przeczytalam to wcozraj, ale nie zdarzylam skometowac, haha CUDOWNE TO JESTTT czulam caly ten vibe czytajac to! Connor wydaje sie bardzo pozytywna osoba i juz zdarzylam go polubic, haha Mam nadzieje, ze to nie byl one shot because I need more!! No i leci do uluu!! 💕
@Kocham_Kie cieszę się, że się podoba, bo wczoraj odzew był taki sobie i tak zaczęłam się zastanawiać czy czegoś nie schrzaniłam 😭 Nie mam pojęcia co to jest. Na razie muszę się zastanowić czy to ma potencjał na jakąś mini serię i zaplanować sobie wszystko. Dlatego nie napisałam w tytule ani części ani "one shot", hah
@lunalovespudding dawałam znaki, okej? Haha Cieszę się, że się podoba, bo pomysł z zespołem jest zaczerpnięty częściowo z sama wiesz czego, a częściowo z moich fake'owych scenariuszy, które wymyślam przed snem. Tylko jeszcze nie wiem czy to one shot czy doczeka się kontynuacji, dlatego nie napisałam nic w tytule, poza rzecz jasna samym tytułem, hah
Kocham_Kie
przeczytalam to wcozraj, ale nie zdarzylam skometowac, haha
CUDOWNE TO JESTTT
czulam caly ten vibe czytajac to!
Connor wydaje sie bardzo pozytywna osoba i juz zdarzylam go polubic, haha
Mam nadzieje, ze to nie byl one shot because I need more!! No i leci do uluu!! 💕
Caramelo
• AUTOR@Kocham_Kie cieszę się, że się podoba, bo wczoraj odzew był taki sobie i tak zaczęłam się zastanawiać czy czegoś nie schrzaniłam 😭
Nie mam pojęcia co to jest. Na razie muszę się zastanowić czy to ma potencjał na jakąś mini serię i zaplanować sobie wszystko. Dlatego nie napisałam w tytule ani części ani "one shot", hah
Kocham_Kie
@Caramelo mam madzieje, ze jednak zdecydujesz sie na mini serie, bo to jest genialne, haha
lunalovespudding
OH MY GODDD CARA
nie spodziewałam się tego (jak mogłas nic nie powiedzieć?) ale jestem zachwycona i czekam 😌💗🥹
Caramelo
• AUTOR@lunalovespudding dawałam znaki, okej? Haha
Cieszę się, że się podoba, bo pomysł z zespołem jest zaczerpnięty częściowo z sama wiesz czego, a częściowo z moich fake'owych scenariuszy, które wymyślam przed snem. Tylko jeszcze nie wiem czy to one shot czy doczeka się kontynuacji, dlatego nie napisałam nic w tytule, poza rzecz jasna samym tytułem, hah
.Leoria.
Zapowiada się cudnie
.Leoria.
@Caramelo czaje czaje, mam nadzieję że wyjdzie z tego jakąś wieksza seria bo jestem zakochana w tym pomyśle
Caramelo
• AUTOR@.Leoria. miło mi i na pewno wezmę to pod uwagę 💞
asteria.
Diva wróciła na sQ
Caramelo
• AUTOR@asteria. Witam serdecznie 😎