Patryk

Anishia

Patryk

Anishia

imię: Gdzieś się zapodziało

miasto: Dawno zapomniane

o mnie: przeczytaj

412

O mnie

♦𝚆𝙸𝚃𝙰𝙼 𝙽𝙰 𝙿𝚁𝙾𝙵𝙸𝙻𝚄♦

♦𝙾 𝙼𝙽𝙸𝙴:
– Jestem dziewczyną.
– Kocham czytać książki.
– Jeżdżę konno od kilku lat.
– Jestem introwertykiem.
– Wręcz nałogowo słucham muzyki.
–... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Anishia

Anishia

Hejoo Wiecie co? Myślałam, że nie będę tęsknić za moją klasą. Ale chyba się mylił... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
Anishia

Anishia

AUTOR•  

Hejoo

Wiecie co? Myślałam, że nie będę tęsknić za moją klasą. Ale chyba się myliłam. Dziś dotarło do mnie, że zostało już tylko jutro. Potem w piątek zakończenie i cóż… koniec. Nie zobaczę już większości z tych ludzi. I jak mam być szczera, to jest cholernie przykre. No bo do tej pory jakoś to do mnie zbytnio nie docierało. Odliczałam dni do wakacji z radością, ale gdy przyszło co do czego, to jednak chyba wcale nie chcę się żegnać. Będzie mi brakowało tych ludzi, nawet jeśli nie zawsze się dogadywaliśmy. Więc prawdę mówiąc, nie mam pojęcia, jak ja wytrzymam na zakończeniu. Przecież ja się tam poryczę. Nie wiem szczerze. Dam wam update'a w piątek czy się serio rozbeczę czy jakoś dam radę. Trzymajcie kciuki za mnie (i zresztą ja trzymam za was jeśli ktoś też jest w podobnej sytuacji).

No ale z drugiej strony wreszcie będą wakacje. Mega się cieszę (tak, nie ma to jak dwubiegunowość). Wczoraj sobie kupiłam taki śliczny strój kąpielowy, że aż nie mogę się doczekać pójścia na plażę, a idę w piątek właśnie z bestie moją.

No i tak trochę w klimacie wakacji, to mam coś dla was. Moja wena pisarska uleciała i nie chce wrócić, więc trzeba to nadrobić inaczej. Szykuje się nowy quizik, pewnie wleci w tym tygodniu. Ale jeśli chodzi jeszcze o pisanie, to mam nadzieję, ze coś też mi się uda w najbliższym czasie zrobić.

Dajcie znać co u was
Miłego dnia!

Odpowiedz
2
Anishia

Anishia

•  AUTOR

@.Leoria. no to u nas na odwrót właśnie hah
ale no generalnie z tymi jazdami to kurde ciężko jest, jak to się nie zmieni jakoś to ja nie wiem, chyba po prostu odwołam, bo u nas się nie da na tak późne godziny niestety

Odpowiedz
1
Anishia

Anishia

•  AUTOR

@Moon.Soul dzięki💔

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Anishia

Anishia

AUTOR•  

Hejoo

Znowu zostałam nominowana przez @Majcix_moon35 także chyba nikomu nie muszę mówić, co znajduje się poniżej :)

🎀 Nominka o muzyce 🎀
🫧 Jak często słuchasz muzyki?
Praktycznie codziennie. Najczęściej kiedy ćwiczę albo jadę samochodem, ale często też tak po prostu.
🫧 Słuchasz jej na Spotify, YouTube czy gdzieś indziej?
Spotify
🫧 Twoje 3 ulubione zespoły to…
To jest niezwykle trudne pytanie szczerze, bo ciężko mi wybrać tylko trzy. Ale najbardziej to Nirvana, Myslovitz i Sabaton (choć tak naprawdę kocham ich duuużo więcej)
🫧 Niedoceniany wokalista, którego chcesz polecić, to…
Nie wiem, czy sombr się tu zalicza – jeśli tak, to zdecydowanie on, a jeśli nie to hmmm… może Alec Benjamin?
🫧 Jakiego gatunku muzycznego słuchasz najczęściej?
Mówiąc bardzo oględnie to rock. Ale jak wiemy, rock dzieli się jeszcze na wiele innych podgatunków, z których ubóstwiam grunge i metal (a idąc jeszcze głębiej z metalem to najbardziej lubię: nu metal, heavy metal, power metal i trash metal). Chryste, troszkę się rozpisałam…
🫧 Kolekcjonujesz płyty CD lub płyty winylowe?
Czy to jest kolekcjonowanie? Nie wiem. Chciałabym mieć ich BARDZO dużo, ale no nie ukrywam to by mnie wyniosło zbyt dużo hajsu. Mam więc tylko ''In Utero'' Nirvany i ''American Idiot'' od Green Day'a. Za to mój tata ma tych płyt chyba co najmniej setkę (bro, on ma jeszcze nawet Maidenów na kasetach💀)
🫧 Jaki tytuł nosi ostatnia piosenka, której słuchał*ś?
''Miss You'' Olivera Tree, ale to akurat ze wzlędu na to, że było głośno o jego wypadku, a ja wsm mało go kojarzyłam. Btw RIP dla niego [*]
🫧 Czy jest jakiś zespół lub piosenkarz, którego chcesz zacząć słuchać?
Chyba nie za bardzo. W sensie nie zamykam się na żadne nowości, ale generalnie lubię tak, jak jest.
🤍 Autor: @/zwiazekantyzawodowy
🎶 A teraz nominuj tyle osób, ile jest liter w słowie MUZYKA!
M @.Leoria.
U @Caramelo
Z @lunalovespudding
Y @bernadette
K @Moon.Soul
A @.Diamentally

Miłego dnia!

Odpowiedz
7
lunalovespudding

lunalovespudding

@Anishia hejkaaa, dziękuję ❤

Odpowiedz
1
ink.and.scars

ink.and.scars

@Anishia dziękuję 🫶🏻

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (5)
Anishia

Anishia

AUTOR•  

Hejoo

Dziś zacznijmy sobie w typowym polskim stylu – PONARZEKAMY NA POGODĘ! Czy tylko u mnie jest tak tragicznie? Dziś rano lał deszcz, potem świeciło słońce, potem deszcz, potem słońce, a teraz znowu lało dosłownie minutę temu i już przestało. I tak od paru dni. No jakby xddd co tu się dzieje wgl. Nie wiem, czy kojarzycie scenę z Madagaskaru gdzie Król Julian zrobił sobie dyskotekę ze świateł w Monte Cassino (jeśli nie to serio polecam, epicki film) – to mi daje dosłownie taki vibe (kto wie ten wie).

Po drugie, nie zdałam Wam jeszcze relacji z balu. Już pomińmy sobie szczegóły (bo kogo to obchodzi wsm), ale kurde kolega stwierdził że nie możemy przegapić takiej okazji i poprosił DJa o piosenkę Maxa Verstappena. Boże, jakie to było cudowne. Zdarłam sobie całe gardło ale było warto. No i generalnie uważam że było świetnie, choć przecież normalnie nie lubię mojej klasy.

A z zupełnie innej beczki – nigdy w życiu nie spodziewałam się, że to powiem, ale… wkręciłam się w mundial. No powiem Wam, piekło zamarzło. Zaczęłam oglądać piłkę nożną, mimo że uważam, że to cholernie nudny sport (jakby nie bijcie mnie, takie mam zdanie). No ale stwierdziłam że skoro to MŚ to wsm czemu by nie obejrzeć. No i teraz śledzę te mecze (choć dopiero jest faza grupowa, fajniej się zacznie jak będą te późniejsze etapy).

Tak poza tym to w moim życiu wieje nudami, także żegnam państwa uprzejmie, bo już nie mam o czym pisać.
Miłego dnia!

Odpowiedz
5
.Leoria.

.Leoria.

@Anishia hejka hejkaa! U mnie dzisiaj jest ładna pogoda ale poprzednie dni wyglądały tak jak u ciebie hah.
Ja bal mam w piątek i wiem że początek to będzie istna katastrofa bo poloneza tańczę z typem który kompletnie nie ogarnia i muszę myśleć za 2 osoby, a dodatkowo normalnie jestem mniej więcej jego wzrostu tyle że zakładam buty z obcasem sooo będzie crazy ale uparłam się że idę w tych butach i nie zamierzam się pod niego dopasowywać bo to jego problem, że wyjdzie na niskiego (mój metr 70 nie pomaga xd). Jedyne co będzie git to moje przyjaciółki i jedzenie (oby) ale w tej restauracji Madzia Gesler była więc no powinno być git.
Ja szczerze mówiąc mam wywalone w mundial. Słucham tylko jak wszyscy o tym gadają ale nie wiem ja piłki nie czaje i jakoś nie chce mi się tego zmieniać, wolę siatkówkę.
Miłegoooo i lepszej pogody w następnych dniach!

Odpowiedz
1
Anishia

Anishia

•  AUTOR

@.Leoria. będę tam trzymać za was kciuki, ale nie no, dacie radę, wierzę w was
Szczerze mówiąc u mnie był ten sam problem, mam metr 78 sooo już nawet mały obcas sprawił ze byłam wyższa niż mój partner. Ale co tam, dobrze gadasz, buty są ważniejsze (no bo jakby sorry bardzo nie będziemy się dopasowywać do facetów tylko dlatego ze cwele nie urośli należycie no halo szanujmy się)
Ej nie no jak madzia była to obstawiam że będzie dobre raczej właśnie
Powiem ci ze moje nastawienie jest ogólnie takie samo (najbardziej mnie śmieszy w piłce to jak tam ci faceci się zachowują jak księżniczki i byle zadrapanie to już koniec świata). Także właśnie też się sama sobie dziwię
Dziekujee

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Anishia

Anishia

AUTOR•  

Hejoo

Szczerze, biorąc pod uwagę obecne sq, nie spodziewałam się, że to jeszcze kiedyś powiem, aleee… MACIE TU NOMINKI (szok i niedowierzanie, zostałam nominowana, hit)! Btw jeszcze raz pięknie dziękuję @Majcix_moon35

Nominka o Huncwotach!
Autorka: @LunaTonks9875
🐾 Twój ulubiony Huncwot?
Zdecydowanie Remus
✨ Którego z Huncwotów najbardziej podziwiasz i za co?
Tu znowu Remus – podziwiam go między innymi za to, że musiał żyć ze swoją kłopotliwą przypadłością i jakoś dawał radę
🗺️ Do czego najchętniej użyłabyś Mapy Huncwotów?
No ofc że do śledzenia innych
🪄 Gdybyś mogła cofnąć się do czasów ich młodości w Hogwarcie, z kim z ich rocznika najbardziej chciałabyś się zaprzyjaźnić?
W sumie to trudne pytanie, nie mam pojęcia, jakbym musiała wybierać to chyba znowu Remus (nie, jakby ktoś pytał to nie mam obsesji na jego punkcie, okej?)
🌳 Który huncwocki pseudonim (Rogacz, Łapa, Lunatyk, Glizdogon) podoba Ci się najbardziej?
Lunatyk
🏰 Do którego domu w Hogwarcie należałaby Twoja własna paczka przyjaciół?
Slytherin (no a jak)
Nominuj tyle osób, ile jest liter w słowie „ANIMAG”:
A @.Leoria.
N @by_suzan3
I @.Diamentally
M @Moon.Soul
A @Kocham_Kie
G @mella444

Nominka dla artystów!
Autorka: @Lazurowa.
🎨 Lubisz rysować?
Lubię nawet
🫟 Czym najbardziej lubisz rysować?
Well, czy zaliczamy ołówek? (nie wiem czy szkicowanie to też rysowanie, nie zjadajcie mnie za to)
🎨 Co najbardziej lubisz rysować?
Kwiaty (jakby ngl to jedyne co umiem rysować wgl)
🫟 Czego nie potrafisz narysować?
Najgorzej jest z postaciami i twarzami
🎨 Czy chodzisz na lekcje rysunku?
Nie i nie zamierzam
🫟 A jaki jest Twój ulubiony kolor farby?
Niebieski albo fioletowy
🎨 Jeśli możesz wstaw swoje zdjęcie rysunku, z którego jesteś najbardziej dumna, a jeśli nie możesz to go opisz!
Otóż nie zrobię tego, bo za Chiny nie pamiętam, kiedy coś rysowałam
Nominuj tyle osób ile jest liter w słowie "Artysta"
A @.Leoria.
R @by_suzan3
T @Moon.Soul
Y @.Diamentally
S @mella444
T @Kocham_Kie
A @Booklover0815

Odpowiedz
6
Majcix_moon35

Majcix_moon35

Cieszy mnie, że się cieszysz (Xd) <3 <3<3<3

Odpowiedz
1
.Leoria.

.Leoria.

@Anishia dziękujeee! Ogarnę przy najbliższym wpisie

Odpowiedz
1
Anishia

Anishia

AUTOR•  

Hejoo

Nadszedł ten wiekopomny moment – wróciłam do starej nazwy. A to nie koniec zmian. Niedługo wleci też nowy wystrój i chyba nieco zmodyfikuję ''o mnie''. Zwyczajnie potrzebowałam takiego odświeżenia, bo prawdę mówiąc, rzadko w ogóle coś tu zmieniam.

Btw w tą środę mam bal ze szkoły. A wiecie, co to oznacza? We wtorek idę do kosmetyczki na paznokcie! Szczerze, chyba nawet ekscytuję się tym bardziej, niż samym balem hah. No i dodatkowo przedwczoraj z przyjaciółką robiłyśmy sobie próbny make up i kurde… dawno nie czułam się tak… ładnie. W senie wiecie, na co dzień się nie maluję wcale bo jestem zwyczajnie zbyt leniwa i to był dla mnie taki totalny szok zobaczyć siebie w pełnej tapecie, że se nawet nie zdajecie sprawy.

Z takich jeszcze rzeczy powiedzmy urodowych (czemu słownik twierdzi że nie ma takiego słowa jak urodowe, przecież ludzie tego normalnie używają😭) to jestem z siebie dumna, bo jeszcze nigdy nie udało mi się tak długo wytrwać w ćwiczeniach. Serio, pomimo małych przerw spowodowanych problemami zdrowotnymi, to trenuję regularnie już od ponad dobrych 6 miesięcy.

Wgl chyba wróciła mi wena na pisanie (@Moon.Soul twój przytulas chyba podziałał 🫶). Problem jest tylko taki, że choć chce mi się pisać, to kompletnie nie wiem, CO mam pisać – w mojej głowie jest totalna pustka jeśli chodzi o pomysły. Ale nic, mam nadzieję, że niedługo coś wymyślę.

Dobra, ten wpis jest już i tak zbyt długi, także koniec moich wypocin. Dajcie znać, co u Was i jak spędzacie przerwę.

Miłego dnia!

Odpowiedz
6
ink.and.scars

ink.and.scars

Odpowiedz
1
Anishia

Anishia

•  AUTOR

@lunalovespudding a dziękuję
szczerze, ja sama też się tego w sumie nie spodziewałam, ale mnie tak jakoś naszło ostatnio i stwierdziłam że wsm dobra czemu nie

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)