Wytwórnia snów – Głosowanie!


Witaj, mój drogi! W dniu dzisiejszym postanowiłam, iż wraz ze mną wybierzesz się do magicznej Wytwórni Snów i przydzielisz paru osobom niezwykłe sny, napisane przez Twą osobę właśnie... czy wyrażasz gotowość, możemy zaczynać?
Naturalnie, nie mogę się już szczerze doczekać - zaczynajmy, i to prędko!
Och, sam nie wiem, czy jest to quiz dla mnie, i chyba nie wyrażam stuprocentowej gotowości...

Cudnie! Na początku, zwiedzimy sny pierwszej dziewczyny, Karoliny - kocha ona zwierzęta, magię, oraz jest pasjonatką sztuki! Jaki sen jej dziś wyprodukujemy?
Niezwykły sen, w którym dziewczyna stanie się swym ulubionym zwierzęciem, a w jego ciele przemierzać będzie namalowany farbami świat.
To będzie wielka przygoda - Karolina weźmie udział w misji ratowniczej, w której jej zadaniem będzie pomóc zagrożonym gatunkom zwierząt.
Karolina wsiądzie do ogromnego samolotu, takiego... pełnego zwierząt - odbędzie się na jego pokładzie konkurs malarski.
Taki, w którym bohaterka wcieli się w syrenę. W sposób jakże magiczny, będzie eksplorować rozległe, pełne pięknych okazów, oceany...

Spójrz w tę stronę, to Dominika! Jest najprawdziwszą miłośniczką kosmosu, piaszczystych plaż, oraz... marzy o poznaniu swej ukochanej osoby! Teraz zbliż się to maszyny snów, i stwórz coś specjalnie dla niej, dobrze?
Da się coś zrobić, już zastanawiam się nad jej snem... zabiorę ją tam w kosmos piękną, przeszkloną rakietą, by mogła eksplorować wszechświat, bez potrzeby siedzenia w kosmicznym kostiumie!
W jej śnie znajdzie się miejsce na cudowne spotkanie z ukochaną osobą, która odwzajemniłaby uczucia Dominiki. Ta wspaniała dwójka, obejrzałaby wspólnie kosmiczne niebo w skromnej altance!
Piaszczyste plaże, piaszczyste plaże... ach, tak, już wiem! Nasza bohaterka, śniąc, znajdzie się na jednej z nich, obdarzona magicznymi zdolnościami - w taki oto sposób, będzie mogła spełnić swe najskrytsze pragnienia.
Mam już genialny pomysł, i nie zawaham się go użyć! Chciałbym zabrać naszą bohaterkę na odległą planetę, którą sama będzie mogła wykreować, jak tylko skrycie pragnie, i to z wielbiącym ją towarzystwem...

Świetnie! Teraz, zabiorę Cię do krainy snów kolejnej osoby, czyli... Anieli. Jest to dziewczyna o wielkim, dobrym sercu, ubóstwia wręcz chmury, książki i miękkie kanapy, hamaki, leżaki... Co zdarzy się jej dzisiejszej nocy?
Śniąc, Aniela znajdzie się pośród miękkich obłoków - będzie mogła biegać między nimi, bawić się, podziwiać bajeczne krajobrazy na różowym, wyjątkowo czarującym niebie...
Sądzę, że skoro bohaterka nasza kocha książki, to i do nich nawiązywać musi sen! Skoro już weń zapadła i czeka na nocą wizualizację, zafunduję jej dzień w roli stwórcy własnej powieści... dzięki niesamowitym mocom, w okamgnieniu ją stworzy.
Nocy dzisiejszej, Aniela będzie właścicielką pupila, który właściwie jest... uroczą chmurką. Towarzyszyć jej on będzie podczas całej akcji, emocjonującej, wyciągniętej z jej ulubionej powieści!
Dziewczyna znajdzie się w krainie zrobionej z miękkich poduszek, uskrzydlonych niczym anioły, i będzie królową, władającą "niebem", jednak w jej własnym, wymarzonym wydaniu...
Reklama

Naprawdę na wspaniały pomysł wpadłeś, mój przybyszu! Chciałabym, abyś teraz zadowolił Madzię, w której życiu wiele rzeczy się poplątało, a dziewczyna jest bardzo zrozpaczona... kocha sport, najbardziej jazdę konną, jednak zdarzenia z jej życia odebrały jej tę miłość. Stwórz dla niej idealny, bajeczny sen!
Bardzo szkoda jest mi naszej bohaterki, więc muszę wykreować jej sen, który będzie w stanie ją prędko rozchmurzyć. Znajdzie się ona bowiem w cudownym, końskim świecie, będzie mogła beztrosko siedzieć na swym wierzchowcu i eksplorować wraz z nim magiczny świat!
Wyimaginowałem już sobie sen idealny dla Madzi, a ujmując to w sposób dokładny - znajdzie się ona w pustej otchłani, którą ona sama będzie musiała pokolorować, stworzyć, upiększyć... wszystko, o czym pomyśli, w mig się spełni, i być może odciągnie to ją od codziennych problemów.
Sądzę, że taka dziewczyna potrzebuje snu, który nauczy ją czegoś nowego, sprawi, że Magdalena pokocha coś, o czym wcześniej nie myślała... obdaruję więc ją talentem do śpiewu i tańca, a sama, będzie mistrzynią w tych dziedzinach!
Chciałbym mimo wszystko powiązać ją z końmi, tworząc dla niej planetę, której mieszkańcami są właśnie te majestatyczne stworzenia. Wcieli się w jednego z nich, o jej ulubionej maści, rasie, usposobieniu...

Przenieśmy się teraz tutaj, i spójrzmy na ekran przedstawiający Paulinę, osobę bardzo wrażliwą... uwielbia zajmować się dzikimi zwierzętami, kocha wspinaczki górskie i jest prawdziwą miłośniczką księżyca...
Miłośniczka księżyca, wspinaczek górskich? Nie ma problemu! Chciałbym, żeby Paulina spełniła swoje marzenie, wspinając się na wielu-kilometrową górę, jednak... na księżycu, właśnie. Musiałby być to interesujący sen, i taki jej wykreuję!
Już wiem, daj mi chwilkę! Chciałbym stworzyć naszej Paulinie nocną przygodę pośród dzikich wzgórz, na szczytach jej ulubionych gór - jej zadaniem, będzie pomoc żyjącym tam zwierzętom.
Chciałbym dziewczynie tej pomóc... wyrazić siebie. Zabiorę ją na planetę pełną zwierząt, każdego, nawet nieodkrytego gatunku, a dziewczyna będzie musiała stworzyć im cudowne środowisko!
Jasne, mam już dość szeroki zarys informacji o śnie dla naszej ukochanej bohaterki! Chciałbym, żeby tej nocy wcieliła się w jedno zwierzę, takie, które ceni sobie najbardziej, znalazła się w jego środowisku i mogła żyć, oczywiście z widokiem na księżyc…
Reklama

Dobry pomysł! Widzę, że natchniony wciąż jesteś, więc wykorzystamy to teraz w snach Amelii, kochającej loty samolotami, rejsy promami, a także ubóstwiającej rozległe oceany. Wytwórnio, działaj!
Amelia, wcieli się w swoje ulubione, podwodne zwierzę i w jego skromnym ciele, będzie wieść życie w błękitnym oceanie - sądzę, że byłaby takim snem dosłownie zachwycona...
Chciałbym stworzyć jej coś na miarę... kosmosu. Poleci ona samolotem, by zwiedzić cały wszechświat, niebiosa, chmury... I wszystko, co właściwie pośród chmur ma swe miejsce!
Wyobraźmy sobie tę dziewczynę jako marynarza, żeglującego statkiem po bajecznych, błękitnych wodach - jednak takich pełnych magii, zaczarowanych stworzeń, roślin niczym z baśni... Jej celem, będzie opisanie nowych gatunków.
Cóż, pomyślmy... takiej osobie, sądzę, że przydałby się sen, w którym wcieliłaby się syrenę, eksplorującą wody... Jednak w powietrzu. Cały świat zostanie zalany tą cieczą i zmieni się w wielki ocean, a Amelię obdarzy się mianem królowej tego świata!

Znakomicie! Okazuje się, że mamy tutaj chłopaka, który przykuł uwagę pracowników naszej wytwórni - Jakuba. To urodzony gracz, miłośnik adrenaliny oraz emocjonujących meczy piłki nożnej - masz tutaj coś dla niego...?
Skoro twierdzisz, że jest graczem, niech wcieli się w swoją ulubioną postać z gier, bądź po prostu niech wykreuje samego siebie jako takową właśnie istotę. Sądzę, że życie w świecie jednej z gier, takiej pełnej emocji, byłoby czymś wspaniałym dla Jakuba!
Cóż, ta adrenalina jakoś mnie do siebie przyciąga… sądzę, że mógłbym dodać kilka jej szczypt do dzisiejszego snu naszego Kuby, i zabrać go do niezwykłego świata przepełnionego ryzykiem! Skok na bungee, może ekstremalna przejażdżka kolejką górską?
Życzę sobie, żeby chłopak znalazł się we wcieleniu piłkarza, tak po prostu, zaczął nim być, i należałby do swego najulubieńszego piłkarskiego klubu! Obudziłoby w nim to na pewno wiele pozytywnych emocji, i mogę założyć się, że nie chciałby wstać z posłania…
Osobiście, muszę stwierdzić, że sen dzisiejszy nie mógłby obejść się właściwie bez mieszanki wszystkich tych rzeczy, które niezwykle lubiane są przez Jakuba! Co powiesz na grę, do której świata wejdzie nasz chłopak, grając w ekstremalnym meczu piłki nożnej…?

Powoli zbliżamy się do końca, gdyż ranek już mozolnie do nas nadchodzi... nim jednak obudzą się wszyscy ludzie, musimy odwiedzić jeszcze dwie osoby, a w tym Antoninę. Jest to prawdziwa miłośniczka kotów oraz sztuki, interesuje się zdolnościami nadludzkimi, i kocha inspirować się prostymi rzeczami...
Naprawdę ogromnie natchnęły mnie zainteresowania tej dziewczyny i czuję, że muszę zafundować jej niezwykły, koci sen! Wcieli się w jednego czworonoga z tego właśnie gatunku, jednak obdarzę ją jeszcze nadludzkimi umiejętnościami…
Przeniosę ją we śnie do zwykłej, zupełnie ziemskiej krainy, bez wyjątkowości - jednak, będzie pełna inspirujących rzeczy, nowych pomysłów, przygód, a to wszystko wejdzie do głowy Antoniny w sposób niecodzienny...
Chciałbym wziąć ją, zabrać do świata spowitego wyłącznie czystą bielą, niczym kartka papieru lub grube płótno - Antonina, dosłownie każdym muśnięciem palca lub innej części ciała, będzie w stanie wybranym kolorem pofarbować białe ściany! Powstanie w ten sposób coś cudownego...
Ach, już wiem, mam dla niej sen wręcz idealny. Pragnę ogłosić ją stwórcą nadludzkich mocy, więc w naprawdę prosty sposób, będzie mogła wykreować własną nadludzką umiejętność i obdarować ją wybraną istotę!

Naszedł już koniec, mój miły podróżniku, a wraz z nim - Natalia. To osoba, która zainteresowana jest wszystkim wokół, kocha świat, stara się zmieniać go na lepsze... widzi we wszystkim piękno. Chciałabym, abyś spróbował dopasować do niej sen, idealnie odwzorowujący jej osobowość!
To będzie najpiękniejszy w świecie sen, w którym to ona sama wymyśli sobie wszystko - o czymkolwiek by pomyślała, stanie się, będzie mogła przenieść się wszędzie, stać się każdym i stworzyć wszystko... będzie się bawić jak nikt!
Dam jej niezwykłą, niepowtarzalną szansę stworzenia nowych gatunków zwierząt, roślin, form geograficznych, wysp i innych miejsc - Natalia pokoloruje naszą Ziemię wspaniale, choć w jej własnym, długim śnie!
Chciałbym, aby wyrosły tejże dziewczynie... skrzydła. To dość nietypowe, jednak sądzę, że marzeń Natalii mógłby być lot w bezkresną przestrzeń, możliwość eksplorowania kosmosu, niebios, nawet najbardziej odległych planet...
Natalia, w tym śnie będzie po prostu... sobą. Zwykłą dziewczyną, w jej codziennym życiu - wybierze się do kuchni i zje śniadanie, jednak podczas gdy będzie delektować się smakiem dania, wydarzy się coś niecodziennego... i zapoczątkuje sen o czymś niewyjaśnionym!

Reklama
166 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 27

Doix12Doix1

Doix12Doix1

Mam na imię Dominika i ten opis mówi wszystko o mnie, przypadek? nie sądzę. Fajny i dopracowany quiz.

Odpowiedz
Motylarka

Motylarka

Świetnie się bawiłam rozwiązując ten qiz super pomysł 👍

Odpowiedz

K...y

Super quiz
Starannie zrobiony, ładne obrazki i wszystko inne 👍

Odpowiedz
Olalalalala

Olalalalala

Mega fajny quiz jest taki magiczny aż trudno to opisać poza tym jest świetnie wykonany [dopracowany i widać że się starałaś] no i gratki strony głównej zasłużyłaś❤️ PS skąd wzięłaś zdjęcia? Są cudowne💜Pozdrawiam

Odpowiedz
Sunra

Sunra

Piękny quiz gratulacje strony głownej💕
Na 100% @Melovelly i ten quiz załużyliści na Sg
Nie obeszło się bez obs i dodania do ulubionych🥰

Odpowiedz

E....

Wow, dopracowany, przepięknie wykonany i kreatywny quiz, gratuluję

Odpowiedz
littlefims

littlefims

Przecudowny quiz. Przyjemny i ładny.
@KochamLams dla mnie to też asmr xdd

Odpowiedz
1
Mizelle

Mizelle

Nie dość że 1 osoba to moja imienniczka to jeszcze ma takie same… Zainteresowania (?)
Super quiz

Odpowiedz
cannelles

cannelles

Ach, gratuluję Ci bardzo Stronki Głównej🥺! Zdecydowanie zasłużyłaś! Jak już mówiłam *dwa komentarze niżej* ten quizik jest tak magicznie-czarująco-kreatywny, że SG potrzebuje takiego! 🥺☀️🧡
Jeszcze raz gratulacje<3!

~𝙺𝚊𝚕𝚕𝚢🥀

Odpowiedz
1
malliadne

malliadne

•  AUTOR

@KallyGrande ojejusiu, Kally, naprawdę cieplutkie i najserdeczniejsze podziękowania z mej strony, do Twej się należą🥺🤍! Na serduszku niezwykle ciepło mi się zrobiło, a… to wyłącznie za Twą sprawą, moja droga😙⚡

Odpowiedz
1
this.is.nowhere

this.is.nowhere

Czy tylko dla mnie twoje quizy to asmr

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej