Wybierz i wylosuj obrazek!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 10

Alice72

Alice72

*Historia dziewczyny zdmuch**ącej kolorowe iskierki z rąk*
– Dzień dobry. – dziewczyna uśmiechnęła się do starszej pani bibliotekarki
Staruszka odpowiedziała jej uśmiechem:
– Rozglądasz się za czymś konkretnym, słońce?
– Tak. – Dziewczyna poprawiła kosmyk włosów opadający jej na twarz – Szukam książki „Wyspa wspomnień”
– Zaraz sprawdzimy… – zamyśliła się bibliotekarka, po czym wstała i podeszła do regału
Przejechała palcem po zakurzonych książkach przez co kurz zaczął wirować w powietrzu.
– Niestety nie ma… – staruszka poprawiła swoje okulary na nosie – może znajdziesz dla siebie coś innego? – lekko się uśmiechnęła
– W sumie, czemu nie. – odparła dziewczyna
Po chwili zaczęła rozglądać się między regałami. Wyjęła przypadkową książkę z półki, ale chwilę później odłożyła ją z powrotem na miejsce. Dziewczyna chwilę jeszcze szukała odpowiedniej książki, ale stwierdziła, że nie znalazła nic odpowiedniego dla siebie. Gdy miała już wychodzić i żegnać się ze starszą panią, ta ją zatrzymała.
– Zaczekaj kochana! – otworzyła szufladę w biurku, chwilę w niej szperając i wyciągając jakąś książkę. Podeszła do dziewczyny wręczając jej przedmiot – przecież nie możesz wyjść z pustymi rękami!
– Co to za książka? – spytała zaciekawiona
– Pamiętaj… – mruknęła staruszka, łapiąc dziewczynę lekko za rękę – Ci, którzy nie wierzą w magię, nigdy jej nie odnajdą. – Staruszka uśmiechnęła się tajemniczo i zniknęła między półkami książek.
Zdziwiona dziewczyna, wyszła pospiesznie z biblioteki, wracając do domu. Ściskała w dłoniach podarowaną książkę i zamyślona otworzyła ją na pierwszej stronie. Nagle zerwał się mocny wiatr, więc zapięła swoją skórzaną kurtkę, ale przez nie uwagę książka wysunęła jej się z rąk i spadła na trawę. Dziewczyna szybko kucnęła aby ją podnieść, jednak gdy trzymała ją w rękach, stało się coś niezywkłego. Książka zamieniła się w tysiące maleńkich kolorowych iskierek w jej dłoni. Zszokowana uważnie na nie spojrzała po czym zdmuchnęła je z dłoni. Te zaczęły wirować w powietrzu, wyglądało to, jakby milony kolorowych iskierek tańczyło na wietrze szalony taniec. Nie wiadomo skąd na niebie pojawiła się przepiękna tęcza, a zachwycona widokiem dziewczyna zaczęła się kręcić wokoło między iskierkami. Po chwili wycieńczona opadła na trawę a jej okulary spadły jej z nosa. Dziewczyna rozmasowała bolącą głowę, podniosła okulary i wsunęła je na twarz.
Ale była w zupełnie innym miejscu! Dookoła otaczały ją ogromne, ale piękne góry, a słońce właśnie chowało się za horyzontem. Dziewczyna otrzepała swoje ubranie ale zdumiona stwierdziła, że ma na sobie zupełnie coś innego. Sukienka koloru ciemnej zieleni i łuk ze strzałami wzięły się nie wiadomo skąd. Dziewczyna powoli wstała i szła przed siebie. Po jakimś czasie, była już lekko zmęczona, ale szła dalej, w nadziei, że spotka jakichś ludzi. Jednak w oddali zobaczyła konia. Jego maść była biało-czarna a czarna grzywa powiewała na wietrze. Zwierzę spokojnie skubało trawę. Dziewczyna powoli do niego podeszła i pogłaskała go po szyi. Ku jej zdziwieniu koń nie uciekł. Spojrzał na nią i prychnął. Otarł się pyskiem o jej rękę, a dziewczyna jakby poczuła, że uzyskała pozwolenie na to aby wsiąść na jego grzbiet. Wskoczyła na niego a koń pogalopował w dal…

Odpowiedz
1
MalinowaBlondi123

MalinowaBlondi123

@Alice72 wow…😍 Wspaniała historia😍

Odpowiedz
lubielistki

lubielistki

Wylosowałam obrazek leżącej dziewczyny wśród dziwnych świateł. Dla mnie wygląda jakby po wtrząsie mózgu dotarła do nieba. XD. Mimo dziwnych skojarzeń, ładny.

Odpowiedz
1
-littlemonsterr-

-littlemonsterr-

Beatiful !

Odpowiedz
1
asiaasiaasia13

asiaasiaasia13

co zdjęcie jest z gwiazdkami!

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

Czuje się właśnie jak na tym zdjęciu. Niby tak cichutko i niewinnie a z drugiej strony mam poczucie winy i jestem kłębkiem nerwow

Odpowiedz
2
MCHAIP

MCHAIP

Zdjęcie które wylosowałam nie podoba mi się…

Odpowiedz
Kira91

Kira91

Gorzej, że w pyt. o stylizację, żadna mi się nie podobała. XD

Odpowiedz
2
KatttKatherine

KatttKatherine

Piękne obrazki

Odpowiedz
1
Mrs.Chocolate_

Mrs.Chocolate_

Hm.. zdjęcie przedstawia marzycielkę. Właśnie za chwilę spełni swoje marzenie: na 18-ste urodziny pojedzie do New York. Jest szczęśliwa, marzy.

Dziękuję, zainspirowałeś mnie😎😎

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej