Czy czujesz, że te rzeczy w Twoim domu Ciebie obserwują?


Czy masz wrażenie, że gniazdko przy łóżku nagle dostało oczu i spogląda na Ciebie?
Tak - odnoszę takie wrażenie.
Mam bujną wyobraźnię, ale nie…

Czy zdarza Ci się mijać Swoje lustro szybciej, by „odbicie” nie zdążyło na Ciebie zerknąć?
Tak - odnoszę takie wrażenie.
Mam bujną wyobraźnię, ale nie…

Czy w nocy ten jeden stos ubrań na krześle zamienia się w siedzącą postać, która na Ciebie patrzy?
Tak - odnoszę takie wrażenie.
Mam bujną wyobraźnię, ale nie…

Czy piszczenie pralki wzbudza w Tobie pewien lęk, że chce Ci przepowiedzieć mroczną przyszłość, jaka Ciebie spotka?
Tak - odnoszę takie wrażenie.
Mam bujną wyobraźnię, ale nie…
Reklama

Czy kiedykolwiek poczułeś, że klamki od drzwi drgnęły same z siebie, jakby ktoś sprawdzał, czy jesteś w środku?
Tak - odnoszę takie wrażenie.
Mam bujną wyobraźnię, ale nie…

Czy wydawało Ci się kiedykolwiek, że lampka na biurku mruga, jakby chciała Ci coś przekazać?
Tak - odnoszę takie wrażenie.
Mam bujną wyobraźnię, ale nie…
Reklama

Czy czujesz, że świnka-skarbonka patrzy na Ciebie swoimi ceramicznymi oczyma?
Tak - odnoszę takie wrażenie.
Mam bujną wyobraźnię, ale nie…

Czy odniosłeś ostatnio takie wrażenie, że tykanie zegara na ścianie przyspiesza za każdym razem, kiedy myślisz o czasie?
Tak - odnoszę takie wrażenie.
Mam bujną wyobraźnię, ale nie…

Czy kołek od wieszaka wydaje Ci się pewnym wizjerem, przez który „coś” zagląda do Twojego przedpokoju?
Tak - odnoszę takie wrażenie.
Mam bujną wyobraźnię, ale nie…

Reklama
81 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 19

SoniaDog

SoniaDog

Ciekawe pytania
Btw spoko quiz

Odpowiedz
Zosia999

Zosia999

Teraz będę się tego wszystkiego bać i widzieć ale fajny quiz TwT

Odpowiedz
Basica

Basica

Szczególnie w nocy te ubrania na krześle są straszne….
Super quizzz

Odpowiedz
1
Bloomi_The_Killer

Bloomi_The_Killer

Supcio Quizik 😊👌🏻

Odpowiedz
Ausia.

Ausia.

Teraz się boję TwT

Odpowiedz
Lodowe._.Oko

Lodowe._.Oko

Fajne głosowanie :)

Odpowiedz
1
dontertiwie

dontertiwie

Wszystko na tak 😅 Zawsze mam wrażenie, że mnie coś obserwuje z ukrycia. Najgorsze są rozchylone drzwi

Odpowiedz
1
mejzisrejzi

mejzisrejzi

•  AUTOR

@dontertiwie w nocy szczeholnie

Odpowiedz
1
-phoenixx-

-phoenixx-

Świetny quiz!

Odpowiedz
mlody_rastafari

mlody_rastafari

wszystko na tak

(mam schizofrenię)

Odpowiedz
Zosia999

Zosia999

@mlody_rastafari 💋Jestem z tobą i daje obsik

Odpowiedz
1
wcaleniejestemwykastrowany

wcaleniejestemwykastrowany

wszyztko na. je nie nie

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej