0-25% tosz to stereotyp. nei cierpie stereotypów. moja polska ma 219cm wzrostu nosi czarnygarniturek jest pijakiempalaczem ultrapatriotą homofobem i jesj silną sigmą!!!!1!1 i jesj niesmiertelny i ma 1059 lat i lubi pepika i hungary i nei lubi niemca ani ruska i wogule nosi ze sobom starom siekiere z czasow sredniowiecza kturom przypieprzył rzeszy po byciu torturowanym i ma paranoje!!!!1 ale sei nie boi i zamiasttego atakuje!! niechzyje polzka!!!!1!!
@PolandBall_Cute. oba som posrane 💔 i majom jakies szipy i stereotypy powalone 💔 (countryballs jest troche bardziej edukacyjne nieraz przyznam ok) DOŁĄCX DO MOJEJ ANTYSTEREOTYPOWEJ PROPAGANDY MOJDROGI!! wybacxmi reklamuje sei jak jakuis plebs
26% – 50% Wsumie i tak countryhumans nie ma określonego canonu więc ok (Moja Polska raczej jest bardziej smutna niż na profilowym, bardziej elegancki,i bez skrzydeł {profilowe jest na odpieprz,tak moja Polska nie wygląda})
51-75% Jesteś prawie jak Polska! Różnicie się tylko pod niektórymi względami, ale pewnie bylibyście dobrymi przyjaciółmi! Zadowolony z wyniku? A może spodziewałeś się czegoś innego? Podziel się opinią w komentarzu!
Taak, myślę że bylibyśmy dobrymi przyjaciółmi, bo faktycznie jestem całkiem do niego podobna 💪🏿 (jedyne co to w religii się totalnie nie zgadzamy, więc byłabym dla niego red flagiem pod tym względem XDD)
76-100% Jesteś niczym sobowtór Polski! Zapewne różnią was tylko drobnostki i wygląd! Zadowolony z wyniku? A może spodziewałeś się czegoś innego? Podziel się opinią w komentarzu!
Lumi.
0-25%
tosz to stereotyp. nei cierpie stereotypów. moja polska ma 219cm wzrostu nosi czarnygarniturek jest pijakiempalaczem ultrapatriotą homofobem i jesj silną sigmą!!!!1!1 i jesj niesmiertelny i ma 1059 lat i lubi pepika i hungary i nei lubi niemca ani ruska i wogule nosi ze sobom starom siekiere z czasow sredniowiecza kturom przypieprzył rzeszy po byciu torturowanym i ma paranoje!!!!1 ale sei nie boi i zamiasttego atakuje!! niechzyje polzka!!!!1!!
AgaGwiazda
Nie spodziewałam się że 76-100 Proncent i bardzo podoba mi się wynik ❤️
Ruski_Cygan
76-100%
Ahsoka..Tano
countryballs lepsze
Lumi.
@PolandBall_Cute. oba som posrane 💔 i majom jakies szipy i stereotypy powalone 💔 (countryballs jest troche bardziej edukacyjne nieraz przyznam ok) DOŁĄCX DO MOJEJ ANTYSTEREOTYPOWEJ PROPAGANDY MOJDROGI!! wybacxmi reklamuje sei jak jakuis plebs
czekolada4444
26% – 50%
Wsumie i tak countryhumans nie ma określonego canonu więc ok
(Moja Polska raczej jest bardziej smutna niż na profilowym, bardziej elegancki,i bez skrzydeł {profilowe jest na odpieprz,tak moja Polska nie wygląda})
Shivani.
• AUTOR@czekolada4444 uuuu, fajny hc :3
krajoludz
51-75%
Jesteś prawie jak Polska! Różnicie się tylko pod niektórymi względami, ale pewnie bylibyście dobrymi przyjaciółmi! Zadowolony z wyniku? A może spodziewałeś się czegoś innego? Podziel się opinią w komentarzu!
Taak, myślę że bylibyśmy dobrymi przyjaciółmi, bo faktycznie jestem całkiem do niego podobna 💪🏿 (jedyne co to w religii się totalnie nie zgadzamy, więc byłabym dla niego red flagiem pod tym względem XDD)
Shivani.
• AUTOR@krajoludz Omg ja też wierzę w Bogów Greckich :D
krajoludz
@Shivani. Łączymy się!!! 💪🏿💪🏿💪🏿
Emo_Ethan_Lover
76-100%
Szylktr3tow4
76-100%
JESTEM NAJWIĘKSZĄ PATRIOTKĄ JAKOM TO PODLASIE WIDZIAŁO
(błąd ortograficzny specjalnie)
PS super quiz
.Mroczny_Ksiezyc.
76-100%
Jesteś niczym sobowtór Polski! Zapewne różnią was tylko drobnostki i wygląd! Zadowolony z wyniku? A może spodziewałeś się czegoś innego? Podziel się opinią w komentarzu!
Właśnie tego się obawiałam 😏 > : 3
Reich
0-25%
Najwyraźniej nie jesteś podobny do Polski, mogę stwierdzić, że różnicie się i to bardzo. Zadowolony z wyniku? A może spodziewałeś się czegoś innego?
Tak, jestem zadowolony