Zadamy Ci kilka wstydliwych pytań i sprawdzimy, gdzie mógłbyś spotkać bratnią duszę!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 665

camp.halfblood.czeka

camp.halfblood.czeka

w cyrku
nah, nikt z rocznika mi się nie podoba

Odpowiedz
pinkie_pieee

pinkie_pieee

W PRALNI?!

Odpowiedz
2
Amelia_950

Amelia_950

W pralni

Odpowiedz
1
Noncsie

Noncsie

W cyrku
Na podstawie Twoich odpowiedzi na te kłopotliwe pytania, myślimy, że spotkasz swoją bratnią duszę w cyrku. Podczas jednego konkursu wygrałeś bilet do cyrku, który odbędzie się w Twoim mieście. Zauroczony całym występem podczas opuszczania namiotu wejdziesz przez przypadek na klowna. Odtąd będziecie już na zawsze razem. A może i Ty przekonasz się do przebrania? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie wiem czemu ale ta kobieta na miniaturce przypomina mi Britney Spears 🥹🩵
Czyli ogółem moją idoleczkę 💖😄

Odpowiedz
1
napisz

napisz

Na ślubie xd

Odpowiedz
1
Karochlebek3

Karochlebek3

W sklepie spożywczym
Na podstawie Twoich odpowiedzi na te kłopotliwe pytania, myślimy, że spotkasz swoją bratnią duszę w sklepie spożywczym. Pewnego dnia, znudzony będziesz pchał swój wózek, gdy nagle zauważysz: najbardziej perfekcyjną gruszkę w całym sklepie. Ale jak tylko wyciągniesz dłoń, ktoś inny zrobi to w tym samym czasie. Podczas walki o gruszkę, nagle zdasz sobie sprawę, że osoba, z którą walczysz jest to osoba, z którą zamierzasz spędzić resztę swojego życia. Bonus: Dostaniesz gruszkę! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Super d***r
Fajny Quiz ❤️

Odpowiedz
maxymalnymax

maxymalnymax

W pralni

Odpowiedz
_.Wiedzma._

_.Wiedzma._

Na zajęciach z aktorstwa
Na podstawie Twoich odpowiedzi na te kłopotliwe pytania, myślimy, że spotkasz swoją bratnią duszę na zajęciach z aktorstwa. Zawsze uważałeś się za niezwykle zabawną osobę, a Twoim największym marzeniem było zostanie aktorem, więc postanowiłeś się w tej dziedzinie trochę podszkolić. Podczas jednej ze scen z Twoim klasowym kolegą zdasz sobie sprawę, że radzi sobie doskonale ze swoją rolą i stanowi dla Ciebie idealnego partnera do gry, jak i do życia! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Pls no
Fajny quiz

Odpowiedz
._Misty_.

._Misty_.

W pralni
Na podstawie Twoich odpowiedzi na te kłopotliwe pytania, myślimy, że spotkasz swoją bratnią duszę w pralni. Kiedy zorientujesz się, że Twoje białe pranie zmieniło się na jasnoróżowe i odkryjesz, że za tym stoją czerwone majtki, które nie należą do Ciebie – będziesz załamany. Krzycząc, że ktoś zrujnował całe Twoje ubranie, ktoś podejdzie do Ciebie i weźmie całą winę na siebie. Chociaż nie jest to najbardziej konwencjonalny sposób na przyciągnięcie uwagi, to nie sposób odmówić kreatywności. Oczarujesz się tą osobą i zapomnisz o praniu. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Cóż..romantycznie 🤣😅

Odpowiedz
1
.MintFlower

.MintFlower

Yay! Mam tą gruszkę!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej