W jakim wieku jest Twoje serce?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

Matylda358

Matylda358

Starsze ode mnie

Odpowiedz
Blacierra

Blacierra

Młodsze od Ciebie
Twoje serce jest młodsze niż Twój naturalny wiek! Wszystko za sprawą tego, że dobrze je traktujesz. Nie masz bogatego życia miłosnego, oraz posiadasz osoby, którym możesz ufać, dlatego Twoje serce bezpiecznie i powoli dojrzewa!

Odpowiedz

majaXD550

Twoje serce jest dokładnie w takim samym wieku, jak Ty! „Zachowujesz się odpowiednio na swój wiek”( nie sądze)miewałeś miłe i przykre sytuacje z zaangażowaniem emocji, ale dobrze sobie z nimi poradziłeś. Twoje serce dojrzewa razem z Tobą.

Odpowiedz

W...a

W twoim wieku

Odpowiedz
tylko_koty

tylko_koty

W Twoim wieku
Twoje serce jest dokładnie w takim samym wieku, jak Ty! Zachowujesz się odpowiednio na swój wiek, miewałeś miłe i przykre sytuacje z zaangażowaniem emocji, ale dobrze sobie z nimi poradziłeś. Twoje serce dojrzewa razem z Tobą.
Fajnie:D

Odpowiedz
AgiSul

AgiSul

W Twoim wieku
Twoje serce jest dokładnie w takim samym wieku, jak Ty! Zachowujesz się odpowiednio na swój wiek, miewałeś miłe i przykre sytuacje z zaangażowaniem emocji, ale dobrze sobie z nimi poradziłeś. Twoje serce dojrzewa razem z Tobą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
unluckyfellow

unluckyfellow

Mój wiek 😜😇

Odpowiedz
Cleonika

Cleonika

Młodsze od ciebie
Nie sądzę xD ale quiz super 😜

Odpowiedz
MeliskaaUwU

MeliskaaUwU

jest starsze ode mnie i moze zamarznąć. czy ty mnie tu straszysz śmiercią?

Odpowiedz
3
LUNNAA

LUNNAA

Młodsze od Ciebie
Twoje serce jest młodsze niż Twój naturalny wiek! Wszystko za sprawą tego, że dobrze je traktujesz. Nie masz bogatego życia miłosnego, oraz posiadasz osoby, którym możesz ufać, dlatego Twoje serce bezpiecznie i powoli dojrzewa! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej