Z jakiego powodu przejdziesz do historii?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 99

ahah

Objedziesz świat na rowerze
już pędzę XD

Odpowiedz

klaus99

Wynajdziesz wehikuł czasu
Hehe i gwiezdne wrota jako zdjęcie <3
nie mam nic przeciwko ;)

Odpowiedz
GoldPrincessKatie

GoldPrincessKatie

Rozwiążesz problem głodu na świecie
Twoją główną troską, było efektywne łączenie praktycznych potrzeb z technologiczną pomysłowością. Efektem Twoich prób było stworzenie rewolucyjnej mieszanki na tyle taniej i prostej w przygotowaniu, że mogła zostać produkowana na masową skalę w szybkim tempie. Zostałaby ona dostarczana do regionów na świecie cierpiących na największy głód. W ten sposób całkowicie odmieniłeś oblicze świata! Podoba Ci się ten wynik? Podziel się w komentarzu!

Odpowiedz

B...e

Rozwiążę problem głodu na świecie! To moje marzenie 😘😊

Odpowiedz
1
Daisan

Daisan

Napiszesz legendarną powieść
Emocje najlepiej porządkowało Ci się na papierze, a Twoja wyobraźnia wciąż tworzyła nowe światy, nowych bohaterów, tak rzeczywistych, że sprawiali wrażenie ludzi żyjących. Po długim czasie przedłożyłeś wydawcy dzieło swojego życia, wielką powieść historyczną z elementami kryminału, dopracowaną do ostatniego szczegółu. Twoja książka błyskawicznie zachęciła czytelników. Co chwila otrzymujesz kolejną nagrodę, a satysfakcja nie opuszcza Cię do tej pory. Podoba Ci się ten wynik? Podziel się w komentarzu! Yyyy…..NIE

Odpowiedz
2
domisuper12

domisuper12

Napiszesz legendarną powieść-Dobrze wiedzieć że ćwiczenie pisania opowiadań nie pójdzie na marne ale chyba chciałabm być znana z czegoś innego.Super quiz <3

Odpowiedz
1
StarChank0wka

StarChank0wka

Wynajdziesz wehikuł czasu
Zajęcie do majsterkowania i sprawność rąk połączyłeś z idealnym opanowaniem nauk ścisłych. Zaczęło się banalnie – popełniłeś błąd, który bardzo chciałeś naprawić. To pragnienie otworzyło Cię na poszukiwanie sposobu, by podróżować w przeszłość i przyszłość. Jako wynalazca przeszedłeś do historii, ale Twoje nazwisko nie jest powszechnie znane. Postanowiłeś zachować swoje odkrycie w tajemnicy. Podoba Ci się ten wynik? Podziel się w komentarzu!
Tak!

Odpowiedz
1
I_r_u_m_a__M_a_h_i_r_u

I_r_u_m_a__M_a_h_i_r_u

Emocje jak na grzybobraniu B)

Odpowiedz
1
I_r_u_m_a__M_a_h_i_r_u

I_r_u_m_a__M_a_h_i_r_u

Napiszesz legendarną powieść
Emocje najlepiej porządkowało Ci się na papierze, a Twoja wyobraźnia wciąż tworzyła nowe światy, nowych bohaterów, tak rzeczywistych, że sprawiali wrażenie ludzi żyjących. Po długim czasie przedłożyłeś wydawcy dzieło swojego życia, wielką powieść historyczną z elementami kryminału, dopracowaną do ostatniego szczegółu. Twoja książka błyskawicznie zachęciła czytelników. Co chwila otrzymujesz kolejną nagrodę, a satysfakcja nie opuszcza Cię do tej pory. Podoba Ci się ten wynik? Podziel się w komentarzu!
XD

Odpowiedz
1
martoni10

martoni10

Wynajdziesz wehikuł czasu, ciekawie 😀

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej