Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Above the Horizon: Legendy Podziemi – Zapisy


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 175

_Delta_

_Delta_

Imię: Valia
Nazwisko: Prescott-Debowsky
Pseudonim: Polka
Wiek: 19 lat
Płeć: kobieta
Gang: Baby Sharks
Pozycja w gangu: strzelec, prawa ręka liderki
Charakter: na pierwszy rzut oka niepozorna i ułożona, zawsze pomoże przypadkowej osobie na ulicy, życzliwa. Jednak pod maską kryje się odważna, często bezwzględna i idąca do celu po trupach dziewczyna. Ma wręcz chore ambicje nie tylko pod względem swojego gangu, ale i wobec siebie. Nie akceptuje porażki i usilnie stara się być we wszystkim najlepsza, niezależnie od ceny. Poważanie, sukcesy i wysoka pozycja to jedyne co sprawia, że czuje się wartościowa. Bardzo dba o członków swojego gangu i mimo że stara się tego nie pokazywać, to mocno się do nich przywiązuje. Zdolna do nawiązywania długotrwałych relacji, jednak jest w nich toksyczna i mało osób jest w stanie z nią wytrzymać. Do każdego stara się podchodzić indywidualnie, dobrze ,,czyta" ludzi przez co łatwo nimi manipuluje. Potrafi tak pokierować sytuacją, żeby zawsze wyszło na jej. Za wszelką cenę dąży do tego aby jej gang miał wysoką pozycję w mieście. Bardzo rozważnie planuje ataki, zwykle obiera taktykę z zaskoczenia.
Jest niespełniona w swoich ambicjach i chciałaby zostać liderką, nie akceptuje obecnej na tym miejscu.
Wygląd: Valia jest dość wysoka jak na dziewczynę, ma 175cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Lekko falowane, długie włosy w kolorze ciemnego blondu, zwykle spięte w bokserskie warkocze. Z racji słowiańskich korzeni ma niebieskie oczy. Blada cera, sylwetka umięśniona. Dodatkowo ma przepiękny uśmiech.
*Cecha charakterystyczna: korzenie, nietypowe nazwisko. Gdy ktoś na ulicy wspomni o pół-Polce, to każdy już wie o kogo chodzi.
Na pierwszy rzut oka widać po dziewczynie, że jej pochodzenie jest środkowoeuropejskie.
Ubiór: ze względu na swoją prefesję, na codzień nosi dres w ciemnych kolorach (bluzy z kapturem, adidasy). Nakłada bardzo podstawowy makijaż. Na specjalne okazje nie boi się wystroić.
Lęki: utrata pozycji, stracenie twarzy są dla niej równoznaczne z końcem.
Umiejętności: Valia jest bardzo wysportowana. Od pięciu lat wolne chwile spędza na siłowni, przez co nie boi się ciężarów, wysiłku czy biegu na długi dystans. Dobrze radzi sobie w parkourze, od dzieciństwa uwielbia aktywność fizyczną, więc przez tyle lat zdążyła wyrobić sobie odporność. Chwytała się również różnych zajęć sportowych, od basenu, przez gimnastykę, aż po krav magę, dlatego zna podstawy samoobrony.
Jest to coś czym się szczyci.
Zna się na pieniądzach i łatwym zarobku, jest częstym bywalcem pobliskich kantorów i lombardów.
Poza tym świetnie opanowała sztukę manipulacji.
*Wyjątkowa umiejętność: potrafi bardzo skutecznie się schować, pomaga jej fakt, że jest dobrze rozciągnięta.
Słaby punkt: ma cukrzycę. Za wszelką cenę nie chciała aby ktoś się o tym dowiedział, lecz wieść rozniosła się gdy ta została zauważona w szpitalu. Zawsze ma przy sobie insulinę i panicznie boi się, że ktoś ją wykradnie.
Broń: przy sobie zawsze nosi nóż myśliwski, który dostała od dziadka. Poza tym jej ojciec posiada w domu Glocka 17, prosty w obsłudze pistolet, który Valia umie podstawowo obsłużyć. Lubi też walkę wręcz, jeśli ma równego sobie przeciwnika.
Opanowane języki: angielski, polski, którego od zawsze uczyła się z tatą i szlifowała przy wyjazdach do Polski.
Rodzina: jej tata jest Polakiem, który od kilku lat mieszka w Stanach i prowadzi sklep mięsny. Rozwiódł się ze swoją żoną, chirurgiem, kiedy Valia miała 11 lat.
KRÓTKA historia: Matka dziewczyny uważała swojego męża za nieudacznika, ponieważ jak twierdziła, sklep mięsny i myślistwo to nie jest szczyt jego możliwości. Taką samą postawę wpajała Valii od małego, dziewczynka zawsze musiała być we wszystkim najlepsza. Mimo że szczerze nie cierpi swojej matki za to, to jednak takie podejście w niej zostało aż do dziś. Zawsze wolała spędzać czas ze swoim tatą, który nauczył ją posługiwać się bronią, mówić po polsku oraz zaraził pasją do sportu. Zwykle przez miesiąc mieszkała u ojca, a miesiąc u matki. Valia chce podświadomie udowodnić jej, że bez studiów medycznych może odnaleźć się w życiu i dobrze zarabiać.
*Dodatkowe informacje: posiada prawo jazdy i samochód, ale rzadko jeździ.
Zalecenia/pomysły
dla autorki: kradzież insuliny przez członka wrogiego gangu, co prawie spowoduje śpiączkę u dziewczyny i niepohamowaną chęć zemsty.
Mogłaby sprowadzać wódkę z Polski i sprzedawać ją na lewo.

Odpowiedz
2
Tisami

Tisami

Postać do AtH mordo
Imię: Diego
Nazwisko: Álvarez
*Pseudonim: Większość osób zwraca się do niego po nazwisku, część osób nawet nie zna jego imienia
*Powiedzenie:
Wiek: 19
Płeć: Mężczyzna
Gang: Najbardziej pasuje do The Ringers, ale jeśli jest za dużo postaci Harizon też będzie w porządku
Pozycja w gangu: Gość od czarnej roboty, pobicia, porwania, zastraszenia. Nie ma w tych sprawach większych ograniczeń moralnych
Charakter: Stanowczy i stosunkowo ekscentryczny młody mężczyzna. Jego kompas moralny jest mocno skrzywiony co pozwala mu na podejmowanie się wielu brudnych interesów. Typ najpierw robi potem myśli. Problemy rozwiązuje siłą fizyczną. Zdecydowanie porywczy, łatwo wpada w złość, podczas której jest agresywny i nieobliczalny. Gdy wpadnie w szał jest w stanie rzucić się na wszystko, co wpadnie mu w ręce. Bycie przez niego zaatakowanym w takim momencie może mieć nawet skutki śmiertelne. Nie panuje nad sobą i uderza bez opamiętania. Niejednokrotnie dopiero interwencja osoby trzeciej może go powstrzymać. Miłośnik czarnego humoru, który często sam stosuje. Pewny siebie, niedający sobie wejść na głowę, posiada jednak szacunek względem osób znajdujących się wyżej od niego w hierarchii gangu. Względem tego grona jest lojalny i szybciej zginie niż wyjawi sekrety gangu. Szczególnie przed policją. Gardzi słabością, zarówno fizczyzną jak i psychiczną, szczególnie u mężczyzn. Nie ufa obcym i nie dopuszcza ich do swojej przestrzeni, chyba że coś go szczególnie zainteresuje. Jednak nawet w takiej sytuacji zachowuje dystans
Wygląd: Typowo meksykański typ urody Krótko ścięte czarne włosy, oliwkowa cera, ciemnobrązowe oczy. Wysoki sięgający metra osiemdziesięciu dziewięciu, o dobrze zbudowanej, umięśnionej sylwetce. Liczne blizny na ciele i parę na twarzy po dawnych urazach. W tym gula na nosie po krzywym zrośnięciu się po jednej z walk.
*Cecha charakterystyczna: Wiecznie zdarta skóra na kostkach dłoni. Dodatkowo regularne siniaki czy zaczerwienienia na ciele.
Ubiór: Raczej luźny. Na treningi najczęściej ubiera czarne lub szare komplety dresowe i sportowe buty. Poza walkami najczęściej ubiera się w ciemnych kolorach. Jeansy, ciężkie skórzane buty, bluza z kapturem i za duża skórzana lub również duża, częściowo porwana jeansowa kurtka. Nie przykłada dużej uwagi do ubioru ani ogólnie do wyglądu
Lęki: Doznanie urazu, poprzez który utraciłby wzrok. Podczas jednej z walk doznał ciosu w głowę, który zamroczył go i odciął na dłuższy moment wzrok. Był to pierwszy raz w jego życiu, w którym poczuł aż taki strach i panikę.
Umiejętności: Walka wręcz, dobra kondycja, dostrzeganie słabych fizycznych punktów przeciwnika, szybkie myślenie, odporność na stres, podstawy posługiwania się bronią palną, jednak nie jest bezbłędnym strzelcem, szybkość i zwinność
*Wyjątkowa umiejętność: Zmysł obserwacji i przewidywania ruchów przeciwnika po jego mowie i ustawieniu ciała
Słaby punkt: Cierpliwość. Często jest narwany i najchętniej od razu przeszedłby do działania. W planach nie jest dobrym strategiem. Jest prostolinijny i załatwiałby sprawy najprostszą metodą.
Broń: Własne pięści, klasyczny pistolet Glock 34. W broni palnej jest zwolennikiem prostoty i kompaktowości
Opanowane języki: Angielski, hiszpański
Rodzina:
Silvia Álvarez (matka)
Roberto Álvarez (ojciec)
Na moment jego ucieczki z domu 4 rodzeństwa, których imiona uważam za zbędne
KRÓTKA historia: Urodził się w biednej rodzinie meksykańskich emigrantów. Jego środowisko od zawsze można było zaliczyć do dysfunkcyjnych i zdecydowanie nieodpowiednich dla małego chłopca. Bieda, przemoc i alkoholizm od strony ojca był nieodłącznym elementem jego dzieciństwa. Od najmłodszych lat matka zmuszała jego i jego liczne rodzeństwa do żebrania na ulicy lub przysłowiowego radzenia sobie na własną rękę. Już wtedy zaczął pałać się drobnymi kradzieżami (z lepszym lub gorszym skutkiem). Obracając się w slumsach i zdegenerowanych środowiskach imponowali mu ustawieni mężczyźni. Widział, że to ci gangsterzy i dilerzy rządzą tym miejscem. To oni mają wszystko a co najważniejsze, sami potrafią to sobie zapewnić. Obserwacja takich osób była jego inspiracją. Zaczął zadawać się z szemranym towarzystwem, szukając i torując sobie drogę do jednostek wyżej. W tym czasie. W wieku 15 lat uciekł z domu, choć w gruncie rzeczy ciężko było to nazwać ucieczką. Pewnego dnia zabrał nieliczne najważniejsze rzeczy, wyszedł i nigdy więcej nie wrócił do domu. Żadne z rodziców nigdy nie zainteresowało się tym, co się z nim stało. Zgłosił się do organizatora nielegalnych walk bokserskich. Zaczął brać w nich udział pod ramieniem jednego z mężczyzn, który zapewnił mu początkowy dach nad głową w zamian za spory procent z zakładów. Stało się to jego sposobem na zarobek. Choć droga była ciężka zawzięcie, obserwacja i nauka z każdego otrzymanego ciosu i porażki doprowadziła go na szczyt jako jednego z lepszych zawodników. Wykształtowało to jego charakter.
*Dodatkowe informacje: Dzięki walkom wokół, których zbiera się także inne nielegalne towarzystwo i swoje pochodzenie posiada znajomości za granicą amerykańsko-meksykańską co może otworzyć dla jego gangu tamtejszy rynek
Zalecenia/pomysły dla autorki:
Zdecydowanie sceny pojedynków z użyciem pięści
Może jakaś scena podczas/między jego walkami bokserskimi?
Scena gdy bardziej strategiczna/zimno myśląca osoba stopuje go przed wtargnięciem i przysłowiowym rozprawieniem się z sytuacją pięściami
Może wątek z jego imieniem, którego używa tylko jedna osoba z gangu?

Odpowiedz
1
Choreomania

Choreomania

Postać do AtH mordo
Imię: Jeronim (Od razu wspomnę że ma on korzenie chorwackie ma i dlatego takie)

Nazwisko: Novosel

*Pseudonim: Jere

*Powiedzenie: nie ma

Wiek: 18 lat

Płeć: typiarz

Gang: Horizon (jest tam gościem od brudnej roboty)

Charakter: małomówny i nawet jak kogoś lubi to i tak nie otwiera się przed tym kimś, ogólnie to widać u niego takie rzeczy po gestach i mowie ciała. trzeba też w sumie przyznać że nie znaczy że jest kimś zimnym ale woli się trzymać na dystans, ma tendencje do paranoi i przesadnego analizowania informacji z czym wiąże się też jego lekko chorobliwa przesądność, twardo trzyma się swoich zasad choć nie znaczy to bycia aniołem bo Jere uznaje że i tak większość osób którym cokolwiek zrobił na to zasługiwały i że nie zasługiwały na cokolwiek (często pod tym względem przesadza i doszukuje się niewiadomo czego, bliżej mu do ekstrawertyka niż introwertyka, chorobliwy sknera,

Wygląd: jeśli chodzi o sylwetkę to jest taką trochę górą choć jest średniego wzrostu (tak na tej dolnej granicy) przy tym ale jest za to szeroki w barkach w ogólnie jest bardziej krępy niż nie, ma złamany nos który jednak już wcześniej był garbaty oraz wąskie wargi, jego oczy są bardzo jasno niebieskie i wchodzą w szare, ma czarne włosy które goli na bardzo krótko (kiedyś nosił dłuższe (do ale obecnie uznaje to za bardzo niepraktyczne więc przestał), zawsze goli się na zero bo nawet 2 dniowy zarost bo wkurza,

*Cecha charakterystyczna: wiecznie zachrypnięty głos oraz fakt że nigdy nie krzyczy (pewnie ma coś ze strunami głosowymi), dodatkowo długa blizna na prawej dłoni od tego jak mocno ją uszkodził i przez to jest ona nie do końca sprawna (nie ma w niej czucia po zewnętrznej stronie)

Ubiór: szczerze nie przywiązuje do tego żadnej uwagi byle by było wygodnie i tyle, w sumie nawet jakby musiał się lepiej ubrać to by nie przesadzał, zawsze ma na sobie buty typu adidasy, w miarę luźne spodnie by nie przeszkadzały w ruchy oraz byle jaki t-shirt a na to zwykła beżowa bluza,

Lęki: pająki i to wręcz panicznie, lekko boi się też zamkniętych pomieszczeń ale stara się przełamywać z tym i wychodzi coraz lepiej

Umiejętności: dobra pamięć do twarzy, dobrze idzie mu nie rzucanie się jakoś w oczy, umie trochę w zapasy, podstawy parkuru

*Wyjątkowa umiejętność: jest w miare dobry w rozbrajaniu zamków i często na przy sobie wytrychy,

Słaby punkt: układanie bardziej złożonych planów, celowanie (przez to nie posługuje się bronią palną ewentualnie na bardzo małe odległości) (to przez to że trzęsą mu się ręce prawie non stop)

Broń: łom, kastet, (i nóż sprężynowy lub młotek ) ale ogólnie nie ma większych preferencji i jest w stanie improwizować , nie znaczy to że jest wybitny we wszystkim ale nie ma tragedii jakiejś

Opanowane języki: angielski i to głównie nim się posługuje, chorwacki (ale tak ledwo co bo jego rodzina chciała by przede wszystkim mówił w języku który mu się przyda), a i trochę kojarzy hiszpański ze szkoły

Rodzina:
ojciec: Ante, 49 lat , jest z zawodu ślusarzem
Matka: Iris, 47 lat, pracuje na kasie w jakimś małym sklepie
Brat: Lovre 22 lat, Jera nawet nie obchodzi czym się ten obecnie zajmuje więc nic nie wie na ten temat

KRÓTKA historia: Ogólnie to nie miał w życiu jakiś problemów mimo że jego rodzina miała odkąd pamięta problemy z kasą. Problem zrobił jednak się gdy starszy brat Jeronima wpadł w kontakty które były dla niego niebezpieczne. Jere przypadkiem usłyszała rozmowę której nie powinien słyszeć i dość nieprzemyślanie postanowił się wciąć w słowo i zaproponował że może spłacić dług brata. I tak to się toczy a

*Dodatkowe informacje: jest cholernie uprzedzony do używek i często także do ludzi którzy je biorą szczególnie gdy widzi że ktoś jest uzależniony (przez ojca który miał problemy z różnymi substancjami zawsze i jest w błęnym kole przez odkąd pamięta i mimo że nie robił się agresywny to i tak zawsze wydawał chorą ilość kasy przez co Jeronim bał się całe dzieciństwo czy będzie im starczyć na coklwiek)

Zalecenia/pomysły dla autorki: niech przestanie być tak cięty na brata (nie żeby wybaczył ale chociaż niech nie będzie aż tak źle)

Boje się jak wyszło

Odpowiedz
2
Choreomania

Choreomania

@Libera
Sry nie zauważyłam
Moge jutro?

Odpowiedz
1
Libera

Libera

•  AUTOR
Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
shizunvv

shizunvv

Postac do AtH mordo

Imię: Aleksander

Nazwisko: Yakov

*Pseudonim: Ludzie używają najczęściej zdrobnień jego imienia, zazwyczaj Sanya lub Sasha

*Powiedzenie:
„czuję, jak z każdą kolejną minutą słuchania ciebie staję się głupszy”

„Moze i moje metody są wątpliwe, ale przynajmniej jestem skuteczny”

„Lecimy po rekord” (zawsze gdy działa pod presją czasu)

Wiek: 19

Płeć: mężczyzna

Gang: Horizon, bo chyba jest tam najmniej postaci z tego co widzę, ale możesz zmienić

Pozycja w gangu: haker

Charakter: Charyzmatyczny, przyciąga do siebie ludzi. Jest irytujący, zawsze potrafi powiedziec najgorszą mozliwa rzecz w danym momencie. Czesto docina innym, jest przy tym ironiczny i bezczelny, ale zawsze wie, na ile moze sobie pozwolic z dana osobą. Ma w sobie jednak coś, czym zaskarbia sobie sympatię, mimo swojego zachowania, a po czasie niektórzy patrzą na jego zachowanie wręcz z pobłażaniem. Ma dosc elastyczny kręgosłup moralny, ale posiada pare wlasnych zasad, ktorych nigdy nie lamie. Nie lubi uczestniczyc w otwartej walce, poniewaz nie cierpi patrzec w twarz osoby, którą krzywdzi. Z tego powodu unika uczestniczenia w walce jak tylko moze, bo obawia sie, ze ktoregos dnia w decydujacym momencie zadrzy mu ręka lub sie zawacha Woli zostawić tę robotę kolegom. Dlatego wlasnie odpowiada mu praca hakera, poniewaz nie widzi wtedy osob, ktore krzywdzi, a przed oczami ma tylko dane, kody i algorytmy. Boi sie emocjonalnego zaangazowania w relacje. Poznając jakąś dziewczynę od razu stawia sprawę jasno: ma byc krótko, milo i przyjemnie Mimo wszystko potrafi byc też lojalnym i calkiem niezlym przyjacielem. Gdy ktos juz przebije sie przez fasadę zartow i docinek, otrzyma.. jeszcze wiecej zartow i docinek. Tak juz ma, nie lubi sztywniakow i niezrecznej atmosfery wiec za punkt honoru stawia sobie rozladowanie jej Ale nie zostawi kolegi w potrzebie i mimo wszystko dobry z niego facet.

Wygląd: Ma około 185cm wzrostu i dość smukłą sylwetkę. Nie jest przesadnie umięśniony, w końcu większość czasu spędza siedząc przed komputerem, jednak dba o to, aby nie wypaść z formy Ma jasnobrązowe, nieco przydługie włosy i zielone oczy.

*Cecha charakterystyczna: ma przenikliwie zielone oczy, dosłownie like staring into your soul

Ubiór: preferuje luźne ubrania które nie krępują jego ruchow, zazwyczaj nie wkłada zbyt wiele wysiłku w swoj wygląd. Potrafi się zaprezentować, jeśli wymaga tego sytuacja.

Lęki: Samotność. Boi się świadomość, że w sytuacji absolutnie kryzysowej niemiałby się do kogo zwrócić.
Boi się, że zachoruje jak jego matka
Boi się lekarzy

Umiejętności: Jest przede wszystkim crackerem, lamanie zabezpieczen to jego specjalność. Ma analityczny umysł, szybko odnajduje schematy, podobieństwa i wzory w swoim otoczeniu.

*Wyjątkowa umiejętność: Kryptologia. Nie tylko komputerowe kody, ale także zaszyfrowane wiadomości.

Słaby punkt: Jest uzależniony od adrenaliny. Czasem jest w stanie zaryzykować powodzenie przedsięwzięcia i życie ludzi aby poczuć dreszcz emocji Nie uznaje autorytetów. Często ignoruje polecenia i wykonuje zadania po swojemu bo – według niego – wie lepiej. Zazwyczaj rzeczywiście wszystko mu się udaje, jednak nie zmienia to faktu, że doprowadza swoich przełożonych do białej gorączki.
Walka wręcz nie jest jego mocną stroną, a nawet starć na wieksza odległość po prostu unika

Broń: SR-1 Vektor, dawniej należący do jego ojca

Opanowane języki: angielski, rosyjski, trochę hiszpańskiego – sporo rozumie i sam też potrafi coś powiedzieć

Rodzina:
Olena Yakov (24 lata) – starsza siostra. W przeciwieństwie do niego wyszła na ludzi, znalazła pracę i jakos ułożyła sobie życie. Nic nie wie o profesji brata, jest przekonana, że ten pracuje w serwisie komputerowym
Anya Yakov (43 lata) – matka, schizofreniczka, kontakt utrzymuje z nią tylko córka

KRÓTKA historia: Jego ojciec zmarł gdy miał 11 lat, on i jego siostra po krótkim czasie zostali zabrani od ich matki, schizofreniczki, która nie była w stanie się nimi zająć. Przez pewien czas mieszkali z babcią, po jej śmierci trafiali z jednej rodziny zastępczej do kolejnej Nigdzie nie zostawali dłużej niż dwa lata co nie sprzyjało raczej budowaniu zbyt wielu relacji z rówieśnikami, przez co w dzieciństwie Sanya był raczej milczący i wycofany. Zawsze lubił komputery, miał analityczny umysł, a kodowanie przychodziło mu z łatwością. Swoje pierwsze zabezpieczenia obchodzil korzystając ze szkolnej pracowni komputerowej. Z początku było to tylko nieszkodliwe hobby, ale z czasem polubil dreszcz emocji, który zapewniało ryzyko przyłapania i euforię, gdy udało mu się znaleźć bug pozwalający złamać kod Wkrótce potem pojawiło się złe towarzystwo, narkotyki i imprezy, ale nic nie działało na niego tak jak adrenalina. Za cel obieral sobie coraz to większe instytucje o lepiej chronionym oprogramowaniu. W końcu zaczął przyjmować zlecenia, napisane przez siebie exploity sprzedawał i zaczął zdobywać renomę w środowisku i stawał się coraz bardziej pewny swoich umiejętności. Aż w końcu je przecenił i omal nie został złapany. Miał więcej szczęścia niż rozumu i właściwie cudem uniknął wykrycia. To zmusiło go do porzucenia komputerów, jak w tamtej chwili uważał, na dobre. Dopiero kilka lat później, gdy stary znajomy poprosił go o przysługę, ktora miala byc tylko jednorazową robotą, zasiadł ponownie przy klawiaturze I przepadł kompletnie, jak alkoholik powracający do nałogu. Po czasie znów odezwał się do niego znajomy z propozycją zlecenia, ktore miał wykonać dla Horizon. Tak się złożyło, że w gangu pozostał już na stałe.

*Dodatkowe informacje: Nigdy nikogo nie zabil. I nie zamierza, przynajmniej nie bezpośrednio. Gdy jest zmuszony oddac do kogos strzal stara sie raczej unieruchomiomic przeciwnika, niz go zabić. Mimo tego, ze sam nie odebralby komus zycia absolutnie nie ma z tym problemu gdy robia to jego koledzy. Nie jest naiwny, wie jaki Charakter ma ich profesja, no a świata też przecież nie zbawi więc co on będzie pouczał innych

Zalecenia/pomysły dla autorki: dałabym mu jakiegoś przyjaciela, może jakiś rozwój ich relacji? Lub jakas osobe, ktora bedzie szczegolnie lubil irytować? Może jakąś sytuację, w której musi zmierzyć się ze swoim strachem lub zadziałać wbrew sobie i swoim zasadom. Albo gdy przez jego ryzykanctwo coś pójdzie nie tak?

Wybacz, ze trochę chaotycznie i z błędami. Jesli coś jest za bardzo naciągane, mogę poprawić

Odpowiedz
3
shizunvv

shizunvv

@Libera jasne, zaraz coś wymyślę
Cieszę się, że się podoba :)

Odpowiedz
1
shizunvv

shizunvv

@Libera
Nazwisko: Heilig

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Aleexs

Postać do AtH mordo

imię: Rick

Nazwisko: Jackson

Pseudonim: MaY (skrót od major)

Powiedzenia: Czasami nawet gówno warte sprawy mogą dużo dać

wiek: 19

Płeć: Mężczyzna

Gang: The Ringers (możesz zmienić jak coś)

pozycja w gangu: zastraszyciel, człowiek od brudnej roboty

Charakter: Rick to twardo stąpający po ziemi Amerykanin z krwi i kości mający swój własny kodeks moralny który został mu wpojony przez starszego brata. W liceum był typem typowego gracza footballu amerykańskiego co za tym idzie jest pewny siebie i mocno odznacza się na tle innych.
Wygląd: Rick to wysoki mierzący 196 cm mężczyzna od dość dużych gabarytach. szczególnie z dużymi łapami. ma krótko obcięte blond włosy i powierzchniowo zadbany zarost(tylko maszynka elektryczna) ma brązowe oczy.
Ubiór: na co dzień ubiera się w stylu work-wear ale gdy wykonuje swoje obowiązki zawsze zakłada lekko przydużą dla niego czarną skórzaną kurtkę i rozdrapaną szarą czapkę z daszkiem z czerwonym napisem alaska.

cecha charakterystyczna: Rzadko widać go bez kurtki. praktycznie zawsze gdy tylko stoi trzyma ręce przy kołnierzu

lęki: Boi się że kiedyś zabije postronną osobę

umiejętności: Rick jest pasjonatem broni palnej i potrafi uszeregować wszystkie jej typy. daje mu to sporo możliwości doboru broni do sytuacji. często robi za rusznikarza. Lata spędzone na treningach przyniosły efekty stalowej kondycji fizycznej która mu się przydaje. Nie jest głupim red Neckiem, pod tym względem jest to jego as w rękawie w różnych sytuacjach.

Wyjątkowa umiejętność: W locie rozpoznaje broń, wystarczy mu do tego chociażby odgłos wystrzału czy nawet kawałek broni wystającej spod ubrania. przydaje mu się to podczas strzelanin, żeby wiedział w którym momencie skończy się amunicja w magazynku.
słaby punkt: Jako typowy Amerykanin ma problemy z tłustymi potrawami

broń: W swojej kolekcji Rick ma wiele egzemplarzy i każda bron służy do czegoś innego
M1 garand- Trzyma ją w mieszkaniu na ścianie. Służy mu do ochrony miru domowego
Rugger MK II- Jest to jego podręczna broń, ceni go sobie za wygodę oraz cichość w porównaniu do innych broni. Trzyma go w kaburze przyczepionej po wewnętrznej stronie kurtki pod lewą ręką( w kieszeni nosi tłumik ).
FAMAE SAF- wozi w samochodzie pod siedzeniem kierowcy.
UTS 15- Personalnie jego ulubiona strzelba.
Jeżeli chodzi o walkę wręcz jest on dość obyty z uwagi na charakter sportu jaki ćwiczył

Opanowane języki: Angielski i Hiszpański
Rodzina:
Ojciec- Shane lat 60 (martwy)
Matka- Rose lat 58
Brat- Bill lat 34

krótka historia: Rick urodził się na Alasce. Jego ojciec miał własny sklep z bronią myśliwska a matka była jego księgową. W rodzinie wszystko było ok do czasu wypadku samochodowego ojca który skończył się jego śmiercią. Rick miał wtedy jeszcze 10 lat i nie potrafił zrozumieć co się wokół niego dzieje. Jego starszy brat przejął firmę jednak przez narastające napięcia oraz postępującą chorobę psychiczną matki zdecydowali się by zaopiekowała się nią ich ciocia a oni sprzedali sklep oraz całe w nim zaopatrzenie co dało im zaplecze finansowe do wyprowadzki.
aklimatyzowanie się nie było trudne dla Ricka z uwagi na jego dość kontaktowy charakter. Bill chcąc sprawić by nie musiał się o niego martwić zachęcił go do zapisanie się do drużyny futbolowej szkoły dzięki czemu wiedział że Rick nie będzie się codziennie gdzieś włóczyć. Wszystko było cacy do czasu ewidentnego braku pieniędzy. Bill pracujący jako taksówkarz postanowił że będzie w ten sposób dorabiał jako szofer do nalotów w grupach przestępczych. Taki obrót sprawił że szybko w domu ricka zaczęli pojawiać się goście którzy byli bardziej partnerami biznesowymi Billa którzy ustalali z nim gdzie ma się zjawić. Ricka to mocno niepokoiło dlatego zawsze podczas takich wizyt siedział w pokoju obok trzymając w rękach M1 garand. Jego obawy i przezorność okazały się przydatne ponieważ pewnego razu jeden z wspólników Billa zaatakował z zamiarem zemsty za skopany nalot. Rick nie myśląc długo zastrzelił go mając zaledwie 15 lat. To właśnie wtedy miał pierwszy kontakt z gangiem który zutylizował ciało.
Dodatkowe informacje:
Na krótki moment opuścił gang ponieważ zaciągnął się do navy seals jednak nie dał rady dotrwać do końca szkolenia. (dlatego dali mu pseudonim major)
M1 garand należało do jego dziadka który walczył w II wojnie światowej
Zalecenia: Gdy kryje się podczas strzelanin liczy ilość wystrzałów by wiedział kiedy może strzelać bez ryzyka.

Odpowiedz
2
Libera

Libera

•  AUTOR

@Aleexs ta postać jest zdecydowanie lepsza niż poprzednia, ta mi się bardzo podoba

Odpowiedz
1
-Collie-

-Collie-

Jest tak sobie, ale próbowałam wymyślić postać o odmiennym charakterze, so…

Postać do AtH mordo

Imię: Lionel

Nazwisko: Johansson

*Pseudonim: Lio, i cokolwiek co mu wymyślisz

*Powiedzenie:
"Człowiek to jedyna istota zdolna do tworzenia, ale też do bezmyślnego niszczenia."
"Kiedy ludzie przypną ci łatkę ciężko jest potem zamienić ją na inną."

Wiek: 18,5

Płeć: mężczyzna

Gang: Baby Sharks

Pozycja w gangu: Och matko, pierwszy raz nie mam dosłownie żadnego pomysłu. Raczej nie przyda ci się nikt od rysowania map czy sporządzania portretów poszukiwanych osób? Może coś mu znajdziesz pasującego

Charakter: Choć z zewnątrz nie wygląda na marzyciela, jego osobowość ma właśnie taki typ. Od dziecka był wrażliwy i uczuciowy. Odnajdywał się w sztuce. Wszystkie sprawy stara się załatwiać pokojowo bez niepotrzebnego rozlewu krwi. Wiele rzeczy przyjmuje takich jakimi są nie doszukując się niepotrzebnie szczegółów. Wścibskość również jest mu obca. Wychodzi z założenia, że nie wyciągnie od nikogo niczego dopóki ten ktoś sam nie zechce się zwierzyć. Lio jest dobrym słuchaczem, rozumie uczucia innych i ogólnie jest dość miękki jak to stwierdzą niektórzy. Martwi się, że jest rozczarowaniem ojca, który zupełnie nie chciał mieć takiego syna. Ojciec od zawsze był zdania, że mężczyźni muszą być twardzi i zajmować się tym do czego przystosowała ich natura. Nigdy nie rozumiał, że jego syn po prostu taki nie jest. Lionel często stara się udawać kogoś kim nie jest by zadowolić swoje otoczenia. Wiele osób zastanawia się jak on w ogóle znalazł się w gangu i jak jest w stanie sobie w nim poradzić, ale większość tłumaczy to jego dobrą kondycją i siłą fizyczną.

Wygląd: Lionel to wysoki ciemnoskóry mężczyzna o wysportowanej i umięśnionej sylwetce. Jego włosy są krótkie, czarne i kręcone, kiedy uda mu się je choć trochę zapuścić, a oczy ciemnobrązowe. W uchu nosi srebrny kolczyk w kształcie dwóch niewielkich obręczy

*Cecha charakterystyczna: kolczyk, zrobił go sobie zaraz po wstąpieniu do gangu, by jakoś uświadomić samemu sobie, że wkroczył w nową erę swojego życia

Ubiór: zazwyczaj są to zwykłe, jednolite T-shirty, bluzy z kapturem, dresy i jakieś adidasy. Nie stać go na markowe ciuchy, toteż nigdy nie starał się nadążyć za modą i nowymi trendami

Lęki: najbardziej boi się rozczarować swoją rodzinę, znajomych, a w szczególności ojca. Nie chce być dla nich zawodem. Stresuje go również gwałtowność innych, niespodziewany hałas, jumpscary czy cokolwiek na co nie jest przygotowany

Umiejętności: Lio ma talent artystyczny, jest genialnym grafikiem. Potrafi być niezwykle cicho kiedy sytuacja tego wymaga. Jest dobrym słuchaczem, rozpoznaje uczucia I emocje innych. Jest silny fizycznie i wysportowany, ma dobrą kondycję

*Wyjątkowa umiejętność: talent rysowniczy

Słaby punkt: nie może znieść myśli, że mógłby kogoś rozczarować swoją osobą. Zawsze stara się dać z siebie wszystko, by mieć pewność, że nikogo nie zawiedzie

Broń: nigdy nie chciał zabijać, ranić, czy robić cokolwiek szkodliwego innej osobie, ale jakoś udało mu się wcisnąć mu pistolet do samoobrony. Potrafi również walczyć zwyczajnie na pięści, nauczony przez ojca.

Opanowane języki: język angielski i podstawy francuskiego, których nauczył się w szkole. Nigdy nie miał okazji nauczyć się ich więcej.

Rodzina: Ojciec Henry – kierownik budowlany, twardy facet o konkretnych niezmiennych poglądach
Matka Gwennea – nie ma stałej pracy, czasem dorabia jako kelnerka w okolicznym barze gdy brakuje im pracowników
Rodzeństwo: Thomas (27), Lara (23), Hannah (21), Frank (15) oraz Sarah i George (9 – bliźniaki)

KRÓTKA historia: Lionel nigdy nie miał łatwego życia. Jego rodzina była spora i przez większość czasu rodzicom ciężko było wyżywić ją całą. Sytuacja nieco się ustabilizowała kiedy ojciec dostał awans, ale dalej nie można jej porównać ze średnią. Młody Lio zawsze czuł się inny niż rówieśnicy. Zawsze też był wrażliwszy i delikatniejszy, co nieustannie wypominał mu ojciec. Henry nie chciał mieć syna mięczaka. Wpajał mu, ze mężczyzna musi być twardy, ma zajmować się poważnymi męskimi sprawami i nie marnować czasu na pierdoły. Zawsze starał się wychować go na silnego mężczyznę, stąd jego wysportowana sylwetka i dobra kondycja. W szkole Lionel radził sobie średnio – zdecydowanie bardziej wolał rysować po marginesach zeszytów niż faktycznie zapisywać w nich notatki. Kiedyś chodził na dodatkowe lekcje z rysunku dopóki ojciec się nie dowiedział i nie kazał mu się z nich wypisać pod groźbą pobicia. Do gangu wstąpił aby oderwać się od smutnej rzeczywistości i posmakować innego życia. Czy to się opłaci? Cóż, może być różnie biorąc pod uwagę jego charakter, ale może jakoś uda mu się przetrwać.

*Dodatkowe informacje: Choć nie ma prawa jazdy potrafi prowadzić samochód – tego również nauczył go ojciec.
Rodzina jest dla niego wszystkim, zawsze mimo wszystko czuł się w nimi niezwykle związany, więc nie chce aby ci dowiedzieli się o jego szemranych interesach.

Zalecenia/pomysły dla autorki:
1. Moment, w którym coś nie wychodzi i Lio wyrzuca sobie, że to jego wina i że po raz kolejny kogoś zawiódł
2. Akcja w której ktoś wyśmiewa się z jego marzycielskiej natury a po chwili szokują go sportowe umiejętności Lionela
3. Iii szczerze nie mam pomysłu na więcej xd

Nie jestem pewna czy zawarłam to wszystko, jak coś to pytaj

Odpowiedz
2
Libera

Libera

•  AUTOR

@-personifikacja- super postać

Odpowiedz
1
.mint.

.mint.

Postać do AtH mordo

Imię: Matilda (nawet nie wiesz jak Cię uwielbiam za to, że akcja dzieje się w USA i nie muszę świrować z jakimiś fantasy imionami i mogę sobie po prostu wziąć jakieś ładne z pinteresta XD)

Nazwisko: Harrison

*Pseudonim: Tilly, Til (skrót od imienia, bliscy i przyjaciele tak się do niej zwracają)

*Powiedzenie: „może i nie jest to moje, ale zaraz już będzie”

Wiek: 18 lat

Płeć: dziewczyna

Gang: z tego co liczyłam to w każdym gangu jest mniej więcej tyle samo dziewczyn, więc Baby Sharks

Pozycja w gangu: kierowca (kocha prowadzić oraz interesuje się autami)

Charakter: Jest bardzo mądra i inteligentna. Jest bardzo wrażliwą osobą, ale stara się tego nie pokazywać, aby inni nie pomyśleli, że się nie nadaje do życia w gangu. Umie szybko reagować, zachować spokój w stresowych sytuacjach. Umie szybko podejmować trudne decyzje. Nie lubi zwracać na siebie przesadnej uwagi. Wygląda na osobę bardzo pewną siebie i po części to prawda, ale często czuje się mniej pewna niż na to wygląda. Jest racjonalna, stara się podejmować mądre i przemyślane decyzje, jednak emocje czasem biorą nad nią górę. Jest bardzo cicha, nie lubi dużo mówić. Musi bardzo mocno komuś zaufać aby z nim rozmawiać na trudne dla siebie tematy, a nie łatwo zdobyć jej zaufanie. Umie się skupić kiedy tego potrzeba, zawsze dąży do wyznaczonego sobie celu. Nie umie się poddać ani znieść porażki. Zawsze stara się zadowolić i dostosować swoim zachowaniem do oczekiwań innych. Lubi spędzać czas sama lub z ludźmi którym ufa. Jest doskonałą słuchaczką i obserwatorką. Dobrze czuje się kiedy wie czego się od niej oczekuje i wymaga. Zawsze daje z siebie wszystko. Nigdy nie wyda czyjegoś sekretu. Nie lubi kłamać, ale często ukrywa różne rzeczy, unika mówienia o nich, lub mówi półprawdę, wmawiając sobie że to nie kłamstwo. Jest straszną kleptomanką, kradzież małych rzeczy sprawia jej niesamowitą przyjemność

Wygląd: Matilda to wysoka (ma 174 cm wzrostu) dziewczyna. Ma ciemnobrązowe, gładkie włosy do ramion, lekko pocieniowane na końcówkach, zazwyczaj ładnie ułożone. Jej oczy są brązowe. Lubi robić sobie mocny makijaż. Ma proporcjonalną, kobiecą budowę, ale przez to, że od małego trenuje taniec oraz teraz parkur ma wyrobione mięśnie. Sprawia wrażenie bardzo porządnej i dbającej o siebie osoby. Nie wyróżnia się za bardzo niczym szczególnym, więc łatwo jej się ukryć w tłumie.

*Cecha charakterystyczna: –

Ubiór: lubi ubrać się w topy, półgolfy i bezrękawniki w ciemnych lub neutralnych kolorach takich jak bordowy, czarny, brązowy, ciemnozielony, granatowy, czerwony, fioletowy, szary a czasem też biały. Do tego proste jeansy lub inne spodnie. Elegancka, przywiązuje do tego wagę.

Lęki: latanie samolotem, robactwo, psy, boi się, że jej mama odkryje co robi, boi się policji

Umiejętności: uwielbia tańczyć i jest w tym całkiem dobra, jak była mała to uprawiała balet, teraz woli bardziej dynamiczny taniec, ma bardzo dobrą orientację w terenie, no i parkur (chociaż w tym nadal ma trochę braki, bo zaczęła niedawno, ale to, że trenuje taniec przez całe życie pomaga jej w tym)

*Wyjątkowa umiejętność: Kierowanie, jest świetnym kierowcą

Słaby punkt: (dlaczego każdy prawie tu pisze, że jego postać nie umie posługiwać się bronią? Przecież są w gangu, muszą umieć lol) zdecydowanie rozmawianie z ludźmi

Broń: ja nie wiem czy to bardziej broń czy po prostu przedmiot, ale ma przy sobie zawsze scyzoryk szwajcarski, który dostała od ojca na 12 urodziny, oraz jakiś pistolet dość mały (poratuj mnie błagam, bo ja się nie znam, a się boję, że jak wygooglam to się mną jakieś fbi zainteresuje XD)

Opanowane języki: angielski i francuski

Rodzina: Żyje ze swoją mamą, którą bardzo kocha i stara się spełnić jej oczekiwania, ale czasem jest jej po prostu ciężko, jej rodzice się rozwiedli kiedy była w 4 klasie podstawówki, jej matka nie może patrzeć na niego, ale nie zabrania córce się z nim widywać. Ma dobrą relację ze swoim kuzynem, który wkręcił ją w parkur i mimo, że mieszka w innym stanie to pomaga jej doskonalić umiejętności.

KRÓTKA historia: była dość problematycznym i specyficznym dzieckiem. Była wrażliwa, nadpobudliwa i łatwo się rozpraszała. Miała spore problemy z nauką w klasach 1-4. Jej rodzice często się przez nią kłócili aż w końcu się rozstali. Tilly bardzo źle to zniosła, zamknęła się w sobie, obwiniała się o tą sytuację. Potem znalazła taniec, dzięki któremu się uspokoiła, jej matce było dzięki temu łatwiej. Żyła w oczekiwaniu na kolejny trening. Stała się bardzo grzeczna, starała się w szkole, aby nie przysparzać matce problemów. Jak miała 17 lat jej mama musiała wyjechać do pracy do Kanady i wysłała ją do kuzyna Marcusa, który wkręcił ją w parkur, nauczył kierować oraz biegali razem po ulicach w nocy popełniając różne drobne przestępstwa. Kiedy wróciła do domu dalej starała się żyć tak jak ze swoim kuzynem (aby mu zaimponować), a w dzień udając przed matką i nauczycielami grzeczną i dobrze wychowaną panienkę. Potem znalazł ją gang Baby Sharks i widząc jej potencjał zaprosił ją do siebie (chyba, że jakoś inaczej się to odbywa to przepraszam). Od zawsze fascynowały ją auta (zwłaszcza wyścigowe) i okazała się świetnym kierowcą.

*Dodatkowe informacje: dopiero co dołączyła i wciąż jeszcze się przystosowuje, wiem że jest to nikomu nie potrzebna informacja, ale uwielbia zapach mroźnego powietrza

Zalecenia/pomysły

dla autorki: mogłaby być z nią taka akcja, że ona boi się strasznie powiedzieć swojej mamie, że należy do tego gangu, ale potem jej mama się dowie przez przypadek, ale nie będzie na nią w ogóle zła i będzie ją wspierać (w sensie pozwoli jej, a nie, że będzie im tam obiadki przynosić czy coś XD) w podążaniu jej drogą, też ona bardzo chce się wyprowadzać i zamieszkać ze swoim gangiem, ale nie chce zawieść swojej mamy (potem to zrobi). Nie wiem czy te gangi są bardzo nie legalne czy bardzo bardzo nie legalne, ale jak bardzo bardzo to może jej do końca nie powiedzieć o co w tym chodzi i tylko pomyśli jej mama, że są to po prostu ludzie, którzy szkolą się w parkurze i się przyjaźnią ze sobą jeśli to miałoby więcej sensu

Jakby coś nie pasowało to pisz a poprawię

Odpowiedz
2
.mint.

.mint.

@Aleexs może być, dziękuję Ci bardzo

Odpowiedz
1

Aleexs

@.mint. proszę😃

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (9)
FlamesAndGold

FlamesAndGold

PoSTać DO aTh, mOrdO

Imię: Dennis
Nazwisko: Reynolds
*Pseudonim: –
*Powiedzenie: „To nic osobistego” (gdy celuje do kogoś), „Jeśli masz na kogoś liczyć, licz na siebie”
Wiek: 19 (niedługo kończy 20)
Płeć: mężczyzna
Gang: The Ringers
Pozycja w gangu: Strzelec, może być kolejny facet od brudnej roboty
Charakter: Chociaż większość czasu spędza sam i dobrze znosi samotność, nie jest takim typowym samotnikiem: dobrze się dogaduje z ludźmi, jest całkiem sympatyczny i potrafi się łatwo odnaleźć w różnych środowiskach. Jest spokojny, opanowany i cierpliwy, rzadko puszczają mu nerwy. Ma poczucie humoru i zdarza mu się droczyć z dziewczynami z grupy. Jest bardzo asertywny, samodzielny, samowystarczalny i oszczędny. Lubi ascetyczne, proste życie, którego się kurczowo trzyma. Wszystko musi być poukładane, nie cierpi odstępstw od rutyny. Nie lubi też być odpowiedzialny za innych, nie jest typem lidera. Potrafi wysłuchać kogoś, ale nie potrafi mu pomóc lub im w czymś doradzać, gdy mają problem. Woli dostawać samodzielne zadania, bo preferuje poleganie na swoich umiejętnościach, a nie na innych. To bardzo mu przeszkadza w nawiązywaniu przyjaźni – nie ufa ludziom, ale nie jako osobom (czyli że go oszukają lub zdradzą), lecz nie ufa ich umiejętnościom i kompetencji, że nie poradzą sobie z zadaniem. Nie potrafi przez to współpracować. Tak poza tym, bardzo zdystansowany emocjonalnie do swojej „pracy”, myśli o celach jako o „zwierzynie”. Stara się nie zastanawiać nad tym zbyt bardzo, co robi, bo wie, że gdyby zaczął rozmyślać o tej przelanej krwi, to by pewnie oszalał.
Wygląd: 190 cm, dobrze zbudowany, krótkie włosy w odcieniu mysiego blondu, piwne oczy, opalona cera, kwadratową twarz, ma brodę (circle beard)
*Cecha charakterystyczna:
Ubiór: bardzo casualowo, bojówki, podkoszulki, dresy, jakieś kurtki (gdy jest zimno)
Lęki: bycia złapanym, niekompetencji innych, wpędzenia się w nałóg lub że ktoś bliski wpędzi się w nałóg
Umiejętności: ogromna wiedza nt. broni długodystansowej i potrafi doskonale z takowej strzelać, dobrze strzela z broni krótkodystansowej, ale też jest niezły, potrafi tropić zwierzynę i bezszelestnie się poruszać, ma podstawowe umiejętności survivalowe, potrafi dobrze gotować, zna się na ziołach, różnych roślinkach i grzybach (przez czas spędzony w lasach Oregonu i na bagnach kalifornijskich nauczył go rozpoznawać, co jest jadalne), nieźle gra na gitarze, potrafi obrabiać kości
*Wyjątkowa umiejętność: strzelanie z dystansu do 300 m, preparowanie zwierzyny i obróbka mięsa
Słaby punkt: źle znosi bardzo wysokie temperatury, walka wręcz – potrafi podstawy samoobrony, ale to tak tyle
Broń: *sztucer Schultz & Larsen Victory ST, 65cm x 16mm, kal.7X64 – dostał od ojca na 18 urodziny
* dubeltówka Beretta 686 Silver Pigeon I kal. 12/76
*rewolwer siedmiostrzałowy Smith&Wesson 686 .357 Magnum
Opanowane języki: angielski
Rodzina: ojciec (40 lat) – są podobni z charakteru (spokojni i opanowani), mieszka we wschodnim Oregonie, odkąd rodzice się rozwiedli, spędzał u niego wakacje
Matka (37 lat) – ma z nią trudną relację, odkąd popadła w nałóg, kocha ją, lecz ma do niej żal, że wpędziła się w nałóg, siedzi teraz w ośrodku na odwyku narkotykowym
Krótka historia: Wychował się w lesie we wschodnim Oregonie z ojcem-myśliwym, więc już jako dziecko ojciec nauczył go, jak obsługiwać sztucera. Od tego momentu myślistwo to jego pasja. Jego rodzicom jednak nie układało się dobrze i gdy miał 13 lat, rozwiedli się, a matka wyjechała do Clivey, aby zacząć nowe życie. Tam Dennis dalej pielęgnował swoją pasję, wiele czasu spędzał w lasach i na bagnach kalifornijskich, gdzie mieszkał pod namiotem i sam polował na zwierzynę. W liceum wkręcił się w parkour. Matka natomiast zupełnie nie potrafiła się odnaleźć w wielkim świecie po 15 latach życia w dziczy. Stała się zakupoholiczką, nałogowo imprezowała i uzależniła się od narkotyków, przez co bardzo poważnie się zadłużyła o dealerów narkotykowych. Musiał się nią wielokrotnie zajmować, odbierać ją zaćpaną z klubów, był poniekąd „rodzicem” w ich domu. To on musiał robić zakupy, gotować, sprzątać itp. Pewnego dnia przyszło do ich domu dwóch uzbrojonych mężczyzn, zaczęli grozić jego matce i ją bić. Wracał wtedy z polowania i gdy ich zobaczył, wycelował w nich ze sztucera i ich zastrzelił. Wysłał matkę na odwyk i wkręcił się w gangi.
Dodatkowe informacje:
*Jest rannym ptaszkiem – zdarza mu się wstać przed świtem, wyjść na polowanie i wrócić wieczorem bez słowa z upolowanym zwierzęciem
*chce kupić sobie karabin snajperski, ale na razie nie ma na to pieniędzy
*jest abstynentem, nigdy nie palił, nie brał narkotyków i nigdy nie grał w karty na pieniądze, bo boi się, że ma tj. jego matka, stąd bardzo trzyma się restrykcyjnej diety i ascetycznego życia
* kiedyś własnoręcznie zrobił dziewczynie, która mu się podobała, naszyjnik z obrobionym kłem dzika
Zalecenia/pomysły dla autorki:
*Jeśli byłaby taka możliwość: czy mógłby mieć psa myśliwskiego rasy wyżeł weimarski?
*Fajnie by było, gdyby z czasem zaczął ufać umiejętnościom pozostałych Ringersów, że są wystarczająco kompetentni i mogą „pilnować jego pleców”, gdy np. strzela

Czegoś mi brakuje w tej postaci, więc może coś tam zmienię

Odpowiedz
2
Libera

Libera

•  AUTOR

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
Libera

Libera

•  AUTOR

@FlamesAndGold nie będę roztrząsać niczego z powyższego, bo to mogłoby prowadzić do dalszej kłótni, więc zostawię to jak jest i przyjmę na siebie twoje zarzuty. Dalej nie uważam, że cokolwiek w mojej wypowiedzi mogło obrazić postać, niemniej przepraszam za tamte słowa. Na przyszłość – ZAWSZE kiedy piszę XD na końcu czegokolwiek, oznacza to żart.
Z racji nadmiaru lasek, a także przez bycie lepszą postacią niż Parker, najlepiej byłoby, gdyby Dennis został w serii. Jeśli mam wykreślać postacie, to wolę wykreślić postacie osób, które mają ich kilka. Z poważaniem, Libera

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (10)

Aleexs

Postać do AtH mordo

imię: Dima

Nazwisko: Duchowicz

Pseudonim: Wołają na niego Dii ale jak coś odwali zawsze krzyczą ty tępa ruro

Powiedzenia: Może i nie jestem mądry, jestem za to cwelem.

wiek: 16

Płeć: chłopak

Gang: najbardziej mi pasuje baby sharks ale jeżeli będziesz miała inny plan to ok.

pozycja w gangu: informator + stalker

Charakter: Czasami niezdarny blokers którego charakter często przysparza problemów. Jak bierze się za coś to porządnie i bez owijania w bawełnę by nie popełnić błędu. Jego niezdarność wychodzi w momentach w których nie jest skupiony. Kiedy coś mu sie niepodoba mówi to bezpośrednio co często kończy sie dla niego bujką.

Wygląd: jest średniego wzrostu chłopakiem(179cm) o fryzie na samuraja (ciemno brązowe włosy). Jego sylwetka sprawia wrażenie jednocześnie niezadbanej ale jednak widać że na d**** nie siedzi( co jak co ale parkuor robi swoje). stara się dbać o cerę pomimo braku w budżecie.

cecha charakterystyczna: jego lewe oko jest lekko jaśniejsze od prawego (wyjaśnienie w krótkiej historii)

Ubiór: Najczęściej widać go ubranego w koszulce na długi rękaw z kapturem. na nogach jego ulubione już mocno sprane jeansy z starym brązowym paskiem i do zestawu buty timberlandy typu żółciaki z lumpa. W deszczowe lub zimne dni nosi kurtkę bomblerkę z swojej szkoły.

lęki: Boi się że pogorszy mu się wzrok

umiejętności: Jak tylko zaczął liceum znalazł prace w kawiarni gdzie nauczył się gotować. Jego umiejętności w parkurze ograniczają się do podstaw ale nigdy nie zostaje w tyle, dobrze mu wychodzi wspinanie się na wysokie budynki które są dla niego punktami obserwacyjnymi. Posiada fotograficzną pamięć. umie w otwierania zamków wytrychem

Wyjątkowa umiejętność: Nie musi widzieć twarzy by rozpoznać osobę. Może być to nawet styl chodzenia lub postawa ciała.

słaby punkt: Trochę nie ogarniam czy chodzi tutaj o aspekty fizyczne czy psychiczne więc napisze oba warianty.

– Fizyczny: jego lewe oko jest uszkodzone więc prawe jest jego słabym punktem
-psychiczny: Mocno siada mu na psyche gdy ktoś jedzie po jego narodowości
-Fobia: Boi się igieł

broń: Po prawej stonie ma przywiązany do paska węzeł z cienką linką do ktrego końca przywiązany jest karabińczyk (moge wysłać przykłądaowe zdjęcie na pv, branzoletka survivalowa). zazwyczaj gdy nic sie nie dzieje służy mu jako ozdoba jednak kiedy sytuacja wymaga podjęcia działań ma wiele funkcji.
-Garota( węzeł łatwo rozplątać )
-kastet (z karabinczyka)
-arkan ( najprościej mówiąc macha sznurem z karabińczykiem na końcu)
może mu też posłużyć przy pomocy w wspinaczce

Opanowane języki: Rosyjski i angielski.

Rodzina:
Ojciec- Yaroslav 47lat
matka- Antonina 48lat

krótka historia: Dima pochodzi z wschodniej części Ukrainy, do stanów z rodzicami przeprowadził się mając zaledwie 4 lata. nie Urywa że ma skomplikowaną relacje z rodzicami, z jednej strony nie są patologiczni ale z drugiej nie zwracają na niego uwagi chyba że to konieczne.
Jego przygoda z gangsterką rozpoczęła się przez sąsiada który poprosił go by ten przetrzymał u siebie jego torbę w której była broń palna. następnie zaczął na własną rękę handlować narkotykami od tego samego sąsiada. to właśnie podczas jednej z takich transakcji gdy zamierzał wracać z pieniędzmi przestraszył się odgłosu wiertarki myśląc że kupiec strzela do niego co sprowokowało go do ryzykownego skoku z wysokości który skończył się przywaleniem lewą stroną głowy o plastikowy kontener na śmieci co uszkodziło mu nieznacznie wzrok w lewym oku. jakby tego było mało niedługo później na jego trop wpadła policja która przyszykowała na niego zasadzkę jednak uchronił go przed nią gang który akurat też wiedział o sytuacji. Jeżeli chodzi o parkour Dima od dziecka wykazywał się dosyć odważnymi praktykami na początku skacząc po placach zabaw by następnie włamywać się na teren budów by ostatecznie wykorzystywać parkour do szybszego dotarcia do szkoły.

Dodatkowe informacje: Choć jest Ukraińcem ma Białoruskie nazwisko.

Zalecenia: zbiera informacje o jakiejś postaci włamując się do jej domu.

Poprawiona wersja, jak coś jeszcze będzie nie tak to napisz. Poprawie jeszcze raz

Odpowiedz
1

Aleexs

@FlamesAndGold autokorekta wyszła na piwo najwidoczniej

Odpowiedz
FlamesAndGold

FlamesAndGold

@Aleexs Autokorekta: na piwie
Pięść Grypci: bije
Ola: z pornola
Hotel? Trivago

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
_Delta_

_Delta_

Imię: Tim
Nazwisko: Prescott-Debowsky
Pseudonim: Polak
Powiedzenie: k*rwa
Wiek: 19 lat
Płeć: mężczyzna
Gang: Baby Sharks
Pozycja w gangu: od brudnej roboty, prawa ręka liderki
Charakter: na pierwszy rzut oka niepozorny i ułożony, zawsze pomoże przypadkowej osobie na ulicy, życzliwy. Jednak pod maską kryje się odważny, często bezwzględny i idący do celu po trupach chłopak. Ma wręcz chore ambicje nie tylko pod względem swojego gangu, ale i wobec siebie. Nie akceptuje porażki i usilnie stara się być we wszystkim najlepszy, niezależnie od ceny. Poważanie, sukcesy i wysoka pozycja to jedyne co sprawia, że czuje się wartościowy. Bardzo dba o członków gangu i mimo że stara się tego nie pokazywać, to mocno się do nich przywiązuje. Zdolny do nawiązywania długotrwałych relacji, jednak jest w nich toksyczny i mało osób jest w stanie z nim wytrzymać. Do każdego stara się podchodzić indywidualnie, dobrze ,,czyta" ludzi przez co łatwo nimi manipuluje. Potrafi tak pokierować sytuacją, żeby zawsze wyszło na jego. Za wszelką cenę dąży do tego aby jego gang miał wysoką pozycję w mieście. Bardzo rozważnie planuje ataki, zwykle obiera taktykę z zaskoczenia. Ma niespełnione ambicje zostania przywódcą i nie akceptuje obecnej liderki na tym miejscu.
Wygląd: ma 180cm wzrostu. Z racji słowiańskich korzeni posiada niebieskie oczy i ciemne blond włosy średniej długości. Jest bardzo wysportowany, od gówniarza jego pasją jest siłownia.
*Cecha charakterystyczna: korzenie, nietypowe nazwisko. Gdy ktoś na ulicy wspomni o pół-Polaku, to każdy już wie o kogo chodzi.
Na pierwszy rzut oka widać po nim, że jego pochodzenie jest środkowoeuropejskie.
Ubiór: ze względu na swoją profesję, na codzień nosi dres w ciemnych kolorach (bluzy z kapturem, adidasy).
Lęki: utrata pozycji, stracenie twarzy są dla niego równoznaczne z końcem.
Umiejętności: Tim jest bardzo wysportowana. Od sześciu lat wolne chwile spędza na siłowni, przez co nie boi się ciężarów, wysiłku czy biegu na długi dystans. Dobrze radzi sobie w parkourze, od dzieciństwa uwielbia aktywność fizyczną, więc przez tyle lat zdążył wyrobić sobie odporność. Chwytał się również różnych zajęć sportowych, od basenu, przez krav magę, aż po box, dlatego zna samoobronę i umie się bić.
Jest to coś czym się szczyci.
Zna się na pieniądzach i łatwym zarobku, jest częstym bywalcem pobliskich kantorów i lombardów.
Poza tym świetnie opanował sztukę manipulacji.
Słaby punkt: ma cukrzycę. Za wszelką cenę nie chciał aby ktoś się o tym dowiedział, lecz wieść rozniosła się gdy ten został zauważony w szpitalu. Zawsze ma przy sobie insulinę i panicznie boi się, że ktoś ją wykradnie.
Broń: przy sobie zawsze nosi nóż myśliwski, który dostał od dziadka. Poza tym jego ojciec posiada w domu Glocka 17, prosty w obsłudze pistolet, który Tim umie podstawowo obsłużyć. Poza tym uwielbia się bić.
Opanowane języki: angielski, polski, którego od zawsze uczył się z tatą i szlifował przy wyjazdach do Polski.
Rodzina: jego tata jest Polakiem, który od kilku lat mieszka w Stanach i prowadzi sklep mięsny. Rozwiódł się ze swoją żoną, chirurgiem, kiedy Tim miał 11 lat.
KRÓTKA historia: Matka chłopaka uważała swojego męża za nieudacznika, ponieważ jak twierdziła, sklep mięsny i myślistwo to nie jest szczyt jego możliwości. Taką samą postawę wpajała Timowi od małego, chłopiec nigdy nie mógł przegrywać. Mimo że szczerze nie cierpi swojej matki za to, to jednak takie podejście w nim zostało aż do dziś. Zawsze wolał spędzać czas ze swoim tatą, który nauczył go posługiwać się bronią, mówić po polsku oraz zaraził pasją do sportu. Zwykle przez miesiąc mieszkał u ojca, a miesiąc u matki. Tim chce podświadomie udowodnić jej, że bez studiów medycznych może odnaleźć się w życiu i dobrze zarabiać.
*Dodatkowe informacje: lubi prowadzić samochód, jednak jest to pasja, którą oddziela od spraw gangu.
Podświadomie chciałby być w długotrwałym związku, jednak jest bardzo trudnym człowiekiem i ciężko mu znaleźć partnerkę, żadna z nim nie wytrzymuje.
Czasami zapali, jednak z racji uprawiania sportu, trzyma się z dala od używek.
Zalecenia/pomysły
dla autorki: kradzież insuliny przez członka wrogiego gangu, co prawie spowoduje śpiączkę u chłopaka i niepohamowaną chęć zemsty.
Mógłby paść ofiarą dyskryminacji ze względu na pochodzenie i wdać się w bójkę.
Przemycanie polskiej wódki do Stanów i opychanie jej ludziom na lewo.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej