We wnętrzu, z których lat XX wieku mógłbyś zamieszkać?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 24

_Swallow_

_Swallow_

Z lat 70.
Mógłbyś zamieszkać we wnętrzu z lat 70. Powstawały wtedy projekty wnętrz pełne wolności i inspiracji podróżami oraz różnymi kulturami. Wybierano ciepłe kolory, oryginalne ozdoby i duże miejsca do odpoczynku. Można w nich było znaleźć wiele roślin i ciekawych dodatków. Wnętrza miały dawać poczucie swobody i oddechu od codziennego życia. Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Nawet, nawet. Ciekawy quiz 💜

Odpowiedz
lover_Angel

lover_Angel

Mógłbyś zamieszkać we wnętrzu z lat 20. Popularnym stylem wnętrzarskim tych lat był styl art deco. Dbano o każdy element i pomimo swojej wyjątkowości każdy z nich pasował stylem do całego wnętrza. Wykorzystywano kolory i materiały dodające wnętrzom eleganckiego charakteru. Wykończenie mebli było ozdobne i niepowtarzalne. Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!
Lubię ozdóbki🤗🥳

Odpowiedz
1

FanHenrego0720

Podoba mi się styl XIX i XVIII wieku, a w XX wieku, niezależnie od odpowiedzi quizu, podobają mi się lata 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80 i 90'

Odpowiedz
Blovy

Blovy

Z lat 40./50.

Mógłbyś zamieszkać we wnętrzu z lat 40./50. Lata te są połączone, ze względu na historię, która je łączy. Były to czasy wojny, więc projekty wnętrz były raczej skromne, mało interesowano się wystrojem. Pod koniec tej epoki zaczęto zwracać uwagę a design i tworzyć ciekawe projekty. Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Co k****? Ja zaznaczałem opcje związane głownie z modernem a wy mi wyskakujecie z takimi cwelowskimi wynikami, j***** się w łeb suko która tworzyła ten quiz

Odpowiedz
Luna_Ola

Luna_Ola

Z lat 90

Odpowiedz
1
wera.wercia

wera.wercia

Z lat 70.

Odpowiedz
1
Lilofonek

Lilofonek

Z lat 60.
Mógłbyś zamieszkać we wnętrzu z lat 60. Są to czasy, w których bardzo popularne stały się bardzo małe mieszkania. Dzięki temu powstało wiele przeróżnych rozwiązań dających nowe ciekawe możliwości w wystroju. Tworzono wielozadaniowe meble, które łączyły w sobie praktyczne, pomysłowe zastosowanie z wyjątkowym wyglądem. Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Z lat 20.

Mógłbyś zamieszkać we wnętrzu z lat 20. Popularnym stylem wnętrzarskim tych lat był styl art deco. Dbano o każdy element i pomimo swojej wyjątkowości każdy z nich pasował stylem do całego wnętrza. Wykorzystywano kolory i materiały dodające wnętrzom eleganckiego charakteru. Wykończenie mebli było ozdobne i niepowtarzalne. Podoba Ci się wynik? 

Super

Odpowiedz
1
eternally

eternally

Z lat 70.
Mógłbyś zamieszkać we wnętrzu z lat 70. Powstawały wtedy projekty wnętrz pełne wolności i inspiracji podróżami oraz różnymi kulturami. Wybierano ciepłe kolory, oryginalne ozdoby i duże miejsca do odpoczynku. Można w nich było znaleźć wiele roślin i ciekawych dodatków. Wnętrza miały dawać poczucie swobody i oddechu od codziennego życia.

Akurat za kilka miesięcy pewnie dostanę pokój starszej siostry,, Wynik mi się podoba, tak samo jak quiz!

Odpowiedz
1
BTS_ARMY_SHSH

BTS_ARMY_SHSH

Mógłbyś zamieszkać we wnętrzu z lat 90. Były to czasy, w których we wnętrzach dominowały intensywne kolory, oryginalne dodatki i nietypowe pomysły. Bardzo popularne stały się też produkty z zagranicy.
Nie podoba mi sie ale fajny quiz

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej