Z jakiej planety pochodzi cząstka Twojej świadomości?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 16

lemonlimen

Jowisz

Odpowiedz
_SnowLove_

_SnowLove_

Mars
Oto planeta, z której pochodzi cząstka Twojej świadomości! Jesteś ognisty, pełen pasji i nie boisz się walczyć o to, w co wierzysz. Jesteś znany z dzikich przygód i nieprzewidywalnej osobowości. Mars jest czwartą planetą od Słońca i drugą najmniejszą planetą Układu Słonecznego. Mars dzieli imię rzymskiego boga wojny i jest znany jako „Czerwona Planeta”. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Kicia_Games

Kicia_Games

Neptun
Oto planeta, z której pochodzi cząstka Twojej świadomości! Jesteś trochę samotnikiem i wolisz spokojniejsze, prostsze rzeczy w życiu. Ludzie mogą uważać Cię za tajemniczego ze względu na Twoje introwertyczne skłonności, ale w głębi duszy jesteś rozważną i uduchowioną istotą. Neptun jest ósmą i najdalej odsuniętą od Słońca znaną planetą i ma masę 17 razy większą od Ziemi. Neptun zawdzięcza swoją nazwę rzymskiemu bogu morza (po grecku Posejdon).

Pasuje i bardzo ładna planeta

Odpowiedz
pszennolis

pszennolis

Neptun! No i fajnie

Odpowiedz
_green.tea..

_green.tea..

Jowisz
Oto planeta, z której pochodzi cząstka Twojej świadomości! Jesteś marzycielem i wkładasz całe swoje serce we wszystko, co robisz. Doceniasz najwspanialsze rzeczy w życiu, a inni nazywają Cię "starą duszą". Jowisz jest piątą planetą od Słońca i największą w Układzie Słonecznym i nosi imię rzymskiego boga Jowisza, króla bogów, ze względu na jego duże rozmiary. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Pictures

Pictures

Neptun
Oto planeta, z której pochodzi cząstka Twojej świadomości! Jesteś trochę samotnikiem i wolisz spokojniejsze, prostsze rzeczy w życiu. Ludzie mogą uważać Cię za tajemniczego ze względu na Twoje introwertyczne skłonności, ale w głębi duszy jesteś rozważną i uduchowioną istotą. Neptun jest ósmą i najdalej odsuniętą od Słońca znaną planetą i ma masę 17 razy większą od Ziemi. Neptun zawdzięcza swoją nazwę rzymskiemu bogu morza (po grecku Posejdon). Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadzam się z opisem

Odpowiedz
1
Quizer2

Quizer2

Neptun

Odpowiedz
.Anonymous.

.Anonymous.

Neptun

Odpowiedz
bloodyblade999

bloodyblade999

Jestem z planety Avyon

Odpowiedz
Quizoksiazka

Quizoksiazka

Neptun
Chyba nie bo nie jestem introwertyczką 😅 ale i tak ciekawy quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej