Zaplanuj wesele, a my wybierzemy dla Ciebie idealnego partnera!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 46

aestheticgurl

aestheticgurl

Paweł!

Dość dużo starszy od Ciebie, elegancki, przystojny, bogaty, inteligentny… Uwodzi swoją tajemniczością, a może nawet mrocznością. Każda dziewczyna marzy o jego miłości, jednak to Ty okazałaś się jego wybranką. Obdarzy Cię wilkiem uczuciem i nie będzie chciał Cię nikomu oddać. Dla Ciebie poświęci wszystko! Przejdziesz z nim przez resztę życia, napotykając po drodze wiele niespodzianek i wspaniałych chwil. Podoba ci się wynik? O takim mężczyźnie marzyłaś? Podziel się nim w komentarzu i napisz swoją opinię!

Nie mogę się doczekać

Odpowiedz
Sarafina

Sarafina

Paweł! no nawet spoko gość

Odpowiedz
2

Ajolesaboonie

Wiktor!
Bycie ukochaną tego chłopaka jest ogromnym wyzwaniem. Trzeba znosić jego wybryki i przyzwyczajenia. Swoimi krzykami przy niezgodzie nie raz stawiacie cały dom na nogi, jednak zawsze się godzicie. Życie z nim usiane jest tajemnicami i niepewnością… Lecz jednego możesz być pewna: do końca życia będzie Cię kochał. Może dla Ciebie zabić bez namysłu, wystarczy jedno Twoje słowo. Od lat próbujesz okiełznać jego charakter, jednak nigdy się nie zmieni… uważasz, że tak jest lepiej.

Odpowiedz
1

marilyn96

Wyszło mi imię mojego chłopaka – Paweł 😅

Odpowiedz
2
Catkinia

Catkinia

Paweł

Odpowiedz
1
podgrzybekpines

podgrzybekpines

Daniel!
Szkolny casanova, który wybrał właśnie Ciebie. Jest jeszcze nieco dziecinny, czasami nie potrafi potraktować czegoś poważnie. Odkąd pierwszy raz Cię zobaczył, od razu zaczął się popisywać i walczyć o Twoją miłość. Potrafi Cię zawsze rozbawić. Po wielu latach małżeństwa dalej czujecie się jak na początku związku. Całe życie opiera się na spontanicznych decyzjach i bycia razem na dobre i złe. Zrobi dla Ciebie wszystko, nigdy nie opuści.

Podoba ci się wynik? O takim mężczyźnie marzyłaś? Podziel się nim w komentarzu i napisz swoją opinię!

Odpowiedz
1
AlexandraAlexa24

AlexandraAlexa24

Michał

Odpowiedz
1
astrak

astrak

Xd Mikołaj chlopak ktory mi sie troche podoba

Odpowiedz
1
PandoraRi

PandoraRi

Znam takiego Daniela i charakter mam identyczny , a najśmieszniejsze jest to , że to mój kuzyn jest XD

Odpowiedz
1
Irvette

Irvette

Paweł!
Dość dużo starszy od Ciebie, elegancki, przystojny, bogaty, inteligentny… Uwodzi swoją tajemniczością, a może nawet mrocznością. Każda dziewczyna marzy o jego miłości, jednak to Ty okazałaś się jego wybranką. Obdarzy Cię wilkiem uczuciem i nie będzie chciał Cię nikomu oddać. Dla Ciebie poświęci wszystko! Przejdziesz z nim przez resztę życia, napotykając po drodze wiele niespodzianek i wspaniałych chwil.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej