Jaki zaczarowany artefakt należał do Ciebie w Twoim fantastycznym wcieleniu?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 45

mustakissa

mustakissa

Zegarek przenoszący w czasie.

Odpowiedz
AlexDragon

AlexDragon

Szkicownik (osobiście bardzo lubię rysować i dość często w prawie każdej mojej wolnej chwili siadam przy biurku z kilkoma kartkami oraz moimi przyborami by przelać na papier wszystkie moje wizje jak i najskrytsze fantazje). Po prostu mam duszę artysty choć jestem dość skryta i tylko niewieelka grupa bliskich mi osób wie o moim małym hobby. 😊😉😘😎🎨🌌

Odpowiedz
lavendel

lavendel

Bardzo ciekawy i dopracowany Quiz, który bardzo mi się podobał. Odpowiedzi wydawały się być tak poetycko i swobodnie zapisane :)

Odpowiedz
Makoto_Inochi

Makoto_Inochi

Maska, pozwalająca przemienić posiadacza w inną osobę.

Brzmi użytecznie >:3

Odpowiedz
1
Karochlebek3

Karochlebek3

Szkicownik, umożliwiający przywoływanie narysowanych istot i roślin.
kocham rysować więc mi się podoba

Odpowiedz
ZlotaCytrynka

ZlotaCytrynka

Szkicownik, umożliwiający przywoływanie narysowanych istot i roślin.
Okazuje się, że przedmiot zaprezentowany wyżej znajdował się pod Twoją opieką w fantastycznym wcieleniu, które tak naprawdę masz już za sobą. Niezwykłe moce tego artefaktu towarzyszyły Ci niegdyś w codzienności, niejednokrotnie wybawiając Cię z najtrudniejszych, ryzykownych chwil. A jak wszyscy wiemy, w krainach, które pokrywa czarodziejska otoczka, sytuacji niebezpiecznych absolutnie nie brakuje, mam rację?
Fajny by był🤩

Odpowiedz
Perdita

Perdita

Mapa, umożliwiająca podróże po wszelkich krainach wszechświata i zakątkach wyobraźni.
Okazuje się, że przedmiot zaprezentowany wyżej znajdował się pod Twoją opieką w fantastycznym wcieleniu, które tak naprawdę masz już za sobą. Niezwykłe moce tego artefaktu towarzyszyły Ci niegdyś w codzienności, niejednokrotnie wybawiając Cię z najtrudniejszych, ryzykownych chwil. A jak wszyscy wiemy, w krainach, które pokrywa czarodziejska otoczka, sytuacji niebezpiecznych absolutnie nie brakuje, mam rację? Cóż, jest to już wszystko co chciałabym powiedzieć. Niedługo nasze spotkanie dobiegnie końca, więc jeśli oczywiście chcesz, odpowiedz sobie na pytanie: czy wynik Cię zadowala? W jaki sposób wykorzystałbyś ten niecodzienny przedmiot w swojej obecnej egzystencji? Koniecznie zostaw po sobie ślad w komentarzach.

Odpowiedz
2

Milenek10

Super quiz

Odpowiedz

Milenek10

Okazuje się, że przedmiot zaprezentowany wyżej znajdował się pod Twoją opieką w fantastycznym wcieleniu, które tak naprawdę masz już za sobą. Niezwykłe moce tego artefaktu towarzyszyły Ci niegdyś w codzienności, niejednokrotnie wybawiając Cię z najtrudniejszych, ryzykownych chwil. A jak wszyscy wiemy, w krainach, które pokrywa czarodziejska otoczka, sytuacji niebezpiecznych absolutnie nie brakuje, mam rację? Cóż, jest to już wszystko co chciałabym powiedzieć. Niedługo nasze spotkanie dobiegnie końca, więc jeśli oczywiście chcesz, odpowiedz sobie na pytanie: czy wynik Cię zadowala? W jaki sposób wykorzystałbyś ten niecodzienny przedmiot w swojej obecnej egzystencji? Koniecznie zostaw po sobie ślad w komentarzach

Odpowiedz
AvAsalia

AvAsalia

Skrzydła, umożliwiające latanie w ekstremalnych warunkach – w ogniu, pod wodą, w kosmosie.
Okazuje się, że przedmiot zaprezentowany wyżej znajdował się pod Twoją opieką w fantastycznym wcieleniu, które tak naprawdę masz już za sobą. Niezwykłe moce tego artefaktu towarzyszyły Ci niegdyś w codzienności, niejednokrotnie wybawiając Cię z najtrudniejszych, ryzykownych chwil. A jak wszyscy wiemy, w krainach, które pokrywa czarodziejska otoczka, sytuacji niebezpiecznych absolutnie nie brakuje, mam rację? Cóż, jest to już wszystko co chciałabym powiedzieć. Niedługo nasze spotkanie dobiegnie końca, więc jeśli oczywiście chcesz, odpowiedz sobie na pytanie: czy wynik Cię zadowala? W jaki sposób wykorzystałbyś ten niecodzienny przedmiot w swojej obecnej egzystencji?

Myślę że fajny quiz

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej