Jakiej narodowości jest Twoje serce?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 181

sweetyUwU

sweetyUwU

Irlandia wiedziałam!!!!

Odpowiedz
1
AlexanderSeverus

AlexanderSeverus

Bardzo podoba mi się to zdanie:
„Mało kto wie, że pora roku, w której się rodzimy ma ogromny wpływ na nasz charakter. Jest to rodzaj powiązania naszych pierwszych odczuć na temperaturę i nasłonecznienie naszego otoczenia. Często bywa tak, że właśnie ta pora roku jest nam najbliższa przez całe życie.”

Pięknie to opisałaś :)
Tylko zawsze mam ten sam problem – jestem z 16 września, i nie wiem, czy zaznaczać „lato”, czy już „jesień”? xD

Ale niezależnie od tego, wyszła mi Francja, hmm nie wiem 🤔

Odpowiedz
1
CaptainWhiteWolf

CaptainWhiteWolf

@AlexanderSeverus 16 września to jeszcze kalendarzowe lato

Odpowiedz
1
Lusi_kot

Lusi_kot

•  AUTOR

@AlexanderSeverus Bardzo dziękuję za docenienie😊
@CaptainWhiteWolf ma rację, 16 września to jeszcze lato 😉

Odpowiedz
1
yongsun

yongsun

Serce ze Szwecji!
wooo 😯

Odpowiedz
1
Herr_Matteo

Herr_Matteo

Serce z Irlandii!

Odpowiedz
2
MarthaBeNike

MarthaBeNike

Nihō!!!☘️

Odpowiedz
1
PatinkaX3

PatinkaX3

Serce z Francji!

Twoje serce jest francuskie! Ooh là là, podświadomie jesteś francuzem. Kino, moda, kuchnia, romantyzm, filozofia i sztuka – to wszystko ma Francja. Posiadasz kreatywne serce, które nie chce się jednak ograniczać do jednego. We Francji do każdego tematu podchodzi się z pełną kreatywnością i poświęceniem. To absolutnie właściwe miejsce dla Ciebie, a szczególnie dla Twojego serca. Jeśli według Ciebie wynik się nie zgadza, to pamiętaj, że nie każdy człowiek potrafi ukazać swoje prawdziwe „ja”. Często lubimy chować się za maską, aby uniknąć wielu raniących nas sytuacji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ojej, trafione. Uwielbiam ten język i ten klimat jaki jest we Francji ❤

Odpowiedz
2
Jeleniewska

Jeleniewska

Serce z Japonii!
🇯🇵🇯🇵🇯🇵
Twoje serce jest japońskie! Żyjesz w idealnej równowadze pomiędzy tradycją i postępem. Z jednej strony uważasz wartości swojej rodziny za cenne dobro, jednak wiesz dokładnie, że potrzebujesz samodzielnego życia, by się zrealizować. Zawsze uważasz na swoje zdrowie oraz na to, by zawsze pozostać wiernym sobie. Twoje serce należy do Japonii. Jeśli według Ciebie wynik się nie zgadza, to pamiętaj, że nie każdy człowiek potrafi ukazać swoje prawdziwe „ja”. Często lubimy chować się za maską, aby uniknąć wielu raniących nas sytuacji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

😁

Odpowiedz
2

haker3011

Serce z Francji!
Twoje serce jest francuskie! Ooh là là, podświadomie jesteś francuzem. Kino, moda, kuchnia, romantyzm, filozofia i sztuka – to wszystko ma Francja. Posiadasz kreatywne serce, które nie chce się jednak ograniczać do jednego. We Francji do każdego tematu podchodzi się z pełną kreatywnością i poświęceniem. To absolutnie właściwe miejsce dla Ciebie, a szczególnie dla Twojego serca.

Jeśli według Ciebie wynik się nie zgadza, to pamiętaj, że nie każdy człowiek potrafi ukazać swoje prawdziwe „ja”. Często lubimy chować się za maską, aby uniknąć wielu raniących nas sytuacji. Podziel się wynikiem w komentarzu!
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Odpowiedz
1
Temsaya

Temsaya

Szwecja 🇸🇪

Odpowiedz
2
RubiHP

RubiHP

Twoje serce jest włoskie! Uczuciowy, artystyczny i romantyczny. Wszystko, co robisz w swoim życiu, chcesz wykonywać z pełną pasją. Ale również dobrze się bawisz, gdy dajesz odpocząć duszy i dyskutujesz przy odrobinie towarzystwa. Twoje serce należy do Włoch. Jeśli według Ciebie wynik się nie zgadza, to pamiętaj, że nie każdy człowiek potrafi ukazać swoje prawdziwe „ja”. Często lubimy chować się za maską, aby uniknąć wielu raniących nas sytuacji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Włochy. O Feliciano. W sumie opis pasuje.

Odpowiedz
1
RubiHP

RubiHP

@RubiHP w sumie tak samo pasowałaby Francja, dlatego tak bardzo lubię ten kraj

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej