jeśli nie zawsze się dogadywaliśmy. Więc prawdę mówiąc, nie mam pojęcia, jak ja wytrzymam na zakończeniu. Przecież ja się tam poryczę. Nie wiem szczerze. Dam wam update'a w piątek czy się serio rozbeczę czy jakoś dam radę. Trzymajcie kciuki za mnie (i zresztą ja trzymam za was jeśli ktoś też jest w podobnej sytuacji).
No ale z drugiej strony wreszcie będą wakacje. Mega się cieszę (tak, nie ma to jak dwubiegunowość). Wczoraj sobie kupiłam taki śliczny strój kąpielowy, że aż nie mogę się doczekać pójścia na plażę, a idę w piątek właśnie z bestie moją.
No i tak trochę w klimacie wakacji, to mam coś dla was. Moja wena pisarska uleciała i nie chce wrócić, więc trzeba to nadrobić inaczej. Szykuje się nowy quizik, pewnie wleci w tym tygodniu. Ale jeśli chodzi jeszcze o pisanie, to mam nadzieję, ze coś też mi się uda w najbliższym czasie zrobić.
Dajcie znać co u was
Miłego dnia!
@Anishia dosłownieee! Najgorsze i najlepsze za razem jest to że my od poprzedniego poniedziałku razem uciekamy z lekcjim w zeszłym tygodniu to była tylko ostatnia, w tym tygodniu od razu po próbach. Wczoraj graliśmy razem w siatkówkę, jutro też będziemy i to chyba w jeszcze więcej osób więc crazy. My w tym roku się tak zintegrowaliśmy że to jakiś hit. No nie myślałam że może mi tych idiotów brakować a już wiem że też będę ryczeć.
Uuu nice
Dosłownie moje chęci też! Nic mi się nie chce robić przez te upały but its okay, jeszcze nie przespałam całego dnia więc jest stabilnie.
Miłegooooo!
@.Leoria. a żebyś wiedziała że my też teraz codziennie się zrywamy praktycznie wszyscy. Wczoraj to już wgl akcja była gruba, bo sobie koledzy stwierdzili że świetnym pomysłem będzie uciec przez okno podczas przerwy. No to jednemu się udało, ale go nauczycielka widziała przez okno na 1 piętrze, a drugi już nie miał tyle szczęścia. Akurat jak wychodził to go inna nauczycielka przyłapała i się zaczęła drzeć i go łapać za nogi żeby wracał. To była komedia dosłownie. Teraz już cała szkoła o tym wie. A dziś np wszyscy się podpisaliśmy od dołu na ławce w sali od matmy. Nawet mam zdj, także pamiątka pozostanie.
Chociaż muszę przyznać że my to dopiero niedawno się zaczęliśmy tak serio integrować. Dosłownie każda lekcja teraz to jest granie w uno. Ale jeszcze nie tak dawno się wręcz nienawidziliśmy z niektórymi.
O jezuuu weź te upały… Z jednej strony to super bo można iśc nad jezioro ale z drugiej w niedzielę ma być u nas prawie 35 stopni, a ja mam wtedy jazdę na placu w pełnym słońcu😭 Nie wiem, może pani odwoła, mam nadzieję, bo taki gorąc to jednak za dużo na godzinny trening jest.
@Anishia to my w uno graliśmy w zeszłym roku a teraz jakoś tak jakoś wyszło że wolimy sobie iść pochodzić w parę osób
Ja w sobotę mam jazdę ale chyba będę próbować na czwartek na 20 bo patrząc na to co było w zeszłym tygodniu to nie ujade drugi raz w takim upale o ile właśnie jazda będzie, oby nam się udało tego uniknąć



Anishia
AUTOR•Hejoo
Znowu zostałam nominowana przez @Majcix_moon35 także chyba nikomu nie muszę mówić, co znajduje się poniżej :)
🎀 Nominka o muzyce 🎀
🫧 Jak często słuchasz muzyki?
Praktycznie codziennie. Najczęściej kiedy ćwiczę albo jadę samochodem, ale często też tak po prostu.
🫧 Słuchasz jej na Spotify, YouTube czy gdzieś indziej?
Spotify
🫧 Twoje 3 ulubione zespoły to…
To jest niezwykle trudne pytanie szczerze, bo ciężko mi wybrać tylko trzy. Ale najbardziej to Nirvana, Myslovitz i Sabaton (choć tak naprawdę kocham ich duuużo więcej)
🫧 Niedoceniany wokalista, którego chcesz polecić, to…
Nie wiem, czy sombr się tu zalicza – jeśli tak, to zdecydowanie on, a jeśli nie to hmmm… może Alec Benjamin?
🫧 Jakiego gatunku muzycznego słuchasz najczęściej?
Mówiąc bardzo oględnie to rock. Ale jak wiemy, rock dzieli się jeszcze na wiele innych podgatunków, z których ubóstwiam grunge i metal (a idąc jeszcze głębiej z metalem to najbardziej lubię: nu metal, heavy metal, power metal i trash metal). Chryste, troszkę się rozpisałam…
🫧 Kolekcjonujesz płyty CD lub płyty winylowe?
Czy to jest kolekcjonowanie? Nie wiem. Chciałabym mieć ich BARDZO dużo, ale no nie ukrywam to by mnie wyniosło zbyt dużo hajsu. Mam więc tylko ''In Utero'' Nirvany i ''American Idiot'' od Green Day'a. Za to mój tata ma tych płyt chyba co najmniej setkę (bro, on ma jeszcze nawet Maidenów na kasetach💀)
🫧 Jaki tytuł nosi ostatnia piosenka, której słuchał*ś?
''Miss You'' Olivera Tree, ale to akurat ze wzlędu na to, że było głośno o jego wypadku, a ja wsm mało go kojarzyłam. Btw RIP dla niego [*]
🫧 Czy jest jakiś zespół lub piosenkarz, którego chcesz zacząć słuchać?
Chyba nie za bardzo. W sensie nie zamykam się na żadne nowości, ale generalnie lubię tak, jak jest.
🤍 Autor: @/zwiazekantyzawodowy
🎶 A teraz nominuj tyle osób, ile jest liter w słowie MUZYKA!
M @.Leoria.
U @Caramelo
Z @lunalovespudding
Y @bernadette
K @Moon.Soul
A @.Diamentally
Miłego dnia!
lunalovespudding
@Anishia hejkaaa, dziękuję ❤
Moon.Soul
@Anishia dziękuję 🫶🏻
Anishia
AUTOR•Hejoo
Dziś zacznijmy sobie w typowym polskim stylu – PONARZEKAMY NA POGODĘ! Czy tylko u mnie jest tak tragicznie? Dziś rano lał deszcz, potem świeciło słońce, potem deszcz, potem słońce, a teraz znowu lało dosłownie minutę temu i już przestało. I tak od paru dni. No jakby xddd co tu się dzieje wgl. Nie wiem, czy kojarzycie scenę z Madagaskaru gdzie Król Julian zrobił sobie dyskotekę ze świateł w Monte Cassino (jeśli nie to serio polecam, epicki film) – to mi daje dosłownie taki vibe (kto wie ten wie).
Po drugie, nie zdałam Wam jeszcze relacji z balu. Już pomińmy sobie szczegóły (bo kogo to obchodzi wsm), ale kurde kolega stwierdził że nie możemy przegapić takiej okazji i poprosił DJa o piosenkę Maxa Verstappena. Boże, jakie to było cudowne. Zdarłam sobie całe gardło ale było warto. No i generalnie uważam że było świetnie, choć przecież normalnie nie lubię mojej klasy.
A z zupełnie innej beczki – nigdy w życiu nie spodziewałam się, że to powiem, ale… wkręciłam się w mundial. No powiem Wam, piekło zamarzło. Zaczęłam oglądać piłkę nożną, mimo że uważam, że to cholernie nudny sport (jakby nie bijcie mnie, takie mam zdanie). No ale stwierdziłam że skoro to MŚ to wsm czemu by nie obejrzeć. No i teraz śledzę te mecze (choć dopiero jest faza grupowa, fajniej się zacznie jak będą te późniejsze etapy).
Tak poza tym to w moim życiu wieje nudami, także żegnam państwa uprzejmie, bo już nie mam o czym pisać.
Miłego dnia!
.Leoria.
@Anishia hejka hejkaa! U mnie dzisiaj jest ładna pogoda ale poprzednie dni wyglądały tak jak u ciebie hah.
Ja bal mam w piątek i wiem że początek to będzie istna katastrofa bo poloneza tańczę z typem który kompletnie nie ogarnia i muszę myśleć za 2 osoby, a dodatkowo normalnie jestem mniej więcej jego wzrostu tyle że zakładam buty z obcasem sooo będzie crazy ale uparłam się że idę w tych butach i nie zamierzam się pod niego dopasowywać bo to jego problem, że wyjdzie na niskiego (mój metr 70 nie pomaga xd). Jedyne co będzie git to moje przyjaciółki i jedzenie (oby) ale w tej restauracji Madzia Gesler była więc no powinno być git.
Ja szczerze mówiąc mam wywalone w mundial. Słucham tylko jak wszyscy o tym gadają ale nie wiem ja piłki nie czaje i jakoś nie chce mi się tego zmieniać, wolę siatkówkę.
Miłegoooo i lepszej pogody w następnych dniach!
Anishia
• AUTOR@.Leoria. będę tam trzymać za was kciuki, ale nie no, dacie radę, wierzę w was
Szczerze mówiąc u mnie był ten sam problem, mam metr 78 sooo już nawet mały obcas sprawił ze byłam wyższa niż mój partner. Ale co tam, dobrze gadasz, buty są ważniejsze (no bo jakby sorry bardzo nie będziemy się dopasowywać do facetów tylko dlatego ze cwele nie urośli należycie no halo szanujmy się)
Ej nie no jak madzia była to obstawiam że będzie dobre raczej właśnie
Powiem ci ze moje nastawienie jest ogólnie takie samo (najbardziej mnie śmieszy w piłce to jak tam ci faceci się zachowują jak księżniczki i byle zadrapanie to już koniec świata). Także właśnie też się sama sobie dziwię
Dziekujee
Anishia
AUTOR•Hejoo
Szczerze, biorąc pod uwagę obecne sq, nie spodziewałam się, że to jeszcze kiedyś powiem, aleee… MACIE TU NOMINKI (szok i niedowierzanie, zostałam nominowana, hit)! Btw jeszcze raz pięknie dziękuję @Majcix_moon35
Nominka o Huncwotach!
Autorka: @LunaTonks9875
🐾 Twój ulubiony Huncwot?
Zdecydowanie Remus
✨ Którego z Huncwotów najbardziej podziwiasz i za co?
Tu znowu Remus – podziwiam go między innymi za to, że musiał żyć ze swoją kłopotliwą przypadłością i jakoś dawał radę
🗺️ Do czego najchętniej użyłabyś Mapy Huncwotów?
No ofc że do śledzenia innych
🪄 Gdybyś mogła cofnąć się do czasów ich młodości w Hogwarcie, z kim z ich rocznika najbardziej chciałabyś się zaprzyjaźnić?
W sumie to trudne pytanie, nie mam pojęcia, jakbym musiała wybierać to chyba znowu Remus (nie, jakby ktoś pytał to nie mam obsesji na jego punkcie, okej?)
🌳 Który huncwocki pseudonim (Rogacz, Łapa, Lunatyk, Glizdogon) podoba Ci się najbardziej?
Lunatyk
🏰 Do którego domu w Hogwarcie należałaby Twoja własna paczka przyjaciół?
Slytherin (no a jak)
Nominuj tyle osób, ile jest liter w słowie „ANIMAG”:
A @.Leoria.
N @by_suzan3
I @.Diamentally
M @Moon.Soul
A @Kocham_Kie
G @mella444
Nominka dla artystów!
Autorka: @Lazurowa.
🎨 Lubisz rysować?
Lubię nawet
Czym najbardziej lubisz rysować?
Well, czy zaliczamy ołówek? (nie wiem czy szkicowanie to też rysowanie, nie zjadajcie mnie za to)
🎨 Co najbardziej lubisz rysować?
Kwiaty (jakby ngl to jedyne co umiem rysować wgl)
Czego nie potrafisz narysować?
Najgorzej jest z postaciami i twarzami
🎨 Czy chodzisz na lekcje rysunku?
Nie i nie zamierzam
A jaki jest Twój ulubiony kolor farby?
Niebieski albo fioletowy
🎨 Jeśli możesz wstaw swoje zdjęcie rysunku, z którego jesteś najbardziej dumna, a jeśli nie możesz to go opisz!
Otóż nie zrobię tego, bo za Chiny nie pamiętam, kiedy coś rysowałam
Nominuj tyle osób ile jest liter w słowie "Artysta"
A @.Leoria.
R @by_suzan3
T @Moon.Soul
Y @.Diamentally
S @mella444
T @Kocham_Kie
A @Booklover0815
Majcix_moon35
Cieszy mnie, że się cieszysz (Xd) <3 <3<3<3
.Leoria.
@Anishia dziękujeee! Ogarnę przy najbliższym wpisie
Anishia
AUTOR•Hejoo
Nadszedł ten wiekopomny moment – wróciłam do starej nazwy. A to nie koniec zmian. Niedługo wleci też nowy wystrój i chyba nieco zmodyfikuję ''o mnie''. Zwyczajnie potrzebowałam takiego odświeżenia, bo prawdę mówiąc, rzadko w ogóle coś tu zmieniam.
Btw w tą środę mam bal ze szkoły. A wiecie, co to oznacza? We wtorek idę do kosmetyczki na paznokcie! Szczerze, chyba nawet ekscytuję się tym bardziej, niż samym balem hah. No i dodatkowo przedwczoraj z przyjaciółką robiłyśmy sobie próbny make up i kurde… dawno nie czułam się tak… ładnie. W senie wiecie, na co dzień się nie maluję wcale bo jestem zwyczajnie zbyt leniwa i to był dla mnie taki totalny szok zobaczyć siebie w pełnej tapecie, że se nawet nie zdajecie sprawy.
Z takich jeszcze rzeczy powiedzmy urodowych (czemu słownik twierdzi że nie ma takiego słowa jak urodowe, przecież ludzie tego normalnie używają😭) to jestem z siebie dumna, bo jeszcze nigdy nie udało mi się tak długo wytrwać w ćwiczeniach. Serio, pomimo małych przerw spowodowanych problemami zdrowotnymi, to trenuję regularnie już od ponad dobrych 6 miesięcy.
Wgl chyba wróciła mi wena na pisanie (@Moon.Soul twój przytulas chyba podziałał 🫶). Problem jest tylko taki, że choć chce mi się pisać, to kompletnie nie wiem, CO mam pisać – w mojej głowie jest totalna pustka jeśli chodzi o pomysły. Ale nic, mam nadzieję, że niedługo coś wymyślę.
Dobra, ten wpis jest już i tak zbyt długi, także koniec moich wypocin. Dajcie znać, co u Was i jak spędzacie przerwę.
Miłego dnia!
Moon.Soul
@Anishia 😘
Anishia
• AUTOR@lunalovespudding a dziękuję
szczerze, ja sama też się tego w sumie nie spodziewałam, ale mnie tak jakoś naszło ostatnio i stwierdziłam że wsm dobra czemu nie
Anishia
AUTOR•Hejoo
Po pierwsze, dobiliśmy 400 polubień. Jakby… wow, nigdy bym się nie spodziewała, że dotrę do takiego momentu na tej stronie. Bardzo dziękuję każdemu, kto się do tego przyczynił💕
Po drugie, zastanawiam się, czy by nie wrócić do poprzedniej nazwy. To nie tak, że ta mi się nie podoba. Po prostu jest taka nijaka. Dużo osób ma bardzo podobne. A tamta stara była taka ''moja''. Jestem więc bardzo ciekawa waszej opinii w tej sprawie.
Po trzecie, z takich już życiowych spraw, to jadę jutro do Gdańska na koncert Sabatonu (taki zespół power metalowy jakby to kogoś interesowało). Mega się cieszę, bo bardzo lubię ich utwory. Jedyny minus jest taki, że przez zapełnioną pamięć telefon odmawia mi posłuszeństwa i prawdopodobnie nie będę mogła nic nagrać😭
I btw spodziewajcie się, że te wpisy faktycznie będą teraz częściej, właśnie może nawet dwa razy na tydzień. Zwyczajnie męczy mnie że sq jest jak taki cmentarz wymarłych użytkowników i nie chcę być kolejnym kontem z zerową aktywnością.
To tyle ode mnie
Miłego dnia!
.Leoria.
@–Moonlight– hejka hejka! Gratulacjeeeee! Jeśli tak ci się bardziej będzie podobać to czemu nie, ładna jest. Uuu nice miłej zabawy! O no i git, też brak aktywności mną sq mnie wkurza. Miłegoooo!