Ktoś z przeszłości nadal siedzi Ci w głowie Niestety tak… muszę się kiedyś zdobyć na odwagę i skonfrontować się z tą osobą i powiedzieć jej co o niej myślę i jak mnie zraniła żeby zamknąć ten rozdział ale nie mam okazji… Superowy quizik💗💗
Nie możesz wybaczyć sobie przeszłości W Twojej głowie nadal siedzą sytuacje, które chciałbyś/chciałabyś zmienić. Czasem wracasz do nich bez powodu i zastanawiasz się, co byłoby gdyby. Nawet jeśli inni już dawno o tym zapomnieli, Ty nadal to nosisz. Najtrudniej jest Ci pogodzić się z własnymi błędami.
Najbardziej boisz się przyszłości Masz wrażenie, że czas ucieka szybciej, niż powinien. Martwisz się, czy wszystko kiedyś się ułoży i czy podejmujesz dobre decyzje. Czasami presja przyszłości sprawia, że nie umiesz cieszyć się teraźniejszością. Chcesz poczucia bezpieczeństwa, ale trudno Ci je znaleźć.
Dorsz_
Twoja głowa jest zmęczona ciągłym myśleniem
Może
fp_piwo.giselle
Twoja głowa jest zmęczona ciągłym myśleniem
tak
Dr.Doom
Czujesz się samotnie bardziej, niż pokazujesz
Chyba tak
Basica
Ktoś z przeszłości nadal siedzi Ci w głowie
Niestety tak… muszę się kiedyś zdobyć na odwagę i skonfrontować się z tą osobą i powiedzieć jej co o niej myślę i jak mnie zraniła żeby zamknąć ten rozdział ale nie mam okazji…
Superowy quizik💗💗
-ivyy_the_cat-
Nie możesz wybaczyć sobie przeszłości
W Twojej głowie nadal siedzą sytuacje, które chciałbyś/chciałabyś zmienić. Czasem wracasz do nich bez powodu i zastanawiasz się, co byłoby gdyby. Nawet jeśli inni już dawno o tym zapomnieli, Ty nadal to nosisz. Najtrudniej jest Ci pogodzić się z własnymi błędami.
Tak..
Rozzarzona_Skora29..
Za bardzo przejmujesz się opinią innych
Mądre slowa. Racja
mustakissa
Boję się przyszłości. Tak.
Lodowe._.Oko
Najbardziej boisz się przyszłości
Masz wrażenie, że czas ucieka szybciej, niż powinien. Martwisz się, czy wszystko kiedyś się ułoży i czy podejmujesz dobre decyzje. Czasami presja przyszłości sprawia, że nie umiesz cieszyć się teraźniejszością. Chcesz poczucia bezpieczeństwa, ale trudno Ci je znaleźć.
czosnkowa.bagietka
Bierzesz na siebie za dużo
nahh chyba raczej przeciwienstwo xdd
TheRiddler
Za bardzo przejmujesz się opinią innych
Zgadza się