Dobra, walimy rekordy i piszemy 15 pytań UwU 1. Do Litwy – No to ja tobie życzę, żeby Ci broda urosła ^^A tak z innej mandoliny… To chcesz patelnią w łeb tak jak Norwegia?! 2. Do Hiszpanii – kochasz, albo przynajmniej lubisz Romano? 3. Do Polski – Wiesz że z tobą i Litwą jest taki fajny fanart jak się całujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)? (Jestem nienormalna xd) 4. Do Ameryki – Masz fajne okularki UwU 5. Do Anglii – Ile pijesz herbaty dziennie? Bo ja gdzieś 15 litrów xD(Jestem smokiem Wawelskim 🤣) 6. Do Norwegii – czyli wolisz patelnie ^^ *daje 15 razy w łeb* To teraz ich pocałujesz?! (pamiętaj, że będę Cię tak biła do skutku…) 7. Do Japonii – Nauczysz mnie robić sushi? 8. Do Holandii – Kojarzysz the beautiful world? Fajnie tam wyglądałeś z rybą xD 9. Do Lili – Kochasz Szwajcarię? 10. Do Islandii – wiesz że twój brat dostał patelnią w łeb? Jak nie chcesz żeby cierpiał, to go pocałuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) 11. Do Francji – Moja bff Cię nienawidzi Od brata: 12. Do Rosji – Lubisz Niemcy? 13. Do Sealand – Jesteś do mnie podobny^^ (w sensie do mojego brata) 14. Do Włoch – Lubisz pizze? 15. Do Niemiec – Masz straszny porządek w sklepach w Niemczech :) Następnym razem rozwalam system, i piszę 20 pytań xD
Kociakkociak9
Dobra, walimy rekordy i piszemy 15 pytań UwU
1. Do Litwy – No to ja tobie życzę, żeby Ci broda urosła ^^A tak z innej mandoliny… To chcesz patelnią w łeb tak jak Norwegia?!
2. Do Hiszpanii – kochasz, albo przynajmniej lubisz Romano?
3. Do Polski – Wiesz że z tobą i Litwą jest taki fajny fanart jak się całujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)? (Jestem nienormalna xd)
4. Do Ameryki – Masz fajne okularki UwU
5. Do Anglii – Ile pijesz herbaty dziennie? Bo ja gdzieś 15 litrów xD(Jestem smokiem Wawelskim 🤣)
6. Do Norwegii – czyli wolisz patelnie ^^ *daje 15 razy w łeb* To teraz ich pocałujesz?! (pamiętaj, że będę Cię tak biła do skutku…)
7. Do Japonii – Nauczysz mnie robić sushi?
8. Do Holandii – Kojarzysz the beautiful world? Fajnie tam wyglądałeś z rybą xD
9. Do Lili – Kochasz Szwajcarię?
10. Do Islandii – wiesz że twój brat dostał patelnią w łeb? Jak nie chcesz żeby cierpiał, to go pocałuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11. Do Francji – Moja bff Cię nienawidzi
Od brata:
12. Do Rosji – Lubisz Niemcy?
13. Do Sealand – Jesteś do mnie podobny^^ (w sensie do mojego brata)
14. Do Włoch – Lubisz pizze?
15. Do Niemiec – Masz straszny porządek w sklepach w Niemczech :)
Następnym razem rozwalam system, i piszę 20 pytań xD