Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Zapisy do RP Harry Potter


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Do.pisania.RP
Do.pisania.RP
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 5

Dr_Ciastko

Dr_Ciastko

Hejka jeśli jeszcze mogę to…
Imię: Wilhelm

Drugie imię: Thomas

Nazwisko: Rasmussen

Płeć: chłopak

Wiek: 14 lat

Wygląd: Dość wysoki jak na swój wiek bo 175 cm i dalej o dziwo rośnie, zielono-szare oczy, jasna skóra z delikatnymi piegami na policzkach i ramionach, oraz blond włosy które podchodzą pod jasny rudy. Raczej skandynawska uroda co może tłumaczyć to nietypowe nazwisko.

Charakter: Willy jest raczej miłym chłopcem, zawsze powie “dzień dobry”, “przepraszam” czy też “miłego dnia”. To nie wyklucza tego oczywiście, że w otoczeniu przyjaciół jego żarty potrafią już nie być tak miłe. Jednak to praktycznie zawsze żarty i potrafi po nich przepraszać nawet cały dzień. Właśnie nadmierne przepraszanie… to łączy się z jego nadmiernym stresem. Boi się, że ludzie źle zrozumieją co powie, boi się, że wyjdzie na złą osobę. To wiąże się z wiecznym stresem, który u niego objawia się obgryzionymi paznokciami [z czym walczy od dziecka], nerwowym śmiechem/uśmiechem, oraz zaczerwieniami na rękach które maniakalnie wręcz drapie. Ale no cóż stara się nie okazywać tak zdenerwowania. Poza tymi cechami jest bardzo pracowity, ale potrafi się wykazać inteligencją i kreatywnością. Nie należy do odważnych, ale w większości spraw nie jest nieśmiały. Lubi dawać ludziom rady więc jeżeli masz jakiś problem on od razu zaprosi do rozmowy dodając do niej jakieś dobre kakao czy kawę.

Status krwi: Praktycznie cała rodzina to mugole, może jakieś dalekie pokolenia mają w sobie coś z magii, ale on wykazał się magicznymi zdolnościami jako pierwszy od kilku pokoleń

Dom w Hogwarcie: Hufflepuff i jest z tego dumny!

Crush: Potajemnie może coś czuje do Draco Malfoya [taka mieszkanka podziwu i zauroczenia], ale czy się do tego kiedykolwiek przyzna? Nie sądzę, zwłaszcza, że wie jak Draco jest nastawiony względem takich osób jak on.

Czy jest w związku?: nie

Zainteresowania: lubi czytać zwłaszcza o ironio fantastykę, interesuje się też zwierzętami, ale nie zawsze tylko magicznymi bo uwielbia czytać o zwykłych psach czy kotach, a chwilami lubi szkicować widoki z okien w Hogwarcie.

Historia: Chłopiec urodził się w Norwegii, dokładniej w Fredrikstad czyli miasta położonego 40 km od granicy ze Szwecją i żył tam do piątego roku życia. Z tamtego okresu czasu pamięta niewiele, kilka przyjemnych wspomnień zabaw z ojcem i matką oraz wiele cudownych widoków. Jednak jego rodzice [Norah i Martin] zmuszeni przez babkę i ciotkę od strony Norah zmusili ją wraz z rodziną do powrotu do Anglii by zajęła się gospodarstwem po zmarłym dziadku Williego. Więc od tamtego momentu z jednego pięknego miejsca przeniósł się do jeszcze piękniejszego miejsca. Chłopczyk w przeciwieństwie do jego matki pokochał Bibury i z tego miejsca pamięta o wiele więcej. Resztę dzieciństwa spędził na pomaganiu w gospodarstwie oraz nauce w szkole. No kiedy skończył dziesięć lat jego rodzice się rozwiedli. To dla małego Wilhelma było szokiem bo widział swoich rodziców jako kochających się ludzi, a tu nagle wybuchły codzienne kłótnie, a nawet raz zobaczył jak jego własny ojciec pod wpływem alkoholu uderza matkę w twarz. Od tamtego czasu chłopiec przysiągł sobie, że na pewno nie wypije nigdy alkoholu choćby go do tego zmuszano. Tak to jedno z niewielu nieprzyjemnych wspomnień który jakiś tam ślad zostawił w jego umyśle. No może jest jeszcze jedna nieprzyjemna rzecz… Norah była wymagająca. Bardzo. Każda ocena według niej powinna być wysoka, a każda niższa była dla niej zawodem. Oczywiście nie stosowała żadnej przemocy cielesnej na swoim synu, nie była takim potworem, ale dawała mu do zrozumienia, że powinien bardziej się postarać… może to dlatego tak bardzo teraz na przedmiotach na których nie idzie mu wybitnie czuje taki stres? W końcu jednak w oknie pojawiła się ta dziwna sowa zmieniając całkowicie jego życie.

Dodatkowe informacje: Ojciec był norwegiem dlatego też Willy tak właśnie wygląda, uwielbia świeczki zapachowe, ukrywa to, że jest biseksualny ze względu na reakcję otoczenia, kocha koty choć ma uczulenie na ich sierść, ma jeszcze alergię na orzeszki.

Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale uwielbiam przedstawiać swoje postacie w trochę dłuższych opisach ^^

Odpowiedz
1
sullisan.

sullisan.

Imię: Brizli
Drugie imię: Eli
Nazwisko: Montgomery
Płeć: Dziewczyna
Wiek: 14
Wygląd: blondynka o kruczo czarnych oczach i piegowatej twarzy
Charakter: nieśmiała, przyjacielska, pomocna, tajemnicza
Status krwi: Wszyscy w jej rodzinie są mugolami oprócz Eli!
Dom w Hogwarcie: Haffylpaf
Crush: (jeżeli jest w związku to pomiń. Lub jeżeli nie ma)Może ma jakiegoś…
Czy jest w związku?: Nie
Zainteresowania: rysowanie
Historia: Rodzina jej nie akceptuje, chce żeby poszła do zwykłej szkoły w Londynie, a później znalazła sobie porządną pracę. Wspiera ją jedynie jej ciotka, która jest pół krwi!
Dod. Info. Jej ulubiony przedmiot w szkole to eliksiry. W wolnym czasie spaceruje że swoją kotką Moli.

Odpowiedz
1
.Nessa.

.Nessa.

Imię: Nancy
Drugie imie: Rose
Nazwisko: Brown
Płeć:dziewczyna
Wiek:17
Wygląd: Czarne włosy krutkie, brązowe oczy, prawie czarną skóra
Charakter:dowiesz się w RP
Status krwi: wszyscy z jej rodziny są czarodziejami, ale dziwna sprawa jej rodzice nie są. Chodzi o to, że była rodzina Smith czarodziejów czystej krwi i urodziła im się charłaczka i w rodzinie czystej krwi Brown urodził się charłak i ci charłacy się pobrali i się Nancy urodziła.
Dom:Gryffindor
Crush:nie
Związek:nie
Zainteresowanie: nie ma
Historia: kiedy była w 1 klasie przyjaciółką ją opuściła i teraz ma depresję i jest zamknięta w sobie, a rodzina jej nie akceptuje bo jest Gryffonką a powinna być ślizgonką.
Dod. Inf. Ma depresje

Odpowiedz
1
._matchyu_.

._matchyu_.

Imię: Harley
Drugie imię: Sadie
Nazwisko: Lastrange
Płeć: kobieta
Wiek: 14
Wygląd: czarne długie falowane włosy, bardzo jasna cera, niebieskie oczy i piercing w nosie
Charakter: uparta, poważna, nieufna ale też lojalna, mądra, ambitna
Status krwi: czysta
Dom w Hogwarcie: Slytherin
Crush: (jeżeli jest w związku to pomiń. Lub jeżeli nie ma)
Czy jest w związku?: będzie z Cedrickiem ale nie jest on jej crushem
Zainteresowania: ważenie eliksirów, szkicowanie (nikt nie wie o tym że ma ona takie hobby)
Historia: jest ona córką Bellatrix i Rudolfa Lastrange. Na początku nikt nie chciał się z nią kolegować i nadal mała grupka się z nią zadaje ale wcale jej to nie przeszkadza
Dod. Info. Jej ulubionym przedmiotami są eliksiry i wróżbiarstwo

Odpowiedz
1
_Ruby_shiperka_

_Ruby_shiperka_

Formularz
Imię: Ruby
Drugie imię: Lacey
Nazwisko: Zabini
Płeć: dziewczyna
Wiek: tyle co Blaise
Wygląd: wyślę Ci zdj na priv
Charakter: dowiesz się w RP
Status krwi: taki jak ma Blaise
Dom w Hogwarcie: Slitherin
Crush: (jeżeli jest w związku to pomiń. Lub jeżeli nie ma)
Czy jest w związku?: tak. Draco Malfoy
Zainteresowania: rysowanie
Historia: dowiesz się w RP
Dod. Info. To siostra Blaisea

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej