Zdrapka: Zagraj w Twistera i stwórz opowiadanie

243 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 36

lo.cxa

lo.cxa

zielony, ręka na niebieski, noga na czerwony, noga na niebieski, noga na zielony, żółty

Odpowiedz
1

Ajolesaboonie

Wylosowałeś długie opowiadanie z długimi częściami!

Wylosowałeś park. Miejsce perfekcyjne dla romantyków, ludzi samotnych, właścicieli psów i rodziców. W jaki sposób Twoja postać będzie z nim związana?

Onika Tesh

Hobby Twojego bohatera to balet.

Najważniejsza dla nich osoba to ich najlepszy przyjaciel.

Mieli siedem lat i dostali niewdzięczną rolę drzewa w przedstawieniu na dzień mamy. Dzień przed przedstawieniem dostali główną rolę, bo wcześniejsza osoba się rozchorowała. Uczyli się tekstu przez całą noc, ale koniec końców i tak zapomnieli go na scenie, kompletnie improwizując. Przedstawienie było fatalne, bo improwizacja była na poziomie siedmiolatka, ale przynajmniej wszyscy dobrze się bawili.

Odpowiedz
Eveline.Black

Eveline.Black

1. Wylosowałeś krótkie opowiadanie z długimi częściami!
2. Wylosowałeś galerię handlową. To niedocenione, ale pełne potencjału miejsce. Mnóstwo sklepów, okazji i ludzi sprawia, że można stworzyć naprawdę wiele różnych scenariuszy!
3. Jace Firth
4. Hobby Twojego bohatera to szkicowanie obcych, których widzieli w komunikacji miejskiej.
5. Najważniejsza dla nich osoba to ich mama.
6. W dzieciństwie cały czas się przeprowadzali i przez to nigdy nie wiadomo było, gdzie mają iść do szkoły. Kiedyś poszli do złej placówki i chodzili tam przez dwa dni do momentu, aż w końcu okazało się, że nie powinni tam być.
Więc tak będzie wyglądało opowiadanie(jeśli w ogóle je stworzę):
Był sobie gościu o imieniu Jace Firth. Bardzo kochał swoją mamę i była ona jego najważniejszą osobą w życiu. Przeprowadzał się ciągle ze swoimi rodzicami, więc ciągle zmieniał szkoły. W nowym liceum, w nowym otoczeniu poznał brązowowłosą dziewczynę. Spotkali się później w galerii handlowej, jednak kilkanaście dni po poznaniu się Jace musiał znów wyjechać. Kilka lat później, w tramwaju rysował szatynkę siedzącą na przeciwko. Jak dawał jej rysunek w prezencie, okazało się, że jest to ta sama dziewczyna, którą poznał w młodości. Kilka miesięcy później wyprawili huczne wesele oraz doczekali się dwóch córeczek.

Odpowiedz
Styczniowka

Styczniowka

Dziękuję ci bardzo za stworzenie tego quizu – dzięki tobie powstało moje opowiadanie „Mamo, jesteś najważniejsza” w którym zawarłam wyniki z tej zdrapki. 💙

Odpowiedz
.White.

.White.

Chciałam stworzyć opowiadanie o dzikich psach w lesie ale nie miałam pomysłu co się tam ma stać. Więc:
Pies nazywa się Onika Tesh i lubi pieczenie. Najważniejszą dla niej osobą jest jej brat. Zaczyna w kawiarni jeździć na rowerze i wjechała w kałużę. xD Crazy

Odpowiedz
lenciak115.

lenciak115.

na pewno kiedyś zrobię opowiadanie z wylosowanych

Odpowiedz
Princess_Ann

Princess_Ann

Może nie zrobię dokładnie takiego opowiadania, ale dzięki temu quizowi mam pomysł na opowiadanie do miniaturki, którą dostałam jakiś czas temu.

Odpowiedz
Umiko-chan

Umiko-chan

1 Długie opo
2. Galeria handlowa
3. Jace Friht czy jakoś tak
4. Balet
5. Tata
6. Ciągłe przeprowadzki
A więc tak:
Był se raz gościu co miał na imię Jace i cały czas się przeprowadzał. Aż pewnego dnia spotkał piękną rudowłosą dziewczynę z szarymi oczyma. Poznali się pogadali i ten typek sie dowiedział że ona ćwiczy balet i gościu też spróbował i okazało się że to jeho wielka pasja ale zmarł mu ojciec którego baaaaardzo kochał więc porzucił balet.

To be conitued

Odpowiedz
6
Han_YuRi_HYR

Han_YuRi_HYR

1. Długie opowiadanie z długimi częściami
2. Szkoła
3. Joselyn Parker
4. Piłka nożna
5. Babcia
6. Pomysł z gumą do żucia we włosach wroga
Spróbuję, tylko inaczej nazwę bohatera XDD

Odpowiedz
1
lubierobicquizy123

lubierobicquizy123

Zielony
Wylosowałeś długie opowiadanie z długimi częściami

Ręka na niebieski
Wylosowałeś kawiarnię. To klasyczne miejsce może tętnić życiem już od rana, męcząc bohatera, który tu pracuje lub chce kupić kawę i bardzo się spieszy. W jaki sposób wpasuje się w Twoją historię?

Ręka na żółty
Daisy-Anne Lynn

Noga na czerwony
Hobby Twojego bohatera to balet.

Noga na niebieski
Najważniejsza dla nich osoba to ich najlepszy przyjaciel.

Niebieski
Twój bohater wpadł na fenomenalnym pomysł i w gimnazjum wlepił we włosy swojego wroga gumę do żucia. Przez to wróg musiał ściąć włosy, ale za karę rodzic bohatera kazał im zrobić to samo.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej