Do ZSRR: 1. Wiesz, że cię nienawidzę gościu? XD 2. Co o mnie myślisz? XD
Do Niemiec: 1. Co myślisz o GerPol?😏 2. Sprawdź jak smakuję Polska 😏 Poliż Polskę 3. Co o mnie myślisz? 4. Powiedz ,,Kwas dezoksyrybonukleinowy” (Chyba dobrze napisałam XD)
Do Rosji 1.Byłeś smutny gdy wódka ci spadła? 2.Daj mnie wódke 3.Lubisz mnie? 4.Ja chce zime 5.Przepraszam że ciem wyrzuciłam przez okno :< Do Niemca 1.Polska cię kocha 2.Pocałuj Polske 3.Pomożesz mi z lekcjami? 4.Kochasz Polske? 5.Lubisz mnie? Do Polski 1.Pocałowałaś Niemcy? 2.Wiesz że Japonia zrobiła ci zdjęcie gdy całowałaś Niemcy? 3.Kiedy będziesz miała dzieci z Niemcem? 4.Daj mi pierogi
Do Niemca: 1. Powiedz: stół z powyłamywanymi nogami ^^
Do Polaczka: 1. Kosmos! Wystrzelimy cie w kosmos! Daleko w kosmos! I nie wrócisz więceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!! *taka piosenka*
Do Ruska: 1. Białe to żółte czy błękitne to różowe?
Do Wybrzeża Kości Słoniowej (dobrze napisałam wybrzeże? ) 1. Mam taką cudaczną książeczkę UvU i tam jest taka ilustracja… tam chyba twoje „imie” potraktowali zbyt… dosłownie…
Do Ame, Ruska i Niemca: 1. Jako rodowita polka z krwi i kości czuję obowiązek przeproszenia was za te glonojady, które bez zgody społeczeństwa zaśpiewały wasze hymny. Za leczenie uszu niestety nie mogę zapłacić, ale jeśli możecie… zbieram datki na pozbycie się ich z świata żywych… Wspomaganie na zabicie Godlewskich?
Do Autorki: . . . . . . . . . . . U look nice…
Do Czecha: 1. Dlaczego po czesku maj to… květen? 2. KREEEEEEEEEEEEEEEEEEEECIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK 3. Znalazłam ruską podróbkę Krecika B3
Do Danii: ;___________; ludźki zaczynają nas shipować… JEŚLI SIĘ DO MNIE ZBLIŻYSZ WYNAJMĘ PŁATNEGO MORDERCĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.....
Do Autorki:
1.Kto jest Twoim współlokatorem?
😏😏😏😏😏😏
Xd
.....
Do ZSRR:
1. Wiesz, że cię nienawidzę gościu? XD
2. Co o mnie myślisz? XD
Do Niemiec:
1. Co myślisz o GerPol?😏
2. Sprawdź jak smakuję Polska 😏 Poliż Polskę
3. Co o mnie myślisz?
4. Powiedz ,,Kwas dezoksyrybonukleinowy” (Chyba dobrze napisałam XD)
Do Polski:
1. Pierogi?
2. Umiesz w kosmos? Xd
.....
@Doma09 Spoko XD
TheCourtJester
• AUTOR@C_reepy_Killer Spodziewałam się po tobie dłuższego xD Pamietaj że zawsze jeśli chcesz możesz coś dodać
kxgs
Do Rosji
1.Byłeś smutny gdy wódka ci spadła?
2.Daj mnie wódke
3.Lubisz mnie?
4.Ja chce zime
5.Przepraszam że ciem wyrzuciłam przez okno :<
Do Niemca
1.Polska cię kocha
2.Pocałuj Polske
3.Pomożesz mi z lekcjami?
4.Kochasz Polske?
5.Lubisz mnie?
Do Polski
1.Pocałowałaś Niemcy?
2.Wiesz że Japonia zrobiła ci zdjęcie gdy całowałaś Niemcy?
3.Kiedy będziesz miała dzieci z Niemcem?
4.Daj mi pierogi
TheCourtJester
• AUTOR@Krolowa_Gofrow_xdd Świtne xD
TheCourtJester
• AUTOR@Krolowa_Gofrow_xdd wiem że to widzisz nie ignoruj~ xD
J...a
Do Niemca:
1. Powiedz: stół z powyłamywanymi nogami ^^
Do Polaczka:
1. Kosmos! Wystrzelimy cie w kosmos! Daleko w kosmos! I nie wrócisz więceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!! *taka piosenka*
Do Ruska:
1. Białe to żółte czy błękitne to różowe?
Do Wybrzeża Kości Słoniowej (dobrze napisałam wybrzeże? )
1. Mam taką cudaczną książeczkę UvU i tam jest taka ilustracja… tam chyba twoje „imie” potraktowali zbyt… dosłownie…
Do Ame, Ruska i Niemca:
1. Jako rodowita polka z krwi i kości czuję obowiązek przeproszenia was za te glonojady, które bez zgody społeczeństwa zaśpiewały wasze hymny. Za leczenie uszu niestety nie mogę zapłacić, ale jeśli możecie… zbieram datki na pozbycie się ich z świata żywych… Wspomaganie na zabicie Godlewskich?
Do Autorki:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
U look nice…
Do Czecha:
1. Dlaczego po czesku maj to… květen?
2. KREEEEEEEEEEEEEEEEEEEECIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
3. Znalazłam ruską podróbkę Krecika B3
Do Danii:
;___________; ludźki zaczynają nas shipować… JEŚLI SIĘ DO MNIE ZBLIŻYSZ WYNAJMĘ PŁATNEGO MORDERCĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TheCourtJester
• AUTOR@Jesienna-Lapa :<
J...a
@Doma09 jeśli mogem coś dopisać
Do wszystkich:
Kto się najbardziej przejmuje opinią innych?