Jako najlepszy z krytyków (żart) powiem ci, że zdecyowanie za mało opisów. Z tego co napisałaś, możnaby zrobić o wiele dłuższą pracę. Dialogi są źle zapisane, strasznie ciężko je przeczytać. Postaraj się używać spacji po dywizach, będzie łatwiej zrozumieć i płynniej będzie się czytało. Do tego wyłapałam błąd, ponieważ nie istnieje słowo „wzdychnęła”. Domyślam się, że chodziło o „westchnęła”. Zauważyłam też, że jest dużo powtórzeń. Na przykład „Rose” można zastąpić słowami: nastolatka, dziewczyna, nasza bohaterka. Tak samo z tym chłopakiem możnaby zamiast ciągle powtarzać chłopak, napisać np. obcy, uczeń, nastolatek.
Alausa
Jako najlepszy z krytyków (żart) powiem ci, że zdecyowanie za mało opisów. Z tego co napisałaś, możnaby zrobić o wiele dłuższą pracę. Dialogi są źle zapisane, strasznie ciężko je przeczytać. Postaraj się używać spacji po dywizach, będzie łatwiej zrozumieć i płynniej będzie się czytało. Do tego wyłapałam błąd, ponieważ nie istnieje słowo „wzdychnęła”. Domyślam się, że chodziło o „westchnęła”. Zauważyłam też, że jest dużo powtórzeń. Na przykład „Rose” można zastąpić słowami: nastolatka, dziewczyna, nasza bohaterka. Tak samo z tym chłopakiem możnaby zamiast ciągle powtarzać chłopak, napisać np. obcy, uczeń, nastolatek.