W jakiej kolorystyce powinieneś utrzymać swój profil na SameQuizy?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 97

farewell

farewell

Czerwony, turkusowy i fioletowy!
Oto trzy kolory, które pasują do twojej osobowości i twojego profilu! Każdy z nich symbolizuje coś innego.
Kolor czerwony zaś to jeden z bardziej żywych i intensywnych kolorów. Słabsze odcienie czerwonego symbolizują radość, miłość, pasję – ciemniejsze odcienie takie jak bordo symbolizują siłę, gniew czy przywództwo. Czerwień to kolor, który budzi najwięcej emocji. Kojarzy się z życiem, energią, działaniem. Jest to barwa o działaniu pobudzającym, zachęcającym do akcji. W naturalny sposób przyciąga oko, wprowadzając w stan ekscytacji. Symbolicznie wiąże się z działaniem, energią, dynamizmem i agresją. Kolor turkusowy stanowi mieszankę zieleni oraz błękitu. Turkus nazywany bywa barwą mądrości oraz prawdy. Jest symbolem jasnego umysłu, wody i nieba. Fiolet bywa uznawany za przejaw oryginalności lub nawet ekstrawagancji. Fioletowy to też kolor kojarzony z magią. Stał się kolorem buntu i przemian, uznawano go za niekonwencjonalny i prowokujący zaś odcienie fioletu stały się symbolem młodości i poszukiwania wolności.

To właśnie w takich kolorach powinieneś utrzymać swój profil. Podoba ci się? Czy te kolory pasują do ciebie? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Kocham turkus i fiolet, za czerwonym nie przeszkadza, ale to chyba nie przeszkadza. Chętnie spróbuję prowadzić profil w tych kolorach, a jako, że jestem tu dosyć nowa nie powinno być trudno. Super quizik ❤️

Odpowiedz
1
_Pingwiniara_

_Pingwiniara_

Odcienie niebieskiego!
Oto kolory i odcienie, które pasują do twojej osobowości i twojego profilu! Każdy z nich symbolizuje coś innego. Niebieski przywodzi na myśl spokój, stabilność i bezpieczeństwo. Cechy kojarzone z tym kolorem to spostrzegawczość, twórczość oraz duża wyobraźnia. Ciemniejsze odcienie niebieskiego oznaczają zaufanie, godność, inteligencje. Granatowy na przykład to kolor zasad i porządku. Kojarzy się z atramentem, pracą, rządzeniem i mundurem. Jest to kolor dyscypliny, związany ze zdobywaniem nauki i władzy. Jasne odcienie niebieskiego natomiast oznaczają czystość, niezawodność, chłód, pokój, nieskończoność. Kolor biały to najjaśniejsza z barw. Jego dodatek rozjaśnia pozostałe kolory. Błękit to kolor pomiędzy niebieskim a cyjanem. Oznacza czyste niebo, spokój i kontemplacje. Symbolizuje mądrość, lojalność i niezależność.

To właśnie w takich kolorach powinieneś utrzymać swój profil. Podoba ci się? Czy te kolory pasują do ciebie? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Ciekawie
Super Quiz, leci do ulu
<3

Odpowiedz
dzikideacy

dzikideacy

odcienie zieleni
PLS NIE, TYLKO NIE ZIELONY

Odpowiedz
Harcerka_je_szyszki

Harcerka_je_szyszki

Czarny, szary i biały!
Oto trzy kolory, które pasują do twojej osobowości i twojego profilu! Każdy z nich symbolizuje coś innego. Kolor czarny jak powszechnie wiadomo jest najciemniejszym ze wszystkich kolorów. Jego intensywność sprawia, że jest to bardzo mocna barwa, co oznacza, że w nadmiarze może być przytłaczająca i wywoływać u widzów silne emocje. Nie jest to radosny kolor, ale dodaje on noszącemu go powagi i szacunku. Kojarzy się z dorosłością. To również kolor władzy i elegancji. Szary dla jednych kojarzy się z nudą estetyczną, banałem i brakiem wyobraźni, dla innych kolor szary oznacza harmonię, równowagę, poczucie bezpieczeństwa i spokój. To kolor nieśmiałości i braku pewności siebie. Kolor biały to najjaśniejsza z barw. Jego dodatek rozjaśnia pozostałe kolory. Biel oznacza czystość, niewinność, dziecięcą beztroskę.

To właśnie w takich kolorach powinieneś utrzymać swój profil. Podoba ci się? Czy te kolory pasują do ciebie? Koniecznie daj znać w komentarzu!
Super, kocham czarny!

Odpowiedz
Gwiezdny_Blask

Gwiezdny_Blask

Fioletowy, beżowy i różowy!
Taaak! kocham fioletowy. za różowym nie przepadam, ale co tam.
bardzo fajny Quiz!

Odpowiedz
ToKontoJestOpuszczone

ToKontoJestOpuszczone

Różowy, biały i niebieski!
Oto trzy kolory, które pasują do twojej osobowości i twojego profilu! Każdy z nich symbolizuje coś innego. Różowy to mieszanka czerwieni i bieli. To kolor młodości, wdzięku, pogody ducha, miłości i namiętności. Kojarzy się z delikatnością. Ma w sobie ciepło i miłą naturę. Zdecydowanie jest to kolor radosny i wesoły. Jasne odcienie różu symbolizują niewinność. Im róż jest jaśniejszy, tym bardziej uspokaja. Kolor różowy to też kolor miłości, przyjaźni i ciepła. Bywa symbolem uniwersalnego szczęścia. W nadmiarze odbierany jest jako tandetny, może zniechęcać. Kolor biały to najjaśniejsza z barw. Jego dodatek rozjaśnia pozostałe kolory. Biel oznacza czystość, niewinność, dziecięcą beztroskę. Niebieski przywodzi na myśl spokój, stabilność i bezpieczeństwo. Cechy kojarzone z tym kolorem to spostrzegawczość, twórczość oraz duża wyobraźnia. Jasne odcienie oznaczają czystość, niezawodność, chłód, pokój, nieskończoność. To właśnie w takich kolorach powinieneś utrzymać swój profil. Podoba ci się? Czy te kolory pasują do ciebie? Koniecznie daj znać w komentarzu!

To jeden z moich ulubionych zestawów, jednakże… Chyba raczej nie zmienię wystroju mojego profilu. Fajny quiz

Odpowiedz
Sky.Dream

Sky.Dream

Róż – nie biel i błękit – tak

Odpowiedz
mooniska

mooniska

Szary, biały i czerwony!

Oto trzy kolory, które pasują do twojej osobowości i twojego profilu! Każdy z nich symbolizuje coś innego. Szary dla jednych kojarzy się z nudą estetyczną, banałem i brakiem wyobraźni, dla innych kolor szary oznacza harmonię, równowagę, poczucie bezpieczeństwa i spokój. To kolor nieśmiałości i braku pewności siebie. Kolor biały to najjaśniejsza z barw. Jego dodatek rozjaśnia pozostałe kolory. Biel oznacza czystość, niewinność, dziecięcą beztroskę. Kolor czerwony to jeden z bardziej żywych i intensywnych kolorów. Słabsze odcienie czerwonego symbolizują radość, miłość, pasję – ciemniejsze odcienie takie jak bordo symbolizują siłę, gniew czy przywództwo. Czerwień to kolor, który budzi najwięcej emocji. Kojarzy się z życiem, energią, działaniem. Jest to barwa o działaniu pobudzającym, zachęcającym do akcji. W naturalny sposób przyciąga oko, wprowadzając w stan ekscytacji. Symbolicznie wiąże się z działaniem, energią, dynamizmem i agresją. To właśnie w takich kolorach powinieneś utrzymać swój profil. Podoba ci się? Czy te kolory pasują do ciebie? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
-Beuum-

-Beuum-

Różowy biały i niebieski! Moje ulubione

Odpowiedz
Multimyszka

Multimyszka

Odcienie różu!
Hah, można powiedzieć, że mam coś różowo – fioletowego
Super quiz 💖

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej