Na którą planetę trafi cząstka Twojej duszy?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 24

Lorenzo.

Pluton
Cząstka Twojej duszy trafi na planetę Pluton! Jako osoba o głębokiej świadomości i intuicji, powędrujesz na sam kraniec Układu Słonecznego. Twoja dusza nad tym nie ubolewa, ponieważ od zawsze czułeś się inny i nieco odległy wobec ludzi. Często też wzbudzałeś strach. Twoja mroczna strona zazna tam spokoju.

Ooo super, bardzo mi się podoba :D chociaż Pluton to bodajże planeta karłowata :D

Odpowiedz

Otton1

@Lorenzo. Ale jednak planeta 😊

Odpowiedz
weronika_kotek

weronika_kotek

dlaczego te quizy są związane z moim życiem ? czemu??

Odpowiedz
supcia

supcia

Jowisz, to dobrze bo to moja ulubiona planeta ❤

Odpowiedz

MUSICTIGER

Mars . Lubie marsy 😂😂 . Fajna planeta

Odpowiedz
Twylla

Twylla

Zamiast na planetę, cząstka Twojej duszy trafi na gwiazdę o nazwie alfa Centauri! Położona jest w gwiazdozbiorze Centaura i jest jedną z najjaśniejszych na naszym niebie. Jesteś osobą o bardzo oryginalnej duszy, jakby nie z tego świata. Dlatego opuścisz Układ Słoneczny, aby osiedlić się na tej gwieździe. Tam poczujesz się jak w prawdziwym domu.💗💗

Odpowiedz
Aigoo

Aigoo

Nie wiedziałam, że wzbudzam strach O.o

Odpowiedz
Tajemnicza_501

Tajemnicza_501

Pluton
Cząstka Twojej duszy trafi na planetę Pluton! Jako osoba o głębokiej świadomości i intuicji, powędrujesz na sam kraniec Układu Słonecznego. Twoja dusza nad tym nie ubolewa, ponieważ od zawsze czułeś się inny i nieco odległy wobec ludzi. Często też wzbudzałeś strach. Twoja mroczna strona zazna tam spokoju. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

ThaliaGrace24680

Alfa Centauri
Zamiast na planetę, cząstka Twojej duszy trafi na gwiazdę o nazwie alfa Centauri! Położona jest w gwiazdozbiorze Centaura i jest jedną z najjaśniejszych na naszym niebie. Jesteś osobą o bardzo oryginalnej duszy, jakby nie z tego świata. Dlatego opuścisz Układ Słoneczny, aby osiedlić się na tej gwieździe. Tam poczujesz się jak w prawdziwym domu

Odpowiedz
1
Artystkaa

Artystkaa

Wenus.

Łołołoł ! Skąd autor/ka quizu wiedział/a te wszystkie rzeczy z opisu wyniku ? XD

Odpowiedz
aley

aley

Alfa Centauri
Zamiast na planetę, cząstka Twojej duszy trafi na gwiazdę o nazwie alfa Centauri! Położona jest w gwiazdozbiorze Centaura i jest jedną z najjaśniejszych na naszym niebie. Jesteś osobą o bardzo oryginalnej duszy, jakby nie z tego świata. Dlatego opuścisz Układ Słoneczny, aby osiedlić się na tej gwieździe. Tam poczujesz się jak w prawdziwym domu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Heh

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej