Zdrapka: Wylosuj opinię i napisz swoje zdanie na ten temat!

295 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 373

Alex-one

Alex-one

Nauczyciele nie powinni zadawać pracy domowej
Myślę, że praca domowa jest potrzebna, ale ważne, żeby z nią nie przesadzić

Odpowiedz
1
Kittycorn

Kittycorn

Ariana Grande jest problematyczna!
Może…

Odpowiedz
Furry_Paw

Furry_Paw

Kolorowe włosy wyglądają głupio.
Nie zgadzam się. Kolorem włosów, stylem ubierania itp. możemy wyrazić siebie. Według mnie to naprawdę fajny sposób na pokazanie jaką jesteś osobą. Zresztą sama farbowałam połowa na różowo, a połowa na fioletowo.

Odpowiedz
1
SmallHeartinDark

SmallHeartinDark

„Ludzie wymyślają sobie chorobę psychiczną, bo myślą, że to modne”.

– Czy wymyślają? Część pewnie tak, ale czy tylko dla mody – z pewnością nie. Nieprzyjemne zdarzenia, ludzie i nasze kompleksy mogą być przyczyną „chorób” umysłowych.
Nie wiem, czy można te „choroby” nazywać chorobami. Jak dla mnie to raczej wypaczenie rzeczywistości lub zmiana (częato nietuzinkowa) światopoglądu, czego skutkiem są (dla nas) irracjonalne myśli i zachowania. Pojawiają się także akty desperacji i wykluczenia logiki. Osoby, które autentycznie cierpią na nie mają bardzo duży problem i często nie zdają sobie z niego sprawy; ale zdarzają się też ludzie, którzy sami szukają w sobie tego problemu, przez co się w nim pogłębiają, narażając siebie i bliskich.

Owszem, nałogi wypływają z „mody”, ale nie sądzę, żeby większość „chorób” również była by z tym związana inaczej niż jego następstwo.

Odpowiedz
GlodzioZet

GlodzioZet

Pizza hawajska jest dobra- nigdy nie jadłam ale sądzę że tak

Odpowiedz
TamakiKun

TamakiKun

Makijaż mogą nosić tylko kobiety
Otóż stanowczo się nie zgadzam. Według mnie, żyjemy po ty ,aby cieszyć się życiem (choć nie u wszystkich jest to możliwe, jednak i tak się staramy), a ograniczenia dotyczące wyglądu typu: „kobieta coś może, a mężczyzna nie, lub na odwrót” są dla mnie naprawdę bezsensu, ponieważ każdy z nas ma inne upodobania, poglądy, sposoby ubioru i zainteresowania, więc naprawdę nie warto zabierać szczęścia niektórym osobom, ponieważ nic nam to nie da. Każda płeć – zarówno męska jak i żeńska, ma w moim przekonaniu równe uprawnienia, ponieważ nikt nie jest od kogoś „lepszy”. Wszyscy są równi.

Odpowiedz
AstridKoni

AstridKoni

Nie zachodzą żadne zmiany klimatyczne

Nie zgadzam się z tym. Według mnie zachodzą np w Australii, poza tym nasza planeta na serio kiedyś zdechnie jeśli się ludzi nie pozbędzie.

Odpowiedz
Naomi.Tanaka

Naomi.Tanaka

Większość ludzi nie lubi k-popu, bo to modne.
Ja sama nie lubię, ale nie dla tego.
Nie podoba mi się i tyle, a z opinią się nie zgadzam, bo znam dużo osób, które cały czas tylko: BLACKPINK, ITSY, BTS I COŚ TAM COŚ TAM!

Odpowiedz

PandaSG

Publiczne okazywanie sobie czułości czasami jest obrzydliwe

Owszem zgodzę się z tym ponieważ można „okazywać sobie czółość” ale bez przegięcia .Jestem kiepska w pisaniu i mówieniu takich rzeczy XD

Odpowiedz

PandaSG

Pizza hawajska to dobra pizza no ja nie preferuję takiej pizzy ponieważ nie lubię innych dodatków niż pepperoni XD ale jeżeli ktoś lubi to pewnie dla niego będzie to dobra pizza

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej