Wybierz kolor przycisku, a dowiesz się o swoim stosunku do życia!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 98

Ibiizka

Ibiizka

Może mi ktoś napisać jaki to jest TYP QUIZU i jak go zrobić? Proszę

Odpowiedz
Jagodek

Jagodek

Tak często kieruję się emocjami niż rozumem i tak krzywdzę w tedy osoby mi bliskie ale co jeśli na to zasłużyły??

Ale fajny quiz

Odpowiedz
Jagodek

Jagodek

Wybrałam szary

Odpowiedz
Ayame._.Chan

Ayame._.Chan

Osoby, które wybrały kolor żółty są pewne siebie i nie boją się podejmować trudnych decyzji. Jeśli wybrałeś właśnie ten kolor to jesteś jedną z tych osób, które przyciągają do siebie pozytywnie zwariowanych ludzi! Potrafisz zaprzyjaźnić się z każdym człowiekiem, jednak w Twoim gronie pozostaną tylko zaufane osoby. Ludzie wokół podziwiają Cię za podejście do życia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Emma_Bloom

Emma_Bloom

Twoje zasady są proste, jednak w pewnych momentach nie tak proste do odgadnięcia przez inne osoby. Ludzie często zastanawiają się o co chodzi i mają kłopot z rozszyfrowaniem Twojej osobowości. Potrzebujesz czasu dla siebie, odrobiny relaksu i stabilności, która pomoże Ci się odprężyć i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Pamiętaj, że musisz nauczyć się mówić “nie”. Podziel się wynikiem w komentarzu! Wątpię

Odpowiedz
scourge_07

scourge_07

szary…. to prawda….

trochę źle się z tym czuje….

Odpowiedz
X_Rachel_X

X_Rachel_X

niebieski

Odpowiedz

_..._

Osoby, które wybrały kolor czerwony są ludźmi z wieloma talentami i zaletami. Pragną wnieść wiele do życia innych osób, a dodatkowo starają się być dobrymi partnerami. Uwielbiają rywalizację z samym sobą oraz próbują stawiać bardzo wysoko poprzeczkę. Pragną osiągnąć w życiu jak najwięcej, jednak czasami robią to kosztem drugiego człowieka. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Wiktoria_Ganko

Szary

Odpowiedz
Pandzus

Pandzus

Niebieski
Czujesz się dobrze z ludźmi wokół siebie, a także w miejscu, w którym mieszkasz. Twoim głównym celem jest osiągnięcie wewnętrznego spełnienia, do którego dążysz poprzez realizację zamierzonych celów. Lubisz wyzwania, jednak o wiele bardziej cenisz sobie spokój. Długie i chłodne wieczory wolisz spędzać w niewielkim kręgu osób, a najlepiej ze swoją drugą połówką. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej