Wybierz kolor przycisku, a dowiesz się o swoim stosunku do życia!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 94

Emma_Bloom

Emma_Bloom

Twoje zasady są proste, jednak w pewnych momentach nie tak proste do odgadnięcia przez inne osoby. Ludzie często zastanawiają się o co chodzi i mają kłopot z rozszyfrowaniem Twojej osobowości. Potrzebujesz czasu dla siebie, odrobiny relaksu i stabilności, która pomoże Ci się odprężyć i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Pamiętaj, że musisz nauczyć się mówić “nie”. Podziel się wynikiem w komentarzu! Wątpię

Odpowiedz
scourge_07

scourge_07

szary…. to prawda….

trochę źle się z tym czuje….

Odpowiedz
lovespace

lovespace

niebieski

Odpowiedz
_Diamond_

_Diamond_

Osoby, które wybrały kolor czerwony są ludźmi z wieloma talentami i zaletami. Pragną wnieść wiele do życia innych osób, a dodatkowo starają się być dobrymi partnerami. Uwielbiają rywalizację z samym sobą oraz próbują stawiać bardzo wysoko poprzeczkę. Pragną osiągnąć w życiu jak najwięcej, jednak czasami robią to kosztem drugiego człowieka. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Wiktoria_Ganko

Szary

Odpowiedz
Pandzus

Pandzus

Niebieski
Czujesz się dobrze z ludźmi wokół siebie, a także w miejscu, w którym mieszkasz. Twoim głównym celem jest osiągnięcie wewnętrznego spełnienia, do którego dążysz poprzez realizację zamierzonych celów. Lubisz wyzwania, jednak o wiele bardziej cenisz sobie spokój. Długie i chłodne wieczory wolisz spędzać w niewielkim kręgu osób, a najlepiej ze swoją drugą połówką. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Milcia242

Zielony
Twoje zasady są proste, jednak w pewnych momentach nie tak proste do odgadnięcia przez inne osoby. Ludzie często zastanawiają się o co chodzi i mają kłopot z rozszyfrowaniem Twojej osobowości. Potrzebujesz czasu dla siebie, odrobiny relaksu i stabilności, która pomoże Ci się odprężyć i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Pamiętaj, że musisz nauczyć się mówić “nie”. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Kira91

Kira91

Nie zgodzę się z wynikiem.

Jeśli wybrałeś kolor fioletowy, to oznacza, że w życiu poszukujesz bezpieczeństwa i osoby, której możesz bezgranicznie zaufać. Należysz do grona osób wrażliwych na działanie środowiska, nie lubisz robić niczego w samotności, a ponadto nie lubisz wyrażać swojej opinii. Obce osoby starasz się trzymać na dystans, a dla ludzi, którzy Cię zawiedli nie ma drugiej szansy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Owszem, możliwe, że poszukuję bezpieczeństwa, ale z drugiej strony, jestem silną kobietką. Uwielbiam robić wiele rzeczy w samotności i zawsze bronię swojego zdania. Nigdy też nie trzymam obcych na dystans, bo robiąc to nigdy nie staną się moimi znajomymi. Wręcz przeciwnie staram się do nich zbliżyć.

Odpowiedz
Kira91

Kira91

@Kira91 Spróbowałam swojego ulubionego koloru, różowego… Również pudło.

Odpowiedz
WiniYt

WiniYt

Niebieski

Czujesz się dobrze z ludźmi wokół siebie, a także w miejscu, w którym mieszkasz. Twoim głównym celem jest osiągnięcie wewnętrznego spełnienia, do którego dążysz poprzez realizację zamierzonych celów. Lubisz wyzwania, jednak o wiele bardziej cenisz sobie spokój. Długie i chłodne wieczory wolisz spędzać w niewielkim kręgu osób, a najlepiej ze swoją drugą połówką. – calutka ja

Odpowiedz
.Zoe.

.Zoe.

Niebieski – to cała ja 😂

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej